منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Sequoia Capital سرمایه گذاری خود در FTX را به صفر دلار کاهش می دهد • TechCrunch

Sequoia Capital سرمایه گذاری خود در FTX را به صفر دلار کاهش می دهد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Sequoia Capital سرمایه گذاری خود در FTX را به صفر دلار کاهش می دهد • TechCrunch

سکویا کپیتال به تازگی ارزش سهام خود در صرافی ارزهای دیجیتال FTX را به صفر رساند – سهمی که احتمالاً تا هفته گذشته یکی از بزرگترین سودهای تحقق نیافته در تاریخ 50 ساله این شرکت خطرپذیر بود.

این داستان آشکار می شود: این نامه ای است که او به تازگی برای شرکای محدود خود ارسال کرده است.

شریک محدود عزیز

ما برای به اشتراک گذاشتن به روز رسانی در مورد سرمایه گذاری خود در FTX تماس گرفته ایم. در روزهای اخیر، بحران نقدینگی خطر پرداخت بدهی FTX را به همراه داشته است. ماهیت و میزان کامل این خطر در حال حاضر ناشناخته است. بر اساس درک فعلی ما، سرمایه گذاری خود را به 0 دلار کاهش می دهیم.

قرار گرفتن Sequoia Capital با FTX محدود است. ما صاحب FTX.com و FTX US در یک صندوق خصوصی، صندوق رشد جهانی III هستیم. FTX در بین ده صندوق برتر نیست و پایه 150 میلیون دلاری ما کمتر از 3 درصد از سرمایه تعهد شده صندوق را نشان می دهد. ضرر 150 میلیون دلاری با 7.5 میلیارد دلار سود تحقق یافته و تحقق نیافته در همان صندوق جبران می شود، بنابراین صندوق در وضعیت خوبی باقی می ماند.

به طور جداگانه، SCGE Fund، LP 63.5 میلیون دلار در FTX.com و FTX US سرمایه گذاری کرد که کمتر از 1٪ از پرتفوی صندوق SCGE را تا 2022/09/30 (به ارزش منصفانه) نشان می دهد.

ما در تجارت ریسک پذیری هستیم. برخی از سرمایه گذاری ها در جهت صعودی و برخی دیگر در جهت نزولی شگفت زده خواهند شد. ما این مسئولیت را ساده نمی‌گیریم و در مورد هر سرمایه‌گذاری که انجام می‌دهیم، تحقیقات گسترده و بررسی دقیق انجام می‌دهیم. در طول سرمایه گذاری خود در FTX، ما یک فرآیند دقیق بررسی دقیق را انجام دادیم. در سال 2021، سال سرمایه گذاری ما، FTX تقریباً 1 میلیارد دلار درآمد و بیش از 250 میلیون دلار درآمد عملیاتی ایجاد کرد، همانطور که در آگوست 2022 گزارش شد.

وضعیت فعلی به سرعت در حال تحول است. ما در زمان مناسب با اطلاعات بیشتر در دسترس قرار خواهیم گرفت. اگر سؤال دیگری دارید، لطفاً با اندرو رینولدز، ماری کلمچوک و کاتلین فورته در آدرس: [email protected] تماس بگیرید. برای سؤالات در مورد SCGE، لطفاً با کیمبرلی سام به آدرس [email protected] تماس بگیرید.

در دسترس شما.

تیم سکویا

پانویسها و منابع:

داده های صندوق رشد جهانی III (GGFIlI) مربوط به 30 سپتامبر 2022 است و بر اساس GAAP ایالات متحده است. 7.5 میلیارد دلار شامل 5.8 میلیارد دلار درآمد محقق نشده و 1.7 میلیارد دلار درآمد تحقق یافته است. که شامل توزیع شریک عمومی در 27 مه 2021 بر اساس اصلاحیه 2021 است. عملکرد گذشته نشان دهنده عملکرد آینده نیست.

صندوق رشد جهانی III (GGFIII) به صندوق رشد جهانی سرمایه سکویا III – Endurance Partners، LP اشاره دارد و شامل صندوق رشد جهانی سرمایه سکویا III – صندوق ضمیمه ایالات متحده/هند، LP، Sequoia Capital Global نمی شود.

صندوق رشد III – صندوق پیوست چین، LP و صندوق های موازی آنها

بیشتر در مورد آن داستان در یک بیت. . .