منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Vitruvian’s Trainer+ یک باشگاه بدنسازی خانگی همه کاره است که در واقع به وعده های خود عمل می کند • TechCrunch

Vitruvian’s Trainer+ یک باشگاه بدنسازی خانگی همه کاره است که در واقع به وعده های خود عمل می کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Vitruvian's Trainer+ یک باشگاه بدنسازی خانگی همه کاره است که در واقع به وعده های خود عمل می کند • TechCrunch

شوق لوازم تناسب اندام خانگی ممکن است در اوج شیوع بیماری همه گیر کووید-19 به اوج خود رسیده باشد، با معیارهایی مانند ثروت پلوتن که نشان می دهد با بازگشت مردم به استفاده از اشتراک های تناسب اندام، علاقه کاهش می یابد. اما این مقوله هنوز پتانسیل زیادی دارد، به خصوص اگر تجهیزات مورد بحث بتواند هوشمندی را با سایر گزاره های ارزش کلیدی، از جمله ردپای کوچکی که می تواند در خانه هر کسی جا شود، ترکیب کند. Vitruvian’s Trainer+ این و موارد دیگر را ارائه می دهد، و پیشنهاد سخت ارائه یک تجربه تمرینی کامل با وزنه را در خانه در حالی که همه چیز را کوچک و ساده نگه می دارد، ارائه می دهد.

اصول اولیه

Vitruvian Trainer+ ارزان نیست. با 2990 دلار، این تقریباً بهای یک عضویت شش ساله در باشگاه با میانگین نرخ ماهانه ایالات متحده است، و این شامل هزینه اشتراک مکرر Vitruvian All Access برای دسترسی به ویژگی های تمرینی پیشرفته، از جمله جلسات راهنما نمی شود، که پس از آن 39 دلار در ماه است. 12 ماه اول که با خرید ماشین رایگان شامل می شود.

این واقعیت که جایگزینی مکرر به خودی خود گرانتر از میانگین پرداختی یک آمریکایی برای عضویت ماهانه در باشگاه است، تپه ای بسیار شیب دار برای بالا رفتن است، و ظاهراً ویترویان آن را می داند، زیرا پیدا کردن آن قیمت را در وب سایت خود چندان آسان نمی کند. – حتی در سؤالات متداول که به طور خاص می پرسد که هزینه عضویت چقدر است. می‌توانید برای اشتراکی که عمر دستگاه شما طول می‌کشد، با هزینه یکباره 990 دلاری پرداخت کنید، که اگر واقعاً دائماً از دستگاه استفاده می‌کنید و قصد ادامه آن را دارید، قطعاً معامله بهتری است. در نهایت، همیشه می‌توانید از ویژگی‌های اشتراک انصراف دهید، که همچنان به شما سخت‌افزار آموزشی بسیار توانمندی می‌دهد تا زمانی که در ترسیم مسیر آموزشی خود مهارت داشته باشید.

وقتی صحبت از سخت افزار شد، در واقع به راحتی می توان فهمید که چرا حتی با قیمت پایه نزدیک به 3 هزار دلار، Vitruvian باید از کاربران خود هزینه تکراری هنگفتی بخواهد: Trainer+ قطعه فوق العاده ای از کیت است که بدون شک هزینه های توسعه و تولید بالایی را متحمل شده است. .

چیزی که دریافت می کنید یک پلت فرم جمع و جور و در عین حال محکم با دو گیره است که لوازم جانبی خارجی، از جمله دسته های مختلف، هالتر و طناب ها را به مکانیزم مقاومت فعال موجود در داخل متصل می کند. این پلت فرم به راحتی زیر مبل یا میز قرار می گیرد و ابعادی در حدود 46 در 20 اینچ دارد و تنها 80 پوند وزن دارد. با توجه به دامنه تمرینات Trainer+ و این واقعیت که می تواند تا 440 پوند مقاومت ایجاد کند، این واقعیت که در چنین بسته نسبتاً کوچکی عرضه می شود فوق العاده چشمگیر است.

Trainer+ با استفاده از یک کد QR روی خود دستگاه بسیار آسان تنظیم و با گوشی هوشمند شما جفت می شود، و سیستم برش سریعی که برای اتصال به فرمان و سایر لوازم جانبی استفاده می کند، فوق العاده هوشمند و برای جابجایی سریع بین آیتم های مختلف در طول ساخت یافته مفید است. تمرین

مقاومت توسط برنامه کنترل می شود و هر بار که تمرینی را شروع می کنید، قبل از شروع تمرینات با وزن واقعی، دستگاه برای ایجاد دامنه حرکتی صحیح به سه تکرار نیاز دارد. هنگامی که یک تمرین واقعی را شروع می کنید، سه حالت ممکن برای هر کدام وجود دارد، از جمله یکی که با هر تکرار تمیز 1 کیلوگرم (2.2 پوند) اضافه می کند، یک بار که وزن را در طول زمان کاهش می دهد و یک حالت پایدار که در آن وزن ثابت می ماند.

