منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Skuad استخدام و انطباق برای ایجاد تیم های توزیع شده را مدیریت می کند • TechCrunch

Skuad استخدام و انطباق برای ایجاد تیم های توزیع شده را مدیریت می کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Skuad استخدام و انطباق برای ایجاد تیم های توزیع شده را مدیریت می کند • TechCrunch

Skuad مستقر در سنگاپور به شرکت‌ها کمک می‌کند تا با رعایت مقررات استخدام محلی و پردازش حقوق و دستمزد فرامرزی، کارمندان خود را در سراسر کشورها جذب کنند. این استارت آپ امروز اعلام کرد که 15 میلیون دلار سرمایه در سری A جمع آوری کرده است. Skuad تاکنون بیش از 350 کارفرما را ثبت نام کرده است که بیشتر آنها از آمریکای شمالی، اروپا و آسیای جنوب شرقی هستند.

این دور تامین مالی، که کل جمع آوری شده توسط Skuad را به 19 میلیون دلار می رساند، توسط NMVM و دو پلت فرم پرداخت جهانی رهبری شد. همچنین شامل مشارکت سرمایه‌گذاران بازگشتی Beenext و Anthemis، به‌علاوه سرمایه‌گذاران فرشته Jitendra Gupta، بنیانگذار مشتری می‌شود. مدیر عامل شرکت Pine Labs امریش راو; بنیانگذار اعتبار کونال شاه; آلوک میتال، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل ایندیفی؛ وارون میتال و رافائل لوپز

Skuad درست قبل از همه‌گیری 2019 توسط بنیانگذار Sundeep Sahi با هدف ساده‌سازی استخدام بین‌المللی مفهوم‌سازی شد. از آن زمان، تمرکز شرکت بر کمک به کارفرمایان برای مقابله با مسائلی بوده است که ایجاد تیم‌های توزیع‌شده را چالش‌برانگیز می‌کند، مانند تغییرات در مقررات از بازار به بازار، حقوق بین‌المللی و سوار شدن از راه دور. Skuad همچنین به عنوان بستری برای کارگران برای یافتن کار عمل می کند.

ساهی به TechCrunch گفت که روش‌های سنتی استخدام و استخدام برای اداره ساختن تیمی از افراد در سراسر جهان کافی نیست.

“ساخت تیم های توزیع شده یا استخدام در کشور دیگر مستلزم راه اندازی یک شرکت تابعه، ثبت نام به عنوان یک شخص حقوقی، باز کردن حساب های بانکی محلی، به روز بودن قوانین کار محلی، و استخدام تیم های منابع انسانی محلی، حقوقی و حقوقی است. این فرآیند اغلب ماه‌ها و اگر نگوییم سال‌ها طول می‌کشد و به سرمایه‌گذاری هزاران دلاری نیاز دارد.»

Skuad شرکت‌ها را قادر می‌سازد تا کارمندان و پیمانکاران را در بیش از 160 کشور بدون نیاز به راه‌اندازی نهادهای محلی استخدام، سوار و حقوق بپردازند، و انطباق محلی را مدیریت می‌کند و در عین حال مزایا و بسته‌های بیمه خاص کشور را نیز ارائه می‌کند. اکثر مشتریان آن در صنایع فناوری و مشاوره هستند و کارگران دیجیتال را در سراسر جغرافیایی استخدام می کنند تا شکاف استعداد را پر کنند یا در سطح بین المللی گسترش دهند.

این استارتاپ اکنون مشتریانی از 34 کشور، استعداد در حدود 94 شرکت و رشد 3 برابری ARR تا ژانویه 2022 دارد.

یکی از مشتریان Skuad فین تک اندونزی Akseleran است که نیاز به پر کردن جای خالی فناوری داشت. این یک قیف نامزد قوی از طریق یک پورتال استعداد بررسی شده به نام allremote.in، شبکه های اجتماعی شغلی، استخدام کنندگان و آژانس ها ایجاد کرده است. Skuad به عنوان یک کارفرمای قانونی در هند خدمت می کند زیرا Akseleran شخصیت حقوقی در کشور ندارد و انطباق محلی برای پرداخت ها، مالیات ها و مزایا را مدیریت می کند.

Skuad از طریق طرح های قیمت گذاری که از 199 دلار برای هر کارمند در ماه برای حقوق و دستمزد و 499 دلار به ازای هر کارمند در ماه برای استعدادهای کشف شده از طریق پلت فرم شروع می شود، یا 12٪ از غرامت کارمند، هر کدام که بیشتر باشد، درآمد کسب می کند. این شرکت در حال حاضر در حال نهایی کردن خرید Codejudge، یک پلتفرم ارزیابی استعداد مبتنی بر داده است که مصاحبه‌های فنی را خودکار می‌کند تا قابلیت‌های استخدام و پذیرش خود را گسترش دهد.

برخی از رقبا در فضای اجاره از راه دور عبارتند از Deel، Remote، Globalization Partners و Multiplier. Skuad به عنوان ترکیبی از پلتفرم‌های استعداد مانند Turing و Toptal عمل می‌کند، اما با تمرکز بر مشاغل از راه دور تمام وقت که توسط شبکه‌ای از نهادهای پردازش حقوق و دستمزد درخواستی مانند Deel و Remote فعال می‌شوند. Sahi می گوید که به دلیل شفافیت فرآیند و اندازه پلت فرم استعدادهای مبتنی بر فناوری خود متمایز است که می تواند برای مدیریت کل چرخه عمر اشتغال استفاده شود.