منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Withings U-Scan را برای آزمایش ادرار در خانه راه اندازی کرد • TechCrunch

Withings U-Scan را برای آزمایش ادرار در خانه راه اندازی کرد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Withings U-Scan را برای آزمایش ادرار در خانه راه اندازی کرد • TechCrunch

Withings U-Scan را برای آزمایش ادرار در خانه راه اندازی کرد • TechCrunch

Withings، که بیشتر به خاطر ترازوهای هوشمند، ساعت‌ها و دیگر فناوری‌های مصرف‌کننده سلامت محور شناخته می‌شود، امروز در نمایشگاه CES در لاس وگاس یک ابزار جدید را معرفی کرد. هدف U-Scan با ایجاد سروصدا در بازاری که کمتر از آن استفاده می‌شود، به مشتریان کمک می‌کند تا آنچه را که در ادرارشان می‌گذرد، بدون نگرانی در مورد گیر کردن زباله‌های خود در فنجان یا آشفتگی با نوارهای آزمایش، ردیابی کنند. این دستگاه با برنامه روزافزون Health Mate این شرکت همگام می شود و قول ارائه اطلاعات مفید را می دهد.

U-scan برای نصب در کاسه توالت طراحی شده است و به کاربران امکان دسترسی رایگان به آزمایش ادرار را می دهد. اگر چه در محیط های پزشکی معمول است، ادرار به ندرت فرصتی برای نظارت بر سلامت در خانه است. اگر Withings راه خود را داشته باشد، ممکن است در چند سال آینده کمی تغییر کند. این شرکت بیان می کند که ادرار بیش از 3000 متابولیت دارد که تصویری فوری از تعادل و سلامت بدن ارائه می دهد.

Mathieu Letombe، مدیرعامل Withings در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: «توانایی U-Scan برای انجام آزمایش روزانه ادرار از خانه به Withings اجازه می‌دهد تا ماموریت خود را برای کمک به مصرف‌کنندگان در استفاده کامل از داده‌های ادرار به سطح کاملاً جدیدی انجام دهد. این یکی از هیجان انگیزترین و پیچیده ترین محصولاتی است که تا به حال معرفی کرده ایم. ما این سفر را با U-Scan Cycle Sync و Nutri Balance آغاز می‌کنیم و مشتاقانه منتظر اعلام کارتریج‌های بیشتر به‌طور مداوم و همچنین کاربردهای پزشکی این فناوری هستیم.

خواننده U-Scan با باتری تفاوت بین آب شستشو و ادرار را می داند و اطمینان حاصل می کند که فقط نمونه های لازم را جمع آوری می کند. هنگام استفاده، ادرار به طور موثر به ورودی جمع آوری جریان می یابد و هنگامی که یک حسگر حرارتی وجود ادرار را تشخیص می دهد، پمپ را فعال می کند. نمونه از طریق یک مدار میکروسیال هدایت شده و به یک کپسول آزمایش تزریق می شود. در اینجا، واکنش توسط یک حسگر نوری خوانده می‌شود و به برنامه ارسال می‌شود. هر بار شستشوی بعدی توالت، سیستم را تمیز می کند و آن را برای جمع آوری نمونه بعدی تنظیم مجدد می کند.

در اروپا، برنامه U-Scan Nutri Balance تجزیه و تحلیل وزن مخصوص، pH، ویتامین C و سطوح کتون را نشان می دهد. ترکیبی از این اندازه‌گیری‌ها به افراد کمک می‌کند مصرف متابولیک خود را کنترل کنند تا هیدراتاسیون و مواد مغذی روزانه خود را بهینه کنند. بخش “قابل اجرا” این است که سیستم می تواند تمرینات ورزشی را توصیه کند، پیشنهادات غذایی و دستور العمل ها را ارائه دهد، همه اینها برای کمک به کاربران آگاه از سلامتی در دستیابی به اهدافشان است. این شرکت بیان می کند که عملکرد Nutri Balance در ایالات متحده ممکن است بسته به آنچه FDA در مورد این موضوع می گوید متفاوت باشد.

این محصول برای اولین بار در اروپا با دو کارتریج سلامتی متفاوت برای مصرف کنندگان عرضه خواهد شد. کارتریج های هدفمند پزشکی در آینده ای نه چندان دور دنبال خواهند شد. قیمت 499.95 یورو است و شامل یک دستگاه U-Scan Reader و یک کارتریج است که 3 ماه تست را ارائه می دهد. دو کارتریج اولی که در دسترس قرار می گیرند Cycle Sync هستند که به افرادی که سیکل های ماهانه دارند کمک می کند آنها را ردیابی کنند و کارتریج Nutri Balance که راهنمای متابولیک دقیقی برای تغذیه و هیدراتاسیون ارائه می دهد. این شرکت مطمئن نیست که این دستگاه چه زمانی در ایالات متحده عرضه می شود، زیرا عرضه آن به مجوز FDA بستگی دارد.

به طور باورنکردنی، U-Scan می تواند بین کاربران مختلف تمایز قائل شود (و در نتیجه نتایج را به شخص درستی که از دستگاه استفاده می کند اختصاص دهد) از طریق ویژگی Stream ID خود که نام شگفت انگیزی دارد. حسگرهای رادار کم انرژی تعبیه شده در خواننده، متغیرهای متعددی را اندازه گیری می کنند تا با تشخیص حرکت و فاصله جریان، «امضای جریان ادرار» فرد را شناسایی کنند. اطلاعات ID جریان را می توان در برنامه تأیید کرد.

علاوه بر محصول متمرکز بر مصرف کننده، Withings Health Solutions، بخش تجارت به کسب و کار این شرکت که به بازار ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خدمت می کند، این فناوری را برای اهداف تحقیقاتی در اختیار شرکا قرار می دهد.

این شرکت به TechCrunch گفت که قصد دارد کارتریج ها را به صورت اشتراکی یا فردی در دسترس قرار دهد.

درباره CES 2023 در TechCrunch بیشتر بخوانید