منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Roon می خواهد به بیماران با اطلاعات تازه در مورد شرایط آنها آموزش دهد – TechCrunch

Roon می خواهد به بیماران با اطلاعات تازه در مورد شرایط آنها آموزش دهد – TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Roon می خواهد به بیماران با اطلاعات تازه در مورد شرایط آنها آموزش دهد - TechCrunch

از آنجایی که مردم سعی می‌کنند اطلاعات پزشکی را مدیریت کنند و شرایط خود را درک کنند، بسیاری معمولاً به Google یا WebMD مراجعه می‌کنند – هیچ‌کدام برای تأیید یا ارائه آخرین اطلاعات کار زیادی انجام نمی‌دهند. اما Roon قصد دارد با یک پلتفرم آموزش پزشکی برای اطلاعات تأیید شده که منحصراً از پزشکان، بیماران و مراقبان منبع می‌شود، آن را تغییر دهد.

Roon با تنظیم داده‌هایی که برای شرایط فردی در دسترس قرار می‌دهد، به بیماران و مراقبان اطمینان می‌دهد که دقیق و منبع خوبی هستند.

روهان راماکریشنا، یکی از بنیانگذاران Roon، که پیش از این به عنوان جراح مغز و اعصاب کار می کرد، گفت: “ما به مراقبان خدمات درمانی می دهیم، اما کارهای بیشتری می توان و باید انجام داد تا نقش مهمی که آنها در مدیریت سلامت ایفا می کنند، شناسایی کنیم.” “بنابراین هنگامی که ما این قانون پزشکی از اطلاعات را ایجاد می کنیم، همه چیز را در نظر می گیریم تا بتوانیم نیازهای منحصر به فرد بیماران و مراقبان را در هر شرایط فردی برآورده کنیم.”

به راماکریشنا، ویکرام باسکاران، روسای سابق بازاریابی پینترست و آرون رانگاناتان، شریک مهندسی، پیوستند. آنها با Roon وارد فضای فناوری سلامت شدند و امیدوار بودند که پس از کار خود به عنوان مراقب، معنای دریافت اطلاعات پزشکی را دوباره ابداع کنند.

Roon می خواهد به بیماران با اطلاعات تازه در مورد شرایط آنها آموزش دهد - TechCrunch

اعتبار تصویر: رون

باسکاران و رانگاناتان دریافتند که جستجوی اطلاعات در مورد وضعیت عزیزانشان بی جهت دشوار است. پس از پیوند ایده با راماکریشنا، رون متولد می شود.

باسکاران در مصاحبه ای با TechCrunch گفت: «اطلاعات نادرست پزشکی زیادی در خارج وجود دارد… در سال 2022، این دیوانه کننده است که بیماران جایی برای پاسخ به سؤالات ندارند.

این شرکت ادعا می‌کند که پزشکی را برای افرادی که سؤال دارند، اما جایی برای مراجعه ندارند، «انسانی‌سازی» می‌کند.

Roon قصد دارد آنچه را که آنها اطلاعات “تأیید شده پزشکی” را به مراقبان و بیماران در مورد شرایط پزشکی جدی می دانند ارائه دهد. برای شروع، آنها فقط اطلاعات مربوط به گلیوبلاستوما، نوعی تومور مغزی را ارائه می دهند و 200 کاربر فعال دارند. این شرکت امیدوار است که به زوال عقل، سرطان های کودکان و ALS گسترش یابد.

باسکاران گفت: “هر چیزی که ما می سازیم با یافتن متخصصان در شرایطی شروع می شود و واقعاً آنها را قادر می سازد محتوایی را ایجاد کنند که مربوط به بیماران و مراقبان باشد.”

شخصی که از این پلتفرم استفاده می‌کند یک کیت آغازگر پزشکی دریافت می‌کند – اطلاعاتی که برای ارائه یک درک کلی از وضعیت سازماندهی شده است – پس از آن، اگر قبلاً در سؤالات متداول پلتفرم به آنها پاسخ داده نشده باشد، می‌توانند سؤالات خاصی بپرسند.

Roon می خواهد به بیماران با اطلاعات تازه در مورد شرایط آنها آموزش دهد - TechCrunch

اعتبار تصویر: رون

اگرچه این شرکت ادعا می کند که تقریباً هیچ رقابتی ندارد، ظاهراً هر کسی می تواند یک جستجوی ساده در گوگل انجام دهد و اطلاعاتی را به دست آورد (اگرچه ممکن است آنقدر مختصر نباشد) یا به WebMD (که اطلاعات را جمع آوری و خلاصه می کند) مراجعه کند. یکی از مواردی که بنیانگذاران همچنین به TechCrunch بر آن تاکید کردند این بود که پزشکان معمولاً برای پاسخ دادن به سؤالات اساسی وقت می گذارند و به طور کامل به این وضعیت نمی پردازند – اگرچه برای بیمار و مراقب، پزشک آنها همچنان می تواند منبع اطلاعات باشد.

برای نگاهی عمیق تر به یک بیماری، بیماران و مراقبان ممکن است بخواهند مستقیماً از متخصصان امروزی و همچنین دیگرانی که می توانند تجربه دست اول خود را به اشتراک بگذارند، بشنوند. این محتوای انتخابی است که Roon امیدوار است در دسترس قرار دهد.

اگرچه کمی بیش از یک سال از عمر این شرکت می گذرد، اما این شرکت در قالب یک دور اولیه 7.5 میلیون دلاری به رهبری FirstMark، TMV و Sequoia با مشارکت SV Angel، Maverson و M13 دریافت کرد. این شرکت همچنین 11 سرمایه گذار فرشته و چهار مشاور را تضمین کرد.

در حال حاضر، این شرکت می‌گوید که آن‌ها «کمی مشخص نیستند که به کجا می‌رویم، زیرا ما بینش‌های بزرگی در مورد نحوه انجام این کار داشتیم، اما همه بخش‌های آن بهبود خواهند یافت.» با این حال، بنیان‌گذاران به TechCrunch گفت که وجوه حاصل از این دور برای گسترش به تیم آنها و شروع اجرای اطلاعات بیشتر در مورد شرایط استفاده خواهد شد.

راماکریشنا گفت: «در تمام این مدت، انرژی و پول صرف سهولت خرید می شود. اگر بتوانیم همان مقدار انرژی و نبوغ را صرف کنیم تا تجربه سلامتی را خیلی بهتر کنیم، چه؟