منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • SubsBase مصر 2.4 میلیون دلار برای اشتراک و پلت فرم مدیریت درآمد مکرر TechCrunch جمع آوری می کند.

SubsBase مصر 2.4 میلیون دلار برای اشتراک و پلت فرم مدیریت درآمد مکرر TechCrunch جمع آوری می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
SubsBase مصر 2.4 میلیون دلار برای اشتراک و پلت فرم مدیریت درآمد مکرر TechCrunch جمع آوری می کند.

در دسترس بودن اشکال مختلف پرداخت و ارائه دهندگان یکی از دلایلی است که مشاغل در منطقه خاورمیانه / شمال آفریقا (MENA) با چالش های عملیاتی در مدیریت و جمع آوری درآمد مواجه هستند.

این کسب‌وکارها اغلب از روش‌های قدیمی مانند صفحات گسترده اکسل برای پیگیری این مجموعه‌ها، به ویژه مجموعه‌های مبتنی بر اشتراک، یا ساختن سیستم‌های اتوماسیون داخلی استفاده می‌کنند.بنابراین، داده‌های حیاتی را از دست می‌دهند، که منجر به از دست رفتن درآمد و ناکارآمدی‌هایی مانند استخدام حسابداران بیشتر از نیاز برای مدیریت مجموعه‌ها می‌شود.

پایه فرعی، یک پلتفرم بدون کد/کد، به چنین مشاغلی کمک می کند و با مدیریت چرخه زندگی کامل اشتراک صورتحساب، پرداخت ها و اعلان ها، به چنین مشاغلی کمک می کند و سربار آنها را حذف می کند. این استارتاپ مصری 2.4 میلیون دلار سرمایه اولیه به رهبری شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر خاورمیانه و آفریقا متمرکز کرده است.

سایر سرمایه گذاران شرکت کننده عبارتند از HALA Ventures، P1 Ventures، Plus Venture Capital (+VC)، Plug and Play، Ingressive Capital، Camel Ventures و سرمایه گذاران موجود Falak Startups و Arzan Venture Capital.

SubsBase خود را اولین و تنها پلتفرم مدیریت درآمد مشترک و تکرارشونده معرفی می کند که در منطقه MENA خدمت می کند. پلتفرم مبتنی بر ابر به اشتراک و کسب و کارهای مبتنی بر درآمد مکرر با ابزارهای جمع آوری، پردازش، تجزیه و تحلیل، صورتحساب و صورتحساب کمک می کند تا مشتریان خود را به طور مؤثر مدیریت کنند.

بر اساس بیانیه ای که با TechCrunch به اشتراک گذاشته شده است، سیستم عامل SubsBase به مشتریان این امکان را می دهد تا اطلاعات را سازماندهی و وظایف را شفاف نگه دارند، چندین برنامه نرم افزاری شخص ثالث را ادغام کنند و صورتحساب و صورتحساب اشتراک را خودکار کنند.

مشکلی که این کسب‌وکارها، حتی حساب‌های شرکت‌های بزرگ، با آن‌ها مواجه هستند، این است که افراد زیادی همه کارها را به صورت دستی انجام می‌دهند و داده‌ها یک یا دو هفته از تاریخ پرداخت‌های واقعی به تأخیر می‌افتد و این منجر به از دست رفتن درآمد می‌شود. محمد فراگ، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت در گفتگو با TechCrunch گفت. بنابراین وقتی وارد عمل می‌شویم، آن مشکلات را با دادن یک ابزار و پلتفرم واحد برای استفاده در جایی که همه چیز جمع‌آوری می‌کند و در زمان واقعی به آن‌ها می‌دهیم، حل می‌کنیم، و به آن‌ها اجازه می‌دهیم تا نتایج قابل مشاهده‌تری از کسب‌وکار خود را ببینند، اما همچنین پیش‌بینی کنند که چه چیزی خواهد بود. اتفاق می افتد و به جای همه چیز، روی محصول خود تمرکز می کنند [those] سردردهای جراحی

مدیرعامل گفت SubsBase پلت فرم خود را در اختیار بخش های مختلف مشتریان و بخش های عمودی قرار می دهد. آن‌ها استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های کوچک و متوسط ​​(که او آن‌ها را به دلیل کسب‌وکار خالص SaaSشان به عنوان نقطه‌ی شیرین شرکت توصیف می‌کند) و کسب‌وکارهای دیگری مانند وام‌دهندگان، شرکت‌های بیمه، شرکت‌های املاک و مستغلات و شرکت‌های تجارت الکترونیک پرداخت مکرر هستند. برخی از مشتریان آن عبارتند از Clakett، Mermaid، OLX و Zammit.

