منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Vimeo با دور اخراج 11 درصد از کارمندان وارد سال 2023 می شود • TechCrunch

Vimeo با دور اخراج 11 درصد از کارمندان وارد سال 2023 می شود • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Vimeo با دور اخراج 11 درصد از کارمندان وارد سال 2023 می شود • TechCrunch

Vimeo با دور اخراج 11 درصد از کارمندان وارد سال 2023 می شود • TechCrunch

Vimeo به استقبال سال جدید با دور دیگری از اخراج 11٪ از نیروی کار خود می رود. آنجلی سود، مدیر عامل شرکت امروز در ایمیلی به کارکنان، دلیل این کاهش را «محیط اقتصادی نامطمئن» عنوان کرد.

این تصمیم بسیار دشواری بود که عمیقاً بر هر یک از ما تأثیر می گذارد. همچنین این کار درستی است که به Vimeo اجازه می‌دهیم شرکتی متمرکزتر و موفق‌تر باشد… موقعیت ما را برای سرمایه‌گذاری در اولویت‌های رشد خود و سودآوری پایدار در حالی که همچنان به نوآوری‌ها ادامه می‌دهیم تا قدرت ویدئو را به هر کسب‌وکاری در جهان بیاوریم. جهان،” سود نوشت. او افزود که به کارکنان آسیب دیده از طریق ایمیل های فردی گفته شده و از آنها دعوت شده است که با رهبر تیم خود و یکی از اعضای منابع انسانی ملاقات کنند.

کارکنان بخش فروش و تحقیق و توسعه بخش عمده ای از اخراج ها را تشکیل می دهند.

این اولین دور اخراج پلتفرم میزبانی ویدیو نیست که 6 درصد از کارکنان خود را در جولای 2022 کاهش داد. پس از اخراج های جولای، Vimeo شاهد “وخامت بیشتر در شرایط اقتصادی به شکل ادامه درگیری ژئوپلیتیکی، افزایش نرخ بهره بود. و نگرانی‌های ناشی از رکود جهانی. در ماه نوامبر، این شرکت درآمدهای سه ماهه سوم خود را گزارش کرد که نشان می داد حدود 100000 مشترک از سه ماهه قبل از دست داده و زیان عملیاتی 22.9 میلیون دلاری را نشان می دهد.

با این حال، Sud مطمئن است که Vimeo می تواند بازگردد. او نوشت: “ما با یک استراتژی متمرکزتر برای ساده سازی Vimeo وارد سال 2023 می شویم و در نهایت اندازه و ترکیب تیم ما باید این تمرکز را منعکس کند.” این کاهش به ما این امکان را می‌دهد تا به اهداف رشد و سودآوری خود دست یابیم به گونه‌ای که وابستگی بسیار کمتری به بازار گسترده‌تر داشته باشد و ما را در کنترل کامل سرنوشت خود قرار دهد.»

در ماه مه سال گذشته، Vimeo در بورس نیویورک عرضه شد. Vimeo که در سال 2004 راه اندازی شد، اکنون بیش از 260 میلیون کاربر از جمله شرکت های بزرگ، کسب و کارهای کوچک، سازمان ها و تولیدکنندگان محتوا دارد.

از دسامبر 2021، Vimeo بر اساس تشکیلات نظارتی سالانه خود، 1219 کارمند تمام وقت استخدام کرده است.

Vimeo به فهرست رو به رشدی از شرکت‌های فناوری پیوست که در چند ماه گذشته، از Salesforce و Twitter گرفته تا Meta، Amazon و سایرین، شرکت‌های فناوری را جمع‌آوری کرده‌اند.