منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Sealed راه‌اندازی حسگر InfiSense را می‌خرد تا خدمات صرفه‌جویی در انرژی را تامین کند • TechCrunch

Sealed راه‌اندازی حسگر InfiSense را می‌خرد تا خدمات صرفه‌جویی در انرژی را تامین کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Sealed راه‌اندازی حسگر InfiSense را می‌خرد تا خدمات صرفه‌جویی در انرژی را تامین کند • TechCrunch

Sealed راه‌اندازی حسگر InfiSense را می‌خرد تا خدمات صرفه‌جویی در انرژی را تامین کند • TechCrunch

سیلد کسب‌وکاری را حول پیش‌بینی مصرف انرژی و حذف مالکان خانه از سوخت‌های فسیلی ایجاد کرد. بنابراین به طور طبیعی، اولین خرید این شرکت یک استارتاپ است که انرژی را در سطح دانه ای ردیابی می کند.

سیلد شرایط این قرارداد را فاش نکرد، اما در بیانیه‌ای گفت که خرید InfiSense مستقر در برلینگتون در ورمونت به آن کمک می‌کند تا اتلاف انرژی خانگی را کاهش دهد.

Sealed مستقر در منهتن، بر بهبودهای برق رسانی، مانند جایگزینی بخاری های نفتی یا گازی با پمپ های حرارتی الکتریکی و عایق، امور مالی و نظارت دارد. آزاد کردن خانه‌ها از سوخت‌های فسیلی می‌تواند صورت‌حساب‌های انرژی را کاهش دهد، انتشار گازهای گلخانه‌ای را کاهش دهد و سلامت شما را بهبود بخشد. ممکن است اخیراً این موضوع را در اخبار دیده باشید زیرا قوانین بالقوه اجاق گاز اکنون آخرین نقطه اشتعال در جنگ فرهنگ انرژی پاک است.

تا کنون، حسگرها و نرم افزار InfiSense علاوه بر مصرف انرژی در ساختمان ها، کیفیت هوا را نیز کنترل می کنند و Sealed قصد دارد این نوع داده های کیفیت هوا را با مشتریان به اشتراک بگذارد.

مهر و موم شده در هزینه های نصب قبل از پوشش و هوازدگی منحصر به فرد است. در عوض، بر اساس انرژی که الگوریتم‌های یادگیری ماشینی آن پیش‌بینی می‌کنند صاحبان خانه در طول زمان صرفه‌جویی می‌کنند، هزینه ثابتی را دریافت می‌کند. اگر Sealed مصرف انرژی یک خانه را دست کم بگیرد، هزینه ها را کاهش می دهد – بنابراین نیاز به اصلاح این برآوردها است.

لورن سالز، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت، به TechCrunch گفت: “سرمایه حیات شرکت ما توانایی ما در پیش بینی مصرف انرژی مردم در طول زمان است و این بر دسترسی عالی به داده ها متکی است.” الگوریتم‌های Sealed در حال حاضر بر داده‌های انرژی ماهانه از شرکت‌های برق متکی هستند، اما بسالز گفت، استفاده از InfiSense به آن دسترسی به سطح عمیق‌تری از داده‌های مشتری می‌دهد.

سیلد قصد دارد حسگرهای InfiSense را در خانه‌های برخی از مشتریان نصب کند، اما سالز گفت که به آنها نیازی نخواهد داشت. داده‌هایی که Sealed جمع‌آوری می‌کند، پیش‌بینی‌هایش را اطلاع‌رسانی می‌کند و همچنین به مشتریان کنجکاو اجازه می‌دهد تا نگاهی نزدیک به مصرف انرژی و کیفیت هوای آن‌ها داشته باشند.