فراگ که شرکت را با مدیر ارشد بازرگانی شریف عزیز در سال 2020 تأسیس کرد، گفت که SubsBase از زمان راه‌اندازی رسمی بیش از یک سال پیش، 200 درصد رشد داشته است. بنیانگذاران در این تماس اعلام کردند که علاوه بر «SubsBase در حال اجرا است. SubsBase، این پلتفرم همچنین از یک مدل تجاری مبتنی بر اشتراک استفاده می کند. سه طرح هزینه ثابت مختلف وجود دارد که مشتریان می توانند از بین آنها انتخاب کنند. همچنین برای هر طرح، کارمزد تراکنش های متفاوتی از مشتریان دریافت می شود.

ارائه دهندگان مشابهی در ایالات متحده و اروپا وجود دارند، از جمله پلتفرم های عظیمی مانند Chargebee و Recurly. اگر هر یک از این پلتفرم‌ها به MENA گسترش یابد، باید با شرکت‌هایی مانند Fawry، Paymob و PayTabs، ارائه‌دهندگان پرداخت محلی در حال حاضر در پلتفرم SubsBase، از جمله ارائه‌دهندگان پرداخت جهانی مانند Stripe و PayPal، ادغام شوند. با این حال، ماهیت محلی پرداخت‌ها، که در آن هر منطقه مقررات و الزامات خاص خود را دارد، چنین طرح توسعه‌ای را بعید جلوه می‌دهد، و به این ترتیب، SubsBase در حال حاضر از رقابت کمی در منطقه برخوردار است.

ما با بومی سازی و به عنوان اولین محرک، می توانیم به این کسب و کارها کمک کنیم تا در بازار رشد و توسعه پیدا کنند، و همچنین قادر خواهیم بود به نیازهای آتی آنها در زمانی که تصمیم به رفتن به کشورهای دیگر یا گسترش فعالیت های خود در کشور می کنند، رسیدگی کنیم. کشورهای دیگر. و سپس از آنجا، ما پایه اشتراک خود را افزایش خواهیم داد و همچنین به کسب و کارهای بیشتری اجازه رشد خواهیم داد.”

جنوب صحرای آفریقا یکی از مناطقی است که SubsBase مایل به ارائه خدمات به مشاغل است. مدیر عامل شرکت گفت که حضور سرمایه گذار پان آفریقایی Ingressive Capital – اولین صندوق مصر – در استخر سرمایه، چنین طرح هایی را تسهیل می کند.

با این سرمایه گذاری جدید، این شرکت همچنین قصد دارد تلاش های تجاری و برندسازی را در MENA افزایش دهد. این شرکت برای فروش عملیاتی، تیم فروش مستقیم، تیم موفقیت مشتری و تیم توسعه کسب و کار، و همچنین افزایش خروجی بازاریابی و محتوای خود، از جمله محتوای آموزشی و پادکست، استخدام می کند، زیرا بازار را در مورد اقتصاد اشتراک و نحوه عملکرد آن آموزش می دهد.

عزیز در این تماس گفت: “ما تیم و منابع را افزایش می دهیم تا بتوانیم خواسته هایی را که در سراسر منطقه می بینیم برآورده کنیم.” ما مسائل را به گونه‌ای اولویت‌بندی می‌کنیم که به آنها کمک می‌کند رشد کنند و بازار ویژگی‌های بدون کد را از یک طرف ادغام یکپارچه با سایر پلت‌فرم‌های بدون کد تسریع کنند تا مردم بتوانند و تشویق شوند تا با مدل‌های اشتراکی، کسب‌وکار خود را شروع کنند.»

شریک عمومی در Global Ventures، نور سوید، با تشریح دلایلی که چرا از پلتفرم مدیریت اشتراک و صورت‌حساب مکرر حمایت می‌شود، گفت که شرکت او ارزش پیشنهادی جذاب و منحصربه‌فردی را دید که فراتر از خدمات اشتراک گسترش یافته و شامل یک پلت‌فرم سرتاسر و راحت است. برای مدیریت هرگونه پرداخت مکرر، از اشتراک های کوچک گرفته تا وام خودرو.

او افزود: “ما هیجان زده هستیم که از محمد و تیم در سفر آنها برای ساختن اولین پلت فرم مدیریت اشتراک برای منطقه حمایت کنیم.”