دستگاه تناسب اندام خانگی

اعتبار تصویر: ویترویین

طرح

در نگاه اول، چیز زیادی در طراحی Trainer+ وجود ندارد: روشن‌ترین چیز در مورد آن، نورپردازی LED تطبیقی ​​است که همچنین نشانه‌های بصری مفیدی در مورد اینکه آیا شما به‌درستی در مسابقات مسابقه می‌دهید یا نه، ارائه می‌دهد. در غیر این صورت، اگر به اندازه کافی بزرگ شده باشید که بتوانید آن را به خاطر بسپارید، یا فقط یک پایه بلند شده به نظر می رسد. رویه Trainer+ از کامپوزیت فیبر کربنی ساخته شده است که برای استفاده به تنهایی با کفش‌های تمرینی مناسب است، اما می‌توانید یک پد نرم و چسبنده اضافی که در کیت لوازم جانبی سطح اولیه یا حرفه‌ای موجود است (من دریافت کردم) ساخته شده است. کیت 500 دلاری Pro در بسته نمونه من).

همانطور که گفته شد، Trainer+ حدود 80 پوند وزن دارد و در یک قطعه از پیش مونتاژ شده جامد عرضه می شود. بنابراین نصب آن در مقایسه با تقریباً هر وسیله بدنسازی خانگی دیگر آسان است، اما احتمالاً باید از شخص دیگری کمک بگیرید، مثلاً از یک پله بالا و پایین بروید. برای جابجایی آن در فضای خود، چرخ‌هایی در قسمت زیرین آن وجود دارد که هنگامی که یک انتهای آن را به سمت بالا کج می‌کنید، با زمین تماس پیدا می‌کند و به راحتی می‌توان آن را روی زمین برای نگهداری در زیر کاناپه یا میز قرار داد.

کلید تطبیق پذیری Trainer+ دو گیرنده “سیستم اتصال سریع” فرورفته آن است که خود به طور دائم به کابل های جمع شونده متصل می شوند که به سیستم مقاومت فعال قابل برنامه ریزی دستگاه متصل می شوند. اتصالات سریع به دستگیره ها و تسمه های مچ پا اجازه می دهد تا به راحتی بچسبند و از طریق یک مکانیسم فشار یقه ساده آزاد می شوند که با استفاده شل نمی شود، اما تعویض آن بین تمرینات بسیار آسان است. این جایگزین سیستم کارابین بسیار دست و پا گیر ترینر + قبلی می شود و یک ارتقاء فوق العاده و بصری است.

حوزه دیگری که هزینه کل مالکیت Trainer+ حتی بیشتر می شود، پیوست های مختلف ارائه شده است. یک کیت “Basic” وجود دارد که یک هالتر، طناب سه سر بازو، دسته‌های “پریمیوم”، تشک ورزشی فوق‌الذکر و کابل‌های ایمنی را اضافه می‌کند. سپس کیت “Pro” که من Trainer+ را با آن تست کردم شامل همه آن ها به همراه یک میله کوتاه، کمربند و حتی یک نیمکت است. بدون هیچ یک از این موارد می‌توانید کارهای زیادی را با Trainer+ انجام دهید، اما حقیقت این است که با افزودن آنها – به خصوص نیمکت و هالتر – تجربه بسیار بهبود می‌یابد و نمی‌توانید آنها را به صورت جداگانه خریداری کنید.

Trainer+ با یک برنامه همراه اختصاصی Vitruvian کار می کند که از طریق بلوتوث به دستگاه شما متصل می شود. خوبی عضویت گران قیمت All-Access این است که به دستگاه مرتبط است نه شخص – به این معنی که همه افراد خانواده شما (یا حتی بازدیدکنندگان) می توانند نمایه خود را در برنامه در تلفن خود ایجاد کنند و با دستگاه شما جفت شوند. برای دسترسی به تمام گزینه های تمرینی و تمرینات هدایت شده. این برنامه به خودی خود عالی است، برنامه‌های چند هفته‌ای را ارائه می‌دهد که می‌توانید دنبال کنید، کلاس‌های تحت رهبری مربی، و طیف گسترده‌ای از تمرین‌های فردی که می‌توانید در صورت مشترک بودن، در تمرین‌های سفارشی خود قرار دهید. من از ویدیوی جهت‌گیری برنامه در Apple TV از طریق AirPlay در سالن ورزشی خود استفاده کردم و همچنین بی‌عیب و نقص کار کرد.

دستگاه تناسب اندام خانگی

اعتبار تصویر: ویترویین

بهره وری

اگر قبلاً از یک دستگاه مقاومت فعال استفاده نکرده‌اید، Trainer+ احتمالاً با سایر تمرین‌هایی که امتحان کرده‌اید متفاوت خواهد بود: با تجهیزات یکپارچه کابلی و وزنی یا وزنه‌های آزاد متفاوت است. با این حال، به اعتبار Vitruvian، منحنی یادگیری به هیچ وجه تند نیست، و فقط چند جلسه طول می کشد تا استفاده از Trainer+ مانند طبیعت دوم به نظر برسد.

