منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Superscript، ارائه‌دهنده بیمه سفارشی برای SMB‌ها، 54 میلیون دلار جمع‌آوری می‌کند • TechCrunch

Superscript، ارائه‌دهنده بیمه سفارشی برای SMB‌ها، 54 میلیون دلار جمع‌آوری می‌کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Superscript، ارائه‌دهنده بیمه سفارشی برای SMB‌ها، 54 میلیون دلار جمع‌آوری می‌کند • TechCrunch

Superscript، ارائه‌دهنده بیمه سفارشی برای SMB‌ها، 54 میلیون دلار جمع‌آوری می‌کند • TechCrunch

سوپراسکریپ، یک کارگزار بیمه و پلتفرم فناوری که شرکت‌های کوچک و متوسط ​​و شرکت‌های فناوری «رشد بالا» را هدف قرار می‌دهد، 45 میلیون پوند (54 میلیون دلار) در دور سرمایه‌گذاری سری B جمع‌آوری کرده است.

Superscript که در سال 2015 در لندن تأسیس شد، شامل دو کسب و کار بیمه اصلی است: یک پلت فرم آنلاین “سلف سرویس” در دسترس مشتریان بریتانیایی، از جمله شرکت های کوچک و متوسط، تاجران انحصاری و صاحبخانه ها، و یک سرویس کارگزاری به نام SuperscriptQ، که در بریتانیا و در بریتانیا در دسترس است. منطقه اقتصادی اروپا (EEA). این برای مشاغل فناوری با خطرات پیچیده ای است که بیمه کردن آنها دشوارتر است، مانند قصور پزشکی یا غرامت حرفه ای، با مشتریانی از جمله fintech unicorn Paddle مستقر در لندن.

عامل امضاء

مانند تقریباً هر بخش دیگر، صنعت فناوری بیمه به شدت تحت تأثیر رکود اقتصادی جهانی قرار گرفته است، به طوری که Policygenius و Next Insurance تعداد کارکنان را در سال گذشته کاهش دادند، در حالی که شرکت های سهامی عام مانند Lemonade، Hippo و Root همگی به میزان قابل توجهی کمتر معامله کردند. نسبت به سال گذشته

اما برای هر یین یک یانگ وجود دارد و نشانه هایی وجود دارد که نشان می دهد قلمرو Insurtech هنوز بسیار زنده و پر رونق است. Wefox آلمان سال گذشته 400 میلیون دلار با ارزش 4.5 میلیارد دلار جمع آوری کرد، در حالی که شعبه مستقر در اوهایو به لطف افزایش 147 میلیون دلاری به وضعیت تک شاخ رسید. و اکنون نوبت Superscript است که به جهان یادآوری کند که insurtech می تواند به خوبی عمل کند.

اما چه چیزی گندم را از کاه در insurtech جدا می کند – چرا برخی شناور می شوند در حالی که برخی دیگر می لنگند؟

کامرون شیرر، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل سوپراسکریپت، به TechCrunch توضیح داد: «بیمه زنجیره ارزش پیچیده‌تری نسبت به بسیاری از مشاغل فناوری دارد، زیرا شما باید هم بر استراتژی خرید خود و هم بر عملکرد مداوم سیاست‌هایی که می‌فروشید تمرکز کنید. «در حالی که رشد سریع تعداد مشتریان عموماً چیز خوبی است، اگر بیمه درست نباشد، مطالبات – به عبارت دیگر، ضررها – شروع به پیچیده شدن فوق‌العاده‌ای خواهند کرد. اگر تعهدات بلندمدت داشته باشید، ممکن است تا چندین سال نتایج واقعی کسب و کار را احساس نکنید.”

