منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Zitti مقداری بودجه جذب می‌کند تا رستوران‌ها بتوانند زنجیره تامین مواد غذایی خود را مدیریت کنند • TechCrunch

Zitti مقداری بودجه جذب می‌کند تا رستوران‌ها بتوانند زنجیره تامین مواد غذایی خود را مدیریت کنند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Zitti مقداری بودجه جذب می‌کند تا رستوران‌ها بتوانند زنجیره تامین مواد غذایی خود را مدیریت کنند • TechCrunch

Zitti مقداری بودجه جذب می‌کند تا رستوران‌ها بتوانند زنجیره تامین مواد غذایی خود را مدیریت کنند • TechCrunch

پرداختن به هزینه های غذا در یک رستوران مستقل یک چالش همیشگی برای مالکان است و لیست بلندبالایی از استارت آپ ها مانند MarginEdge، OneOrder، TouchBistro، PreciTaste، ConverseNow، Fudo، Owner.com وجود دارد که با راه حل های خود همراه شده اند. .

تجهیزات رستوران زیتی

اپلیکیشن Zitti اطلاعات قیمت غذا را نمایش می دهد. اعتبار تصویر: زیتی

یکی از بنیانگذاران Zitti، Dante DiCicco به این موضوع می پردازد، اما از یک دیدگاه منحصر به فرد: به عنوان یک رستوران. او شاهد کاهش رستوران‌های ایتالیایی پدر و مادرش در دوران رکود اقتصادی 2007-2008 بود، و اکنون می‌دید که همه‌گیری جهانی تلفات مشابهی بر رستوران‌ها وارد کرده است.

دی سیکو در حین کشف مکان جدیدی برای رستوران خانواده اش و یافتن تمام تامین کنندگان غذا، متوجه شد که این فرآیند به فناوری نیاز دارد.

خوشبختانه او کمی در مورد آن می دانست. او که یکی از مدیران شرکت اسنپ بود و رشد درآمد بین‌المللی شرکت را رهبری می‌کرد، از این دانش استفاده کرد و با ارک بنز، یکی از بنیان‌گذاران بازار املاک و مستغلات CREXi، همکاری کرد تا Zitti را توسعه دهد تا رستوران‌های مستقل را از نظر فناوری با زنجیره‌های بزرگ همتراز کند.

نتیجه یک پلت فرم نرم افزار پرداخت است که تراکنش بین رستوران ها و تامین کنندگان غذا را از طریق ابزارهای پرداخت، مقایسه قیمت و کشف تامین کننده ساده می کند.

او به TechCrunch گفت: «بهینه سازی قیمت غذا آینده کسب و کار رستوران است. بسیاری از فناوری‌های نوظهور بر سفارش‌دهی و مدیریت موجودی متمرکز است، اما چیزی که به شدت کمبود دارد، هوش تجاری واقعی برای کمک به رستوران‌ها برای تصمیم‌گیری هوشمندانه‌تر برای خرید است. این بخش بزرگی از ماموریت ما است.»

Zitti در مارس 2022 پس از دریافت 4 میلیون دلار بودجه قبل از راه اندازی در اواخر سال 2021 راه اندازی شد. رستوران دی سیکو و رستوران های خانواده اش اولین مشتریان بتا بودند.

دی سیکو گفت، در دو ماه گذشته، این شرکت شروع به دریافت هزینه برای محصول خود کرد – 150 دلار در ماه، در محل در رستوران – و با افزایش تلاش‌های فروش، شاهد فروش بسیار خوبی است.

او افزود: “هدف ما برای صرفه جویی در هزینه های غذای آنها بیش از این مقدار و در حالت ایده آل چندین برابر است، بنابراین استقبال فوق العاده ای از آن شده است.” “ما در حال حاضر مقدار قابل توجهی از تبدیل ها را از گروه آزمایشی خود برای تبدیل شدن به مشتری داریم.”

در حال حاضر این شرکت با 3.5 میلیون دلار در یک دور اولیه به رهبری Oceans Ventures و Serena Ventures با Crossbeam، سرمایه‌گذار اولیه آن، نیز بازگشته است. در مجموع، از زمانی که دی سیکو و بنز در سال 2019 کار خود را روی این شرکت آغاز کردند، این شرکت 7.5 میلیون دلار جمع آوری کرده است.

بودجه به سمت توسعه فناوری با هوش مصنوعی و اتوماسیون اضافی که به زودی به پلتفرم اضافه می شود، اختصاص می یابد. یکی از اهداف DiCicco این است که بتواند تغییرات قیمت را در زمان واقعی نشان دهد و سپس از هوش مصنوعی برای پیش بینی قیمت یک محصول خاص در سال آینده استفاده کند.

دی سیکو گفت، در همین حال، Zitti در حال حاضر بر بازارهای کالیفرنیای جنوبی و شیکاگو تمرکز کرده است و همچنین آستین را به عنوان یک بازار در حال ظهور می بیند.

وی افزود: گام های بعدی این شرکت گسترش به بازارهای جدید است، اما ما رویکرد شهر به شهر را در پیش گرفته ایم. “این مهم خواهد بود زیرا ما تراکم را هم در سمت رستوران و هم در سمت تامین کننده ایجاد می کنیم تا بتوانیم اطلاعات بیشتری در مورد بازار و بنابراین اطلاعات بیشتری در مورد قیمت داشته باشیم.”