منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Twitch برای دومین بار در یک هفته دچار قطعی شد • TechCrunch

Twitch برای دومین بار در یک هفته دچار قطعی شد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Twitch برای دومین بار در یک هفته دچار قطعی شد • TechCrunch

سرویس پخش زنده محبوب Twitch برای دومین بار در این هفته قطع می شود. حوالی ساعت 3 بعدازظهر به وقت شرقی بعدازظهر پنجشنبه، بسیاری از سازندگانی که در Twitch زنده بودند، در اواسط پخش قطع شد.

پشتیبانی Twitch: “ما از مشکلات سایت آگاه هستیم و تیم های ما فعالانه در حال کار برای حل آنها هستند.” توییت کرد. “از شما برای گزارش ها و صبر شما در حین کار بر روی آن متشکریم – شما را در اینجا در جریان قرار خواهیم داد.”

در زمان وقوع حادثه، صفحه وضعیت توییچ نشان داد که همه سیستم‌ها فعال هستند.

همه پخش‌کننده‌ها تحت تأثیر قرار نگرفتند، و برخی از آنها توانستند استریم‌های خود را در حدود بیست دقیقه پس از قطع شدن دوباره راه‌اندازی کنند. اما زمان بروز این مسائل باعث ناامیدی هواداران شد.

فقط دو روز قبل، در 3 ژانویه، قطعی Twitch به طور موقت به نظر می رسد که برخی از سازندگان حساب های خود را حذف کرده اند. این به این دلیل بود که توییچ در بارگیری کانال های دنبال شده در دسکتاپ و موبایل با مشکل مواجه شد.

توییچ در صفحه وضعیت خود تأیید کرد که این قطعی «ممکن است خود را در کار نکردن چت، مشکلات ورود، جستجوی شکسته و غیره نشان دهد».

در زمان انتشار، به نظر می‌رسد برخی از سازندگان آسیب‌دیده در حال راه‌اندازی مجدد استریم‌های خود هستند، اما Twitch از طریق توییتر یا وب‌سایت خود نشان نداده است که مشکل پنجشنبه به طور کامل حل شده است.

توییچ بلافاصله برای اظهار نظر در مورد علت این مسائل پاسخ نداد.