منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • SurveyMonkey Parent Momentive Global 11% از نیروی کار را کاهش می دهد • TechCrunch

SurveyMonkey Parent Momentive Global 11% از نیروی کار را کاهش می دهد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
SurveyMonkey Parent Momentive Global 11% از نیروی کار را کاهش می دهد • TechCrunch

SurveyMonkey Parent Momentive Global 11% از نیروی کار را کاهش می دهد • TechCrunch

Momentive Global، مادر پورتال نظرسنجی وب SurveyMonkey، 11 درصد از نیروی کار خود را در این هفته اخراج کرد.

TechCrunch آموخته است که چندین نفر در بخش های مختلف – از جمله افرادی که در توسعه کسب و کار، پشتیبانی مشتری، استخدام و فروش در شرکت مستقر در San Mateo، کالیفرنیا هستند – تحت تأثیر قرار گرفته اند.

در یک پرونده 8-K که در 13 اکتبر ثبت شد، ما برنامه هایی را برای کاهش 11 درصدی تعداد کارمندان خود اعلام کردیم. هیلاری ویلسون، مدیر ارشد ارتباطات Momentive در بیانیه ای که به TechCrunch ایمیل شده است، گفت: ما این تغییر دشوار را به عنوان بخشی از یک تغییر استراتژیک انجام می دهیم زیرا تمرکز خود را ساده می کنیم و منابع خود را با اولویت های اصلی خود همسو می کنیم.

این شرکت همچنین یک صفحه گسترده آنلاین ایجاد کرده است که لیستی از کارمندان آسیب دیده را که توافق کرده اند اطلاعات تماس خود را برای به دست آوردن مشاغل جدید به اشتراک بگذارند، ایجاد کرده است.

در پرونده 8-K، Momentive اخراج کارکنان خود را به عنوان بخشی از یک طرح بازسازی برای “بهبود حاشیه عملیاتی و ایجاد کارایی” توصیف کرد. این شرکت گفت که بین 4 تا 5 میلیون دلار هزینه هایی را متحمل خواهد شد که شامل مزایای کارکنان، مزایای کارکنان و هزینه های تسهیلات مربوطه می شود.

این شرکت اعلام کرد: انتظار داریم که اکثر این هزینه ها در سه ماهه چهارم سال 2022 متحمل و پرداخت شود و اجرای طرح تجدید ساختار از جمله پرداخت های نقدی تا پایان سال مالی 2022 به طور قابل ملاحظه ای کامل شود. بایگانی آن

او همچنین خاطرنشان کرد که فرآیندی که بر نیروی کار جهانی تأثیر می گذارد می تواند در سه ماهه اول یا سال 2023 یا پس از آن در برخی کشورها ادامه یابد.

این شرکت در پرونده گفت که انتظار دارد بین 119.5 میلیون دلار تا 122.5 میلیون دلار فروش برای سه ماهه منتهی به 30 سپتامبر، با حاشیه عملیاتی غیر GAAP بین 5-7 درصد، هر دو در دستورالعمل قبلی، به دست آورد.

در ماه فوریه، شرکت نرم‌افزار Zendesk پس از رد خرید سهامداران Zendesk، به معامله پیشنهادی 4.1 میلیارد دلاری برای خرید Momentive پایان داد. قرارداد کل سهام در اکتبر سال گذشته اعلام شد.

مدت کوتاهی پس از فروپاشی قرارداد Zendesk، Momentive یک برنامه خرید 200 میلیون دلاری سهام را برای بازگرداندن اعتماد سهامداران خود اعلام کرد. در آن زمان، به طور مشخص تأیید نکرد که آیا به دنبال خریدار ادامه خواهد داد یا قصد دارد به تنهایی وارد بازار شود.

«شکست‌هایی که با آن مواجه شده‌ایم گذرا هستند. ما در بازار گسترده ای رقابت می کنیم و مجموعه ای ارزشمند از محصولات را حفظ می کنیم که با چالش های خاصی که مشتریان ما، اعم از شرکت های کوچک و بزرگ با آن مواجه هستند، پاسخ می دهد. Zander Lurie، مدیر عامل Momentive در آن زمان گفت: کسب و کار فروش ما قوی است و تیم ما برای ایجاد ارزش برای مشتریان و سهامداران خود متعهد و الهام گرفته شده است.

از آن زمان، قیمت سهام این شرکت بیش از 63 درصد کاهش یافته است، از 15.72 دلار به 5.66 دلار در روز جمعه.

Momentive تنها شرکت فناوری نیست که کارمندان خود را در این فصل اخراج می کند. شرکت‌هایی از جمله نتفلیکس، نوم، اسپاتیفای و تنسنت در هفته‌ها و ماه‌های اخیر در بحبوحه چالش‌های اقتصادی مداوم و نوسانات تجاری پیش‌بینی‌شده، اقدامات مشابهی انجام داده‌اند. به طور مشابه، استارت آپ های هندی از جمله Byju’s و Ola صدها کارمند خود را اخراج کرده اند. غول های فناوری از جمله متا نیز استخدام را برای کاهش هزینه های عملیاتی متوقف کرده اند، در حالی که به نظر می رسد دیگران برای جبران این وقفه به پیمانکاران روی آورده اند.