برنامه Vitruvian همه چیزهایی را که برای استفاده از Trainer+ نیاز دارید و بیشترین بهره را از آن می‌برید، فراهم می‌کند، چه تازه شروع کرده‌اید یا در تناسب اندام شخصی تجربه داشته باشید و به دنبال چیزی باشید که در روال فعلی‌تان جا بیفتد یا مکمل آن باشد. اساساً هر طور که دوست دارید هدایت یا خودگردان است و جایی در این بین.

Trainer+ همچنین برای ایجاد تنظیمات در زمان واقعی تمرین شما بر اساس سطح قدرت و عملکرد شما عالی است. یک ارزیابی قدرتی وجود دارد که برنامه از شما می‌خواهد در ابتدا انجام دهید تا وزنه‌های پایه توصیه‌شده برای همه تمرین‌های مختلف را تعیین کنید، و می‌توانید در هر زمان برای تغییر آن کالیبراسیون به آن بازگردید، که انجام آن هر چند هفته یک‌بار مفید است تا زمانی که شما با آموزش پیشرفت می کنید

در یک ماه آزمایش، با استفاده تقریباً روزانه، Trainer+ فوق العاده سازگار بود. پس از اتمام کار، می‌توانید به سادگی اجازه دهید دسته‌ها یا ضمیمه‌ها بیفتند و کابل‌ها را بدون نگرانی در مورد آسیب رساندن به مواد کامپوزیت کربن بادوام خود سخت‌افزار بگذارید. گیره ها به راحتی داخل و خارج می شوند و در صورت نیاز پلت فرم به راحتی با آب و صابون ساده پاک می شود. اتصال پایدار است و گوشی شما را تا زمانی که این گزینه را در برنامه تغییر دهید به خاطر می آورد و Trainer+ به طور خودکار به حالت خواب می رود، بنابراین در صورت تمایل می توانید آن را همیشه روشن بگذارید.

یکی از مشکلاتی که با دستگاه پیدا کردم: به نظر می رسد سیم برق به آرامی در سوکت دستگاه قرار دارد و تا زمانی که یاد گرفتم چگونه از آن دوری کنم، قطع کردن برق Trainer+ فقط با یک برس روشن نسبتا آسان بود. خود بند ناف از آنجایی که من آن را به عنوان یک مشکل تشخیص دادم و از تماس با کابل خودداری کردم، مشکلی نیست، و ممکن است که به عمد به عنوان یک نوع پشتیبان ایمنی درج شده باشد، اما من از تناسب بیشتر بین کابل و دستگاه قدردانی می کردم.

ردیف پایین

شکی نیست که Trainer+ یک سخت افزار آموزشی فوق العاده در خانه است، با یک برنامه هوشمند و مفید که هم بسیار مقرون به صرفه تر از چیزی مانند Peloton است، بلکه برای افرادی که آموزش خود را بسیار جدی می گیرند و می خواهند بتوانند تجربه خود را شخصی سازی کنند، بسیار انعطاف پذیرتر است. مطابقت دادن

با این حال، نقطه چسبندگی واقعی با پیشنهاد Vitruvian قیمت است: با کیت Pro، که من توصیه می کنم، شما در حال حاضر 3500 دلار هستید، و این قبل از اینکه شروع به اضافه کردن هزینه های جاری اشتراک برنامه کنید. این می تواند هزینه عضویت در باشگاه ورزشی را به همراه برخی آموزش های شخصی بپردازد.

با این حال، با Trainer+، تعدادی چیز به دست می‌آورید که اساساً دسترسی به آنها در هیچ جای دیگری غیرممکن است، از جمله راه‌حلی که به قدری قابل حمل است که نه تنها تقریباً در هر خانه یا آپارتمانی کار می‌کند، بلکه می‌توان آن را به راحتی در ماشین قرار داد. سفر جاده‌ای – یا اگر هدف شما این است، در #زندگی‌تان قرار بگیرید. از این نظر نسبت به سایر محصولات مقاومت فعال مشابه مانند تونال انعطاف پذیری بیشتری دارد.

اگر انعطاف‌پذیری را با فداکاری تقریباً صفر در برابر یک مجموعه کامل وزنه‌های آزاد یا یک برج خانگی بسیار حجیم‌تر یا یک سالن ورزشی کامل در اولویت قرار دهید، پس Trainer+ به راحتی قابل توصیه است. این به وضوح به خوبی طراحی و مهندسی شده است، با تمرکز بر ارائه ارزش به ورزشکاران واقعی و علاقه مندان به تناسب اندام که راضی کردن آنها بسیار سخت است، و با این حال مکان بسیار خوبی برای مردم است تا سفرهای ورزشی خود را در خانه شروع کنند – تا زمانی که بخواهند تحمل کنند. هزینه های اولیه که با آن همراه است.

از کجا بخریم: وب سایت ویترویان