منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Twilio هک می شود، نوجوانان فیس بوک را ترک می کنند، SpaceX کره جنوبی را به ماه می برد – TechCrunch

Twilio هک می شود، نوجوانان فیس بوک را ترک می کنند، SpaceX کره جنوبی را به ماه می برد – TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Twilio هک می شود، نوجوانان فیس بوک را ترک می کنند، SpaceX کره جنوبی را به ماه می برد - TechCrunch

دوباره سلام! به Week in Review، خبرنامه ای که در آن برترین داستان های TechCrunch dot-com را در این هفته خلاصه می کنیم، خوش آمدید. هر شنبه آن را در صندوق ورودی خود می خواهید؟ اینجا ثبت نام کنید.

آیا فیس بوک برای افراد مسن است؟ اگر نوجوانی در خانه دارید، احتمالاً شنیده اید که او همین حرف را می زند. این بیشترین خوانده شده داستان این هفته مربوط به مطالعه Pew است که نشان می دهد این نسل از نوجوانان تا حد زیادی این پلتفرم را به نفع اینستاگرام/یوتیوب/تیک تاک/و غیره رها کرده اند. در حالی که در سال 2014 حدود 71 درصد از نوجوانان از فیس بوک استفاده می کردند، این مطالعه می گوید که در سال 2022 این تعداد به 32 درصد کاهش می یابد.

باقی مسایل

از مارک کوبان به دلیل تبلیغ یک پلتفرم رمزنگاری شکایت شده استآنیتا می نویسد: «گروهی از مشتریان وویجر دیجیتال شکایت دسته جمعی را در دادگاه فدرال فلوریدا علیه کوبا و همچنین تیم بسکتبالی که او مالکیت دارد، دالاس ماوریکس، تنظیم کردند، و ادعا کردند که ارتقای پلتفرم کریپتو منجر به موارد بیشتری شده است. بیش از 3.5 میلیون سرمایه گذار مجموعاً 5 میلیارد دلار از دست می دهند.

روند نگران کننده اخراج ها: در حالی که اخراج‌ها در بخش فناوری ممکن است نشانه‌هایی از کند شدن را نشان دهد، ناتاشا ام به یک روند نگران‌کننده اشاره می‌کند: برخی شرکت‌ها فقط برای اعلام اخراج اعلام می‌کنند. یکی دیگر دور اخراج چند هفته یا ماه بعد.

اسپیس ایکس اولین ماموریت کره جنوبی را به ماه پرتاب کردکره جنوبی اولین ماموریت خود را در ماه پرتاب کرد – یک مدارگرد ماه “با موشک فالکون 9 اسپیس ایکس پرتاب شد” قبل از برنامه ریزی برای فرود بر سطح زمین در دهه 2030.

Twilio هک شده است: در حالی که مشخص نیست دقیقاً چه داده‌هایی گرفته شده است، Twilio می‌گوید که حداقل به داده‌های ۱۲۵ مشتری پس از فریب برخی از کارمندان برای «تحویل اعتبار ورود به شرکت» از طریق یک حمله شدید فیشینگ پیامکی، دسترسی پیدا کرد.

نمایش جدید و عجیب آمازون: «خنده‌دارترین ویدیوهای خانگی آمریکا» را در نظر بگیرید، اما از فیلم‌های ارسال شده توسط کاربر از دوربین‌های امنیتی Ring تشکیل شده است. در حال حاضر، بیشتر مردم احتمالاً می‌دانند که هر حرکت آن‌ها روی یک یا سه دوربین امنیتی ثبت می‌شود – اما آیا پذیرش آن به‌عنوان Entertainment™ این‌طور … ناخوشایند نیست؟

هاوس روزهای سختی را تجربه می کند: Haus، شرکتی که نوشیدنی‌های تخصصی کم الکل را مستقیماً به مصرف‌کنندگان ارائه می‌کند، پس از خروج یک سرمایه‌گذار بزرگ از سری A، به دنبال خریدار است. چالش؟ بررسی سرمایه گذاران برای یک شرکت مشروبات الکلی ممکن است ماه ها طول بکشد، و هاوس به سادگی “در حال حاضر پول نقد برای حفظ فعالیت های مستمر ندارد.”

زنی شراب می ریزد

اعتبار تصویر: خانه

چیزهای صوتی

هوایی که هر روز تنفس می کنید چقدر تمیز است؟ دیویدا هرتزل، یکی از بنیانگذاران Aclima می خواهد که همه بتوانند به این سوال پاسخ دهند، و با جردن و دارل در پادکست Found این هفته به گفت و گو نشست تا ماموریت او را توضیح دهد. در همین حال، در Chain Reaction، ژاکلین و آنیتا سرکوب دولت ایالات متحده در مورد میکسر ارزهای دیجیتال Tornado Cash را توضیح می‌دهند و تیم Equity در برنامه روز چهارشنبه بحث کردند که آیا شرایط آشفته بازار اخیر به این معنی است که در ماه‌های آینده شاهد سرمایه‌گذاری‌های اولیه کمتری خواهیم بود.

چیزهای اضافی

پشت دیوار پرداخت چیست؟ خیلی چیزهای واقعا خوب! این چیزی است که مشترکین TechCrunch+ در این هفته بیشترین مطالعه را داشتند…

وقتی نمی توانید کدنویسی کنید، MVP بسازید: ایده خوبی دارید اما نمی توانید کدنویسی کنید؟ شما هنوز هم می توانید توپ را رانندگی کنید. مگنوس گریملند، بنیانگذار شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر آنتلر در مراحل اولیه، برخی از اصول کلیدی را که باید در نظر داشته باشید، بیان می کند.

آیا ارزیابی های SaaS قابل استرداد هستند؟الکس می‌نویسد: «…خبر خوب برای بنیان‌گذاران استارت‌آپ‌های نرم‌افزاری، این است که دوره‌ای که به طور فزاینده‌ای در برابر آنها قرار می‌گرفت، ممکن است اکنون پشت سر ما باشد.»

VC و وسایل نقلیه سرمایه گذاری مجهز به هوش مصنوعی: آیا VCها ابزارهای مجهز به هوش مصنوعی می خواهند تا به آنها کمک کند بفهمند پول خود را کجا بگذارند؟ کایل ویگرز به این مفهوم نگاه می کند و چرا همه VC ها آن را نمی خرند.