منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • UnaBiz، مالک فناوری Sigfox، بودجه سری B را دو برابر کرده و به 50 میلیون دلار رساند • TechCrunch

UnaBiz، مالک فناوری Sigfox، بودجه سری B را دو برابر کرده و به 50 میلیون دلار رساند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
UnaBiz، مالک فناوری Sigfox، بودجه سری B را دو برابر کرده و به 50 میلیون دلار رساند • TechCrunch

UnaBiz، ارائه‌دهنده خدمات اینترنت اشیا عظیم و صاحب فناوری Sigfox، امروز اعلام کرد که ۲۵ میلیون دلار دیگر از بودجه سری B جمع‌آوری کرده است. این مبلغ کل دور را دوبرابر می‌کند و به ۵۰ میلیون دلار پس از اعلام اولین بخش در اکتبر ۲۰۲۱، UnaBiz، که مبتنی بر آن است. در سنگاپور، در حال حاضر در مجموع 60 میلیون دلار جمع آوری کرده است.

این تامین مالی توسط گروه SPARX، یک شرکت سرمایه گذاری مستقر در توکیو، با مشارکت GK Goh Holdings و Optimal Investment، که همه سرمایه گذاران بازگشته هستند، رهبری می شد. یکی از نمایندگان UnaBiz به TechCrunch گفت که سرمایه جدید UnaBiz را برای مرحله بعدی رشد آماده می کند تا بتواند بدون در نظر گرفتن شرایط اقتصادی بر هدایت فعالیت های تجاری و ارائه به مشتریان در سال 2023 تمرکز کند.

UnaBiz فناوری Sigfox را در ماه آوریل پس از درخواست استارتاپ اینترنت اشیاء فرانسوی برای حمایت از ورشکستگی به دست آورد. این خرید دفاتر UnaBiz را دو برابر کرد و تعداد کارکنان آن را سه برابر کرد و به بیش از 240 کارمند رساند. نماینده UnaBiz گفت که کسب و کارهای زیان ده SigFox را تعطیل کرده و مدیران جدیدی را منصوب کرده است، از جمله یک مدیر ارشد مشتری برای تمرکز بر خط لوله و جریان درآمد، یک مدیر عملیاتی برای نظارت بر ثبات عملیاتی و بهینه سازی هزینه، و مدیر ارشد فناوری. هدف او این است که تجارت خود را سریعتر تحکیم کند.

UnaBiz قصد دارد در چهار بخش عمودی (تعامل، امنیت، مدیریت تسهیلات و زنجیره تامین و تدارکات) در آمریکای لاتین، APAC و EMEA سرمایه‌گذاری کند. این بودجه همچنین برای تحقیق و توسعه قابلیت‌های 0G این شرکت و گسترش سبد محصولات آن به منظور شامل LPWAN و فناوری‌های ماهواره‌ای بیشتر استفاده خواهد شد.

در بیانیه ای در رابطه با سرمایه گذاری خود در UnaBiz، رئیس و مدیر عامل SPARX Group Shuhei Abe گفت: “یونابیز به عنوان صاحب فناوری کم مصرف ترین فناوری LPWAN موجود در بازار، در موقعیت بسیار خوبی برای حمایت از همگرایی ارتباطات عظیم اینترنت اشیا قرار دارد. فناوری‌هایی (از 0G تا 5G) برای کمک به کسب‌وکارها برای دستیابی به اهداف دیجیتالی‌سازی و پایداری خود.»