منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Spotify می‌خواهد با مرکز سال نو • TechCrunch به شما در استقبال از سال 2023 کمک کند

Spotify می‌خواهد با مرکز سال نو • TechCrunch به شما در استقبال از سال 2023 کمک کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Spotify می‌خواهد با مرکز سال نو • TechCrunch به شما در استقبال از سال 2023 کمک کند

Spotify می‌خواهد با مرکز سال نو • TechCrunch به شما در استقبال از سال 2023 کمک کند

سرویس استریم روز پنجشنبه اعلام کرد که Spotify در حال راه اندازی یک هاب سال نو برای کمک به کاربران خود برای استقبال از سال 2023 است. این شرکت می‌گوید مقصد یک‌جا به کاربران امکان دسترسی به لیست‌های پخش مهمانی کلاسیک و تصاحب‌های ویژه هنرمندانی مانند Charli XCX، Rita Ora، N-Dubz و Céline Dion را می‌دهد.

Spotify در یک پست وبلاگ نوشت: “ما موسیقی های زیادی برای شروع تعطیلات شما داریم، و همه آن ها در مرکز جدید سال نو ما موجود است.” “چه دنبال یک شب آرام باشید یا یک فستیوال رقص تپنده، ما لیست های پخش انتخاب شده ای داریم تا با حال و هوای شما مطابقت داشته باشد.”

مرکز سال نو دارای لیست‌های پخش پویا بسیاری از جمله “Party Hits”، “Afro Party Anthems”، “Get Turnt” و موارد دیگر است. از سوی دیگر، لیست‌های پخشی نیز برای افرادی که می‌خواهند شب سال نوی خنک داشته باشند، با لیست‌های پخش مانند «Chill Hits»، «Comfort Zone» و «Chillout Lounge» وجود دارد. مرکز سال نو همچنین دارای میکس‌های دی‌جی زیادی از هنرمندانی مانند Tiësto، Hannah Laing و Benny Benassi است.

این شرکت همچنین اعلام کرد که از اول ژانویه، کاربران محتوایی را پیدا خواهند کرد تا به آنها کمک کند تا تصمیمات خود را در صفحه اصلی برنامه تنظیم کنند. در حالی که Spotify جزئیاتی در مورد ظاهر آن محتوا ارائه نکرده است، احتمالاً شامل مواردی مانند لیست های پخش تمرین و مدیتیشن می شود.

اسپاتیفای می گوید که پلتفرم آن همیشه در حوالی سال جدید شاهد سطحی از انتظار است و در لیست های پخش جمع آوری شده توسط کاربران نشان داده می شود. سال گذشته، 82000 لیست پخش کریسمس بین کریسمس تا 31 ژانویه ایجاد شد که نزدیک به 40000 در خود شب ایجاد شد. پاپ، هیپ هاپ، تراپ، کی پاپ و ایندی پاپ محبوب ترین ژانرهای اجرا شده در سطح جهانی بودند. ژانرهایی که بیشترین افزایش را در شنوندگان داشتند عبارتند از cumbia، discofox، volksmusik، schlager و partyschlager.

“Hey Ya!”، “Uptown Funk” و “Mr. Brightside” در میان این لیست های پخش محبوب بودند. بسیاری از آهنگ‌هایی که پخش‌های بیشتری دریافت کردند، آهنگ‌های خاص سال نو بودند، مانند اجرای ماریا کری از «Auld Lang Syne – The New Year’s Anthem» و «Happy New Year» از ABBA، که با افزایش 2205 درصدی در پخش‌ها پیشتاز بودند.