منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Uniswap Labs COO برای قضاوت ارائه‌ها در CCC Web3 Demo Day • TechCrunch

Uniswap Labs COO برای قضاوت ارائه‌ها در CCC Web3 Demo Day • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Uniswap Labs COO برای قضاوت ارائه‌ها در CCC Web3 Demo Day • TechCrunch

Uniswap Labs COO برای قضاوت ارائه‌ها در CCC Web3 Demo Day • TechCrunch

سال نو فرا رسیده است و با آن فصل تصمیمات فرا می رسد. چرا تصمیم نمی گیریم هر کاری که لازم است برای ایجاد یک استارت آپ قوی تر انجام دهیم؟ در اینجا یک مرحله آسان، سرگرم کننده و موثر است. به روز نمایشی Web3 Coalition Cross Chain – رایگان – در 11 ژانویه 2023 بپیوندید.

پخش زنده بیش از 12 بنیانگذار آینده – شامل زیرساخت های وب 3، DeFi، NFT و بازی – را تماشا کنید که آنها را به مخاطبان (این جایی که شما وارد می شوید)، از جمله مدیران عامل، بنیانگذاران و سرمایه گذاران با نفوذ، معرفی می کنند. این تأثیرگذاران برای قضاوت در مورد زمین‌ها در بین مخاطبان حضور خواهند داشت – و چه کسی می‌داند که بنیانگذاران چه فرصت‌هایی را با این نوع قرار گرفتن در معرض دید خواهند یافت؟

ما خوشحالیم که به شما بگوییم که یکی از آن داوران کسی نیست جز Mary-Catherine (MC) Lader، مدیر ارشد اجرایی Uniswap Labs. قبل از اینکه به داستان MC بپردازیم، در اینجا نحوه بهره مندی شما از راه اندازی آورده شده است.

علاوه بر یادگیری در مورد برخی از جدیدترین پروژه‌هایی که در سریع‌ترین رشد صنعت در جهان اتفاق می‌افتند، تماشای طرح‌های دیگر بنیان‌گذاران یک تجربه فوق‌العاده ارزشمند است. اغلب راه‌هایی را نشان می‌دهد که می‌توانید روش‌هایی را که استارت‌آپ خود را ارائه می‌دهید سخت‌تر کنید و بهبود بخشید.

خوب، به MC برگردیم. Uniswap Labs محصولات و برنامه های کاربردی مبتنی بر وب 3 را توسعه می دهد. Lader به عنوان COO بر تلاش‌های رشد، ابتکارات استراتژیک و عملیات شرکت نظارت می‌کند. او قبلاً سمت‌های رهبری مختلفی را در BlackRock داشت. او رئیس جهانی کسب و کار پایداری دیجیتال شرکت، مدیر عامل کسب و کار ثروت دیجیتال و رهبر سرمایه گذاری های استراتژیک فین تک و فعالیت های بلاک چین بوده است.

لیدر کار خود را به عنوان سرمایه گذار در گلدمن ساکس در گروه موقعیت های ویژه آغاز کرد. او مدرک JD و MBA خود را به ترتیب از دانشکده حقوق هاروارد و دانشکده بازرگانی هاروارد و مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه براون دریافت کرد.

در 11 ژانویه به ما بپیوندید و خودتان ببینید که ذهن های درخشان پشت 12 پروژه آینده چه می سازند. روز نمایشی Web3 Coalition Cross Chain که در 11 ژانویه 2023 برگزار می‌شود، محصول مشترک CCC و TechCrunch است. همین حالا برای این رویداد آنلاین رایگان ثبت نام کنید و صندلی خود را در میز مجازی رزرو کنید.