منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Steambox دستگاه بخارپز قابل حمل غذا را راه اندازی کرد • TechCrunch

Steambox دستگاه بخارپز قابل حمل غذا را راه اندازی کرد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Steambox دستگاه بخارپز قابل حمل غذا را راه اندازی کرد • TechCrunch

Steambox دستگاه بخارپز قابل حمل غذا را راه اندازی کرد • TechCrunch

اگر تنفر خاصی نسبت به مایکروویو دارید یا ترجیح می‌دهید وقتی برای ناهار آماده می‌شوید، غذایتان به آرامی گرم شود، جعبه بخار برای ناهار بخارپز آماده است. این شرکت در اواخر سال 2019 بیش از 500 دستگاه از دستگاه خود را از طریق Kickstarter فروخت و در نهایت آماده است تا ارسال دستگاه خود را آغاز کند. ما آن را در CES در لاس وگاس این هفته بررسی کردیم.

بین Kickstarter، Indiegogo و پیش‌سفارش‌های خود، این شرکت به من می‌گوید که تا به امروز 1300 تا 1400 Steambox فروخته است.

“Steambox برای هر غذاخوری در جهان است. کوین دی کریگر، بنیانگذار و مدیر اجرایی شرکت توضیح می دهد که این برای هر کسی است که می خواهد بیرون برود و در مورد نحوه گرم کردن غذای خود انعطاف پذیرتر باشد. او توضیح می دهد که چرا فکر می کند بخار دادن بهتر از مایکروویو است. “استیم بسیار مفید است زیرا غذای شما را خشک نمی کند. همچنین تضمین می کند که غذا به طور یکنواخت در کل گرم شود. همچنین طعم بسیار بهتری دارد. ما از مشتریان خود آموخته ایم که آنها عاشق بخار هستند. مایکروویو عملاً غذای شما را از بین می‌برد، در حالی که بخارپز کردن آن را تازه‌تر نگه می‌دارد و طعم آن را تقریباً شبیه اولین باری که غذای خود را پختید، می‌دهد. ما آن را دوست داریم و اولین مشتریانمان هم همینطور».

این شرکت تاکنون حدود 3000 دستگاه تولید کرده است و این شرکت موجودی در ایالات متحده و اروپا آماده برای خریدارانی دارد که مایل به جدا کردن 270 دلار برای کنار گذاشتن مایکروویو اداری هستند.

Steambox دستگاه بخارپز قابل حمل غذا را راه اندازی کرد • TechCrunch

جعبه بخار تقریباً به اندازه یک جعبه کفش کوچک است و می تواند حدود 500 گرم (17.5 اونس) غذا را در 15 تا 20 دقیقه گرم کند. اعتبار تصویر: جعبه بخار

“به طور کلی، 15 تا 20 دقیقه طول می کشد تا غذای شما به یک وعده غذایی گرم گرم شود. ظرفیت باتری حدود 45 دقیقه است، بنابراین با یک بار شارژ می توانید 2 تا 3 بار از آن استفاده کنید. د کریگر توضیح می‌دهد که پس از آن باید دو ساعت آن را شارژ کنید.

این دستگاه با روکش بامبو فوق‌العاده شیک به نظر می‌رسد و از زمان نمونه‌های اولیه Kickstarter تا حد زیادی تکامل یافته است. یکی از مشکلات قابل توجه این است که کمپین Kickstarter پیشنهاد کرد دستگاه را می توان از طریق USB-C شارژ کرد، اما برای طراحی نهایی، این شرکت ترجیح داد به شارژر سبک نوک و آستین برگردد. کمی شرم آور؛ به نظر می رسد که اگر بتوانیم لپ تاپ های رده بالای خود را از یک شارژر 65 واتی شارژ کنیم، این شرکت می توانست راهی برای شارژ باتری های داخلی با استفاده از USB-C نیز پیدا کند.

د کریگر به ما اطمینان می دهد: «در آینده تغییر به USB-C آسان خواهد بود. اما تاکنون به دلیل نحوه عملکرد USB-C نتوانسته ایم. با مقررات جدید USB-C در سال 2024، من معتقدم که آنها مقدار ولتاژی را که می توانیم استفاده کنیم افزایش می دهند. ما فقط منتظریم تا آنها این کار را انجام دهند و سپس مطمئناً آن را در محصولات قرار خواهیم داد.”

مدیر عامل این شرکت ویدئویی را تهیه کرده که نحوه عملکرد دستگاه را نشان می دهد:

بخارشوی دارای یک عنصر گرمایش 120 وات و ابعاد 10.5 × 6.5 × 3.5 اینچ (27 × 16.5 × 9 سانتی متر) است. ظرف غذا از فولاد ضد زنگ ساخته شده و دارای درب سیلیکونی است. می تواند تا 25 اونس (750 میلی لیتر) را در خود نگه دارد و وزن کل دستگاه حدود 4.4 پوند (1991) است.

اکنون از وب سایت این شرکت برای خرید در دسترس است و قیمت آن 249 یورو / 269 دلار است.

درباره CES 2023 در TechCrunch بیشتر بخوانید