منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Zillow رزرو فوری مانند Calendly را برای تورهای ملک اجاره ای معرفی می کند • TechCrunch

Zillow رزرو فوری مانند Calendly را برای تورهای ملک اجاره ای معرفی می کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Zillow رزرو فوری مانند Calendly را برای تورهای ملک اجاره ای معرفی می کند • TechCrunch

Zillow رزرو فوری مانند Calendly را برای تورهای ملک اجاره ای معرفی می کند • TechCrunch

بازار املاک و مستغلات Zillow یک ویژگی رزرو فوری تور را برای اجاره‌کنندگان در پلتفرم خود معرفی کرده است. این شرکت اکنون به کاربران این امکان را می دهد که بدون نیاز به تماس با نماینده یا مدیر دارایی، مستقیماً در یک زمان مناسب یک تور شخصی رزرو کنند.

تا به حال، زمانی که شخصی نیاز به مشاهده ملک اجاره ای داشت، مجبور بود یا به یک تور مجازی روی پلتفرم تکیه کند یا توری را درخواست کند که آنها را به یک مدیر ملک متصل می کرد و این روند را دشوار می کرد. اکنون کاربران می‌توانند فوراً یک قرار رزرو کنند – درست مانند پلتفرم رزرو قرار Calendly.

این شرکت گفت که ویژگی رزرو فوری تور برای 2600 ملک اجاره ای در دسترس است و تعداد بیشتری در فواصل زمانی منظم اضافه می شود. این استارت‌آپ پروتک گفت همچنین قصد دارد قابلیتی را اضافه کند که به کاربران امکان می‌دهد هنگام برنامه‌ریزی، نوع توری را که می‌خواهند – حضوری، خودراهنما یا تور مجازی زنده انتخاب کنند.

بر اساس مطالعه‌ای که توسط Zillow در سال گذشته انجام شد، 71 درصد از مصرف‌کنندگان قبل از تصمیم به اجاره یک ملک تا چهار بار بازدید کردند. بنابراین پلتفرم معتقد است که از تسهیل فرآیند برنامه ریزی با حذف واسطه به عنوان یک عامل سود می برد.

مایکل شرمن، معاون Zillow Rentals در بیانیه ای کتبی گفت: «این تور نقطه عطفی در سفر خانه اجاره ای است و با نوآوری هدایت می شود.

“اجازه دادن به مستاجرین برای رزرو فوری یک تور، موانع را از بین می برد و تجربه یکپارچه تر و راحت تر را برای مستاجران و مدیران املاک فراهم می کند. آزاد کردن زمان مورد نیاز برای هماهنگی برنامه‌ها به مستاجرین اجازه می‌دهد تا بر یافتن مکان ایده‌آل خود بدون نگرانی در مورد اینکه چه زمانی فرصت دیدن آن را پیدا می‌کنند، تمرکز کنند و به مدیران املاک زمان ارزشمندی برای سایر وظایف مهم می‌دهد.

زیلو در اکتبر گذشته 300 کارمند خود را اخراج کرد و تیم هایی مانند مشاوران زیلو آفر، فروش و کارکنان بخش پشتیبان وام های خانه زیلو و خدمات بسته شدن زیلو را تحت تأثیر قرار داد.