منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Vedantu اکثریت سهام Deeksha را به قیمت 40 میلیون دلار در فشار آفلاین به دست می‌آورد • TechCrunch

Vedantu اکثریت سهام Deeksha را به قیمت 40 میلیون دلار در فشار آفلاین به دست می‌آورد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Vedantu اکثریت سهام Deeksha را به قیمت 40 میلیون دلار در فشار آفلاین به دست می‌آورد • TechCrunch

Vedantu اکثریت سهام Deeksha را به قیمت 40 میلیون دلار در فشار آفلاین به دست می‌آورد • TechCrunch

ودانتو edtech هندی اکثریت سهام زنجیره آموزشی Deeksha را به قیمت 40 میلیون دلار به دست آورده است که آخرین تلاش در حال رشد پلتفرم‌های آموزش آنلاین محلی برای استفاده از فرصت‌ها در بازار آفلاین است.

ودانتو مستقر در بنگالورو، که سال گذشته تبدیل به یک تک شاخ شد، گفت که فناوری خود را به عنوان بخشی از یک مشارکت استراتژیک برای ایجاد یک “مدل ترکیبی مقیاس پذیر” در مراکز آفلاین Deeksha ادغام خواهد کرد. Deeksha یک موسسه 22 ساله است که 39 مرکز فیزیکی را در سه ایالت هند اداره می کند.

ودانتو اوایل سال جاری آزمایش یک تجربه آفلاین را آغاز کرد و در Deeksha گفت که شریک مناسبی را برای نفوذ عمیق تر به شهرهای کوچکتر هند پیدا کرده است. در مصاحبه ای با TechCrunch، بنیانگذار و مدیر عامل Vedantu وامسی کریشنا گفت که او 10 سال است که Deeksha را دنبال می کند، و زمانی که آنها با هم به بررسی این تعامل پرداختند، مشخص شد که این دو از این همکاری بسیار سود خواهند برد.

به گفته یکی از افراد آشنا، درآمد فعلی Deeksha بین 10 تا 12 میلیون دلار است و با حاشیه EBIDTA 21٪ کار می کند. کریشنا از اظهار نظر در مورد امور مالی دیکشا خودداری کرد.

کریشنا که خود یک معلم بود، رویکردی کمی متفاوت برای فرصت‌های اکتساب داشت. بازار edtech در هند در دو سال گذشته شاهد بیش از دوجین ادغام بوده است، اما Vedantu تا حد زیادی از هرگونه دخالت در این بازی اجتناب کرده است. ما همچنان آماده به دست آوردن استارت آپ های بیشتر هستیم، اما من معیار خاصی برای رسیدن به آن ندارم. او گفت که کسب کسب و کارها یک استراتژی برای ودانتو نیست.

وقتی می گوییم از یک استراتژی ترکیبی استفاده می کنیم، منظور ما مراکز صرفا آفلاین نیست. در واقع، ما هیچ قصدی برای افتتاح یک مرکز کاملا آفلاین نداریم. ما همیشه به ایجاد دسترسی به معلمان با کیفیت، به ویژه در شهرهای سطح 3 و سطح 4 معتقد بوده ایم. چشم انداز ما این است که دانش آموزان به مرکز شهر بیایند، اما معلمان همچنان از طریق جریان و فناوری های دیگر تدریس می کنند.

غول‌های edtech هند رشد خود را در طول همه‌گیری سرعت بخشیده‌اند – و مقادیر بی‌سابقه‌ای از سرمایه را افزایش دادند. اما با بازگشایی مدارس، کسب و کارها به طور فزاینده ای برای حفظ همان رشد مشکل پیدا می کنند.

هند یکی از بزرگترین بازارهای آموزشی در جهان است که بیش از 300 میلیون دانش آموز و دانش آموز را برای امتحانات کالج آماده می کنند. تنها بخش کوچکی از این پایگاه در حال حاضر از خدمات آموزش آنلاین استفاده می کند.

در مقابل، مراکز یادگیری آفلاین در حال رشد هستند و همچنان محبوبیت بیشتری در بین دانش آموزان دارند. در دو سال گذشته، غول‌های پیشرو در فناوری الکترونیک از جمله Byju’s، Vedantu و Unacademy که برخی از آنها به دنبال حذف بازیکنان آفلاین با ارائه آموزش مقرون به صرفه و با کیفیت بالاتر هستند، تلاش‌های خود را برای ورود مستقیم‌تر به بازار آفلاین تجدید کرده‌اند.

Byju در سال گذشته، Aakash، یکی دیگر از مؤسسات فیزیکی آنلاین را به قیمت نزدیک به 1 میلیارد دلار خریداری کرد. Unacademy فروشگاه های تجربه آفلاین را در اوایل امسال راه اندازی کرد. “یادگیری آفلاین به این زودی ها از بین نمی رود. GV Ravishankar، شریک Sequoia India، در رویدادی در اوایل سال جاری گفت: در واقع، آنلاین به خوبی آفلاین را تکمیل می‌کند و با هم به عنوان یک بسته، مدل omnichannel حاکم خواهد بود و برای مدت طولانی در اینجا خواهد بود.

از طریق این مشارکت، ما از پلتفرم کلاس LIVE Vedantu برای دانش‌آموزان خود استفاده می‌کنیم و راه‌حل ترکیبی ارائه می‌کنیم که نتایج یادگیری را از طریق الگوریتم‌های یادگیری شخصی‌شده به حداکثر می‌رساند. دکتر سریدار، یکی از بنیانگذاران Deeksha، در بیانیه ای گفت: مدل یادگیری ترکیبی ودانتو همچنین به ما امکان می دهد همان “تجربه Deeksha” را به میلیون ها دانش آموز در شهرهای کوچکتر با هزینه مقرون به صرفه ارائه دهیم.