Superscript، ارائه‌دهنده بیمه سفارشی برای SMB‌ها، 54 میلیون دلار جمع‌آوری می‌کند • TechCrunch

بنیانگذاران سوپراسکریپت، بن رز (مدیر ارشد پذیره نویسی) و کامرون شیرر (مدیر عامل)

شرکای پذیره نویسی سوپراسکریپت شامل مجموعه ای از نام های شناخته شده از دنیای بیمه است، از جمله AXA، Beazley At Lloyd’s، RSA و MS Amlin. و این رویکرد چندرسانه‌ای، شامل مناطق و تخصص خاص بخش، تا حدی دلیلی است که شیرر معتقد است Superscript در موقعیت مناسبی برای رشد در بلندمدت قرار دارد. همه چیز به ارائه پوشش مناسب برای انواع خطراتی که SME ها به طور خاص به آن نیاز دارند، برمی گردد.

شیرر افزود: «از لحاظ تاریخی، بسیاری از سرمایه‌گذاران الگوهای سرمایه‌گذاری فناوری را منعکس کرده و بر کسب تمرکز کرده‌اند. اخیراً، اکنون با نگاه به گذشته شرکت‌های بیمه بالغ‌تر و تعدادی از تجربیات عرضه اولیه عمومی سهام، ما شاهد هستیم که سرمایه‌گذاران تمرکز خود را به تمایز و قدرت بیمه تغییر داده‌اند. سوپراسکریپت از روز اول بر رشد پایدار و بیمه با کیفیت تمرکز کرده است تا نسبت‌های خسارت مطلوب‌تری را به ما بدهد. بیمه پیشرفته، فناوری و قابلیت های داده ما را قادر می سازد تا تجربه ای بسیار شخصی سازی شده برای مصرف کننده و بیمه ارائه دهیم.»

از منظر فناوری و داده، Superscript می‌گوید از «فناوری یادگیری ماشین اختصاصی» برای متمایز کردن خود استفاده می‌کند، از جمله در سراسر فرآیند خرید و نصب در محصول سلف‌سرویس خود که مشتریان بالقوه را به کانال‌های مناسب راهنمایی می‌کند. و بینش کلان داده نیز بخش بزرگی از وعده آن است، جایی که از مدل‌های یادگیری ماشینی برای ارزیابی دقیق‌تر خطرات خود با پردازش طیف وسیعی از نقاط داده استفاده می‌کند.

شیرر: «بخش‌های دیگر فناوری ما به داده‌هایی که درباره بازار بیمه جمع‌آوری کرده‌ایم نگاه می‌کند تا احتمال اینکه خطرات در کجا توسط بیمه‌گران و شرکت‌های حمل‌ونقل پذیرفته می‌شوند، و اینکه کدام نقاط داده کلیدی برای فرآیند پذیره‌نویسی یک بیمه‌گر خاص هستند را ارزیابی می‌کند». گفت . “این دوباره کارایی عملیاتی را هم برای فرآیند ما و هم برای بیمه‌گران افزایش می‌دهد.”

این شرکت قبلاً حدود 24.4 میلیون دلار جمع‌آوری کرده بود، از جمله بخشی از حدود 20 میلیون دلار که در دو دور در سال 2020 جمع‌آوری شد. با 54 میلیون دلار دیگر در بانک، این شرکت اعلام کرد که قصد دارد قابلیت‌های پذیره‌نویسی و کارگزاری خود را تقویت کند و به سرمایه‌گذاری در دستگاه خود ادامه دهد. ابزار های آموزشی.

در حالی که Superscript به بازار اروپا محدود می شود، جاه طلبی های بلندمدت برای تبدیل شدن به یک بازیگر جهانی دارد. در واقع، در حال حاضر مشتریانی در آمریکای شمالی، استرالیا و خاورمیانه دارد، اگرچه به وضوح این مشتریانی هستند که نیاز به دسترسی به بازارهای بیمه اروپا دارند.

دور سرمایه گذاری سری B Superscript توسط مالک Comparethemarket، BHL UK، با مشارکت The Hartford و Concentric رهبری شد.