منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Trova یک انبار شیک برای افراد غیرقابل ذکر شما راه اندازی می کند • TechCrunch

Trova یک انبار شیک برای افراد غیرقابل ذکر شما راه اندازی می کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Trova یک انبار شیک برای افراد غیرقابل ذکر شما راه اندازی می کند • TechCrunch

Trova یک انبار شیک برای افراد غیرقابل ذکر شما راه اندازی می کند • TechCrunch

همه ما یکی داریم؛ جایی در خانه ما که در آن چیزهایی را که باید از بچه ها دور نگه داشته شود پنهان می کنیم. در نمایشگاه CES در لاس وگاس، یک شرکت معتقد است که روش شیک تری برای مقابله با این مشکل خاص دارد. Trova سومین محصول خود را به نام Trova Home عرضه می کند که اساساً یک جعبه کفش شیک و با قفل بیومتریک برای چیزهایی است که نمی خواهید افراد کوچک دستکش های خود را بر روی آن حمل کنند.

این دستگاه دارای طراحی شیک است، در چندین رنگ موجود است و می توان آن را از طریق NFC یا بلوتوث باز کرد و خود برنامه را می توان با استفاده از قفل های بیومتریک تعبیه شده در گوشی های هوشمند نسل فعلی ایمن کرد. «ایمن» نامیدن دستگاه احتمالاً کمی سخاوتمندانه است – قفل های فلزی نازک و نسبتاً شکننده را احتمالاً می توان با انداختن کیس به دیوار یا ضربه زدن به آن با چکش دور زد. با این حال، اگر به این سطح از محافظت نیاز دارید، راه حل های ایمن موجود روی دیوار، کف یا قفسه به خوبی پوشش داده شده است. این دستگاه برای گروه کاربری دیگری است.

“حدود 60٪ از مشتریان ما والدین هستند و به نظر می رسد والدین واقعاً موارد استفاده از محصول را درک می کنند. آن‌ها می‌دانند که هیچ چیز خارج از محدودیت نیست و با این حال وقتی بچه‌هایی در خانه‌تان می‌دوند، حریم خصوصی واقعاً در بالاترین حد است. اسکات لپرت، یکی از مالکان TROVA، در این باره گفت: «در پایان روز، کاری که ما انجام می دهیم این است که به مردم در مورد مواردی که نمی خواهند تصادفی یا عمدی کشف شوند، حریم خصوصی و آرامش خاطر می دهیم. مصاحبه با TechCrunch موارد استفاده ما معمولاً بین موارد استفاده از جواهرات و اشیای قیمتی سنتی و موارد استفاده غیرقانونی بیشتر برای چیزهایی که نمی خواهید بچه ها به طور تصادفی کشف کنند تقسیم می شود. اسباب بازی های اتاق خواب بزرگسالان، ماری جوانای تفریحی (در صورت قانونی)، داروهای تجویزی که ممکن است برای کودکان خطرناک باشد.

Trova یک انبار شیک برای افراد غیرقابل ذکر شما راه اندازی می کند • TechCrunch

خانه Trova با پرداخت ماسه سنگ و زغال چوب. اعتبار تصویر: Haje Kamps / TechCrunch

علیرغم اصرار بنیانگذار مبنی بر اینکه Trova فقط برای مواد قانونی است، احتمالاً می توان داروهای غیرقانونی خود را در ترووا پنهان کرد اگر چند قرص، قرص یا پودر از دوران دانشگاه خود در اطراف خود دارید.

مورد استفاده دیگر برای حالت آماده به کار فنی است: تلفن های کل خانواده را قفل کنید و یک تایمر برای باز شدن دوباره آنها تنظیم کنید. نکته جالب در مورد این کیس استفاده این است که چندین پورت USB-C در داخل دستگاه وجود دارد، بنابراین می‌توانید گوشی‌های خود را در حین لذت بردن از شام یا یک شب بازی، شارژ کنید.

والدین مدام به ما می گفتند که می خواهند از آن برای استفاده از فناوری استفاده کنند. لوپرت گفت: آنها می‌خواهند تلفن‌های بچه‌هایشان را قفل کنند – و شاید تلفن خودشان یا خودشان – را در آنجا قفل کنند. و ما آن را به عنوان یک ویژگی در برنامه جدید معرفی می کنیم. می توانید آن را روی یک تایمر تنظیم کنید تا در یک ساعت، دو یا سه یا هر چیزی که می خواهید باز شود.

Trova Home می تواند به کاربران هشدار دهد اگر دما یا رطوبت خارج از محدوده مشخصی حرکت کند و اگر کسی سعی کند دستگاه را دستکاری کند. هشدارها همچنین می‌توانند هر بار که دستگاه باز می‌شود، یا اگر دستگاه Wi-Fi قطع شود، یا با خارج شدن از محدوده، یا از طریق سایر وقفه‌های Wi-Fi ارسال می‌شود.

دستگاه جدید در حال حاضر در رنگ‌های ماسه‌سنگ و زغال‌سنگ موجود است، می‌تواند توسط حداکثر پنج کاربر مجاز در هر دستگاه باز شود و ابعاد آن 14.5×6.2×3 اینچ (37×19×10 سانتی‌متر) است. قیمت آن 549 دلار آمریکا است و به زودی ارسال می شود.

درباره CES 2023 در TechCrunch بیشتر بخوانید