منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Unacademy edtech هند خدمات افزایش مهارت را کاهش می دهد تا آزمایش محصول و رقیب LinkedIn را دو برابر کند • TechCrunch

Unacademy edtech هند خدمات افزایش مهارت را کاهش می دهد تا آزمایش محصول و رقیب LinkedIn را دو برابر کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Unacademy edtech هند خدمات افزایش مهارت را کاهش می دهد تا آزمایش محصول و رقیب LinkedIn را دو برابر کند • TechCrunch

Unacademy edtech هند خدمات افزایش مهارت را کاهش می دهد تا آزمایش محصول و رقیب LinkedIn را دو برابر کند • TechCrunch

Unacademy روز سه‌شنبه اعلام کرد که Relevel، محصول پیشرفته‌اش، تمرکز خود را به آزمایش محصول و رقیب LinkedIn تازه راه‌اندازی NextLevel تغییر می‌دهد، آخرین مورد از یک سری تغییرات توسط یونیکورن هندی edtech در حالی که به شدت برای یافتن پیشرفت بعدی مبارزه می‌کند.

به عنوان بخشی از این اقدام، حدود 40 نفر در Relevel “به دلیل کمبود نقش های موجود” رها خواهند شد، “گاوراو مونجال” یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Unacademy روز سه شنبه به کارمندان نوشت. او در یادداشتی که توسط TechCrunch بررسی شد، گفت: حدود 80 درصد از تیم Relevel در سایر مشاغل در گروه Unacademy جذب خواهند شد.

edtech هندی که توسط SoftBank، Tiger Global و Sequoia هند حمایت می شود، گفت که ثبت نام کنندگان در گروه های Relevel تحت تأثیر قرار نخواهند گرفت و به اعضای تیم خروجی غرامت برای دوره اعلان و دو ماه دیگر پیشنهاد می شود.

“ما از کار سخت و کمک های تیم Relevel بسیار سپاسگزاریم. کار سخت و شلوغی آنها به ما اجازه داد تا به سرعت درآمد خود را افزایش دهیم، اما ثابت شد که اقتصاد واحد یک چالش است.

فرهنگ ما این است که ایده‌های جدید و خلاقانه را دنبال کنیم، اما برای ادامه پروژه‌هایی که شروع می‌کنیم، نظم و انضباط داریم. باز هم، این تصمیم از سهم مثبت آنها به ویژه در بهبود مسیر یادگیری و چشم انداز شغلی مشتریان ما کم نمی کند.”

این شرکت بلافاصله به درخواست برای اظهار نظر پاسخ نداد.

Unacademy Relevel را در سال 2021 راه‌اندازی کرد، با این امید که بتواند از محبوبیت روزافزون خلاقان با فراهم کردن بستری برای راه‌اندازی دوره‌های همگروهی زنده، سرمایه‌گذاری کند. محصولی که غول edtech بیش از 20 میلیون دلار در آن سرمایه گذاری کرده است، سال گذشته درآمد سالانه 10 میلیون دلاری را پشت سر گذاشت.

این استارت‌آپ ماه گذشته NextLevel را راه‌اندازی کرد که نتیجه آن از LinkedIn بود.

Unacademy از سال گذشته حدود 1400 موقعیت تمام وقت و قراردادی را حذف کرده است زیرا این استارتاپ به دنبال کاهش هزینه ها و نظم بیشتر است.

مونجال سال گذشته به کارمندان گفت: استارت‌آپ مستقر در بنگالورو «همیشه بیش از حد لازم پول جمع‌آوری کرده است» تا «به طور مداوم پلتفرم خود را آزمایش و توسعه دهیم بدون اینکه نگران این باشیم که چه زمانی پولمان تمام می‌شود». اما اکنون باید راه خود را تغییر دهیم. […] زمستان اینجاست.