منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Roblox به کاربران بیش از 13 اجازه می دهد تا مخاطبین را وارد کنند و دوستان معرفی شده را اضافه کنند • TechCrunch

Roblox به کاربران بیش از 13 اجازه می دهد تا مخاطبین را وارد کنند و دوستان معرفی شده را اضافه کنند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Roblox به کاربران بیش از 13 اجازه می دهد تا مخاطبین را وارد کنند و دوستان معرفی شده را اضافه کنند • TechCrunch

Roblox دو راه جدید برای افرادی که در دنیای مجازی وقت می گذرانند اضافه می کند تا دوستان قدیمی پیدا کنند و دوستان جدید پیدا کنند.

این شرکت روز جمعه اعلام کرد که واردکننده تماس و معرفی دوستان را معرفی می کند، دو ویژگی جدید که برای ارتباط کاربران فعلی با یکدیگر و وارد کردن بازیکنان جدید به تجربیات آنها طراحی شده اند.

ویژگی‌ها مدت‌هاست که در جاهای دیگر معمول بوده‌اند، اما بیشتر چیزهای Roblox کاملاً متفاوت از سایر شبکه‌های اجتماعی و بازی‌های آنلاین سنتی‌تر عمل می‌کنند. برای اولین بار، Roblox به جمعیتی بسیار جوان تر، از جمله ده ها میلیون کودک زیر 13 سال که روزانه از این برنامه استفاده می کنند، پاسخ می دهد. کاربران جوان بین 13 تا 18 سال بخش بزرگ دیگری از پایگاه کاربران این شرکت را تشکیل می دهند و Roblox تلاش می کند تا آن گروه سنی را حفظ کند و با افزایش سن به نیازهای آنها ارتقا یابد.

معرفی دوستان Roblox

اعتبار تصویر: روبلوکس

دو ویژگی جدید همانطور که انتظار دارید کار می کنند. از کاربران جدید و موجود Roblox تأیید شده با تلفن بالای 13 سال که در دستگاه‌های تلفن همراه بازی می‌کنند، خواسته می‌شود تا مخاطبین دستگاه‌های خود را اسکن کنند و دوستانی را که ظاهر می‌شوند اضافه کنند. هر نام مستعار ذخیره شده در تلفن به طور خودکار برای آن کاربر در سراسر پلتفرم برچسب گذاری می شود. به دلایل حفظ حریم خصوصی، هر کسی که واجد شرایط واردکننده مخاطب باشد می‌تواند قابلیت شناسایی شدن توسط شماره تلفن خود را غیرفعال کند. کاربران موجود همچنین می‌توانند دوستان خود را از طریق رابط مخاطبین دعوت کنند، که این امر را برای بازیکنان اختصاصی Roblox آسان می‌کند تا دوستان خود را در آن قرار دهند و کاربران بیشتری را به پلتفرم بیاورند.

ویژگی جدید توصیه‌های دوستان Roblox نیز ساده است و فهرستی از افرادی را که ممکن است بشناسید و بخواهید با آنها ارتباط برقرار کنید ارائه می‌کند. این شرکت به ابزار اجتماعی جدید املاک و مستغلات برجسته ای می دهد که آن را در صفحه اصلی برای کاربران واجد شرایط سن 13 سال و بالاتر نشان می دهد. به دلایل ایمنی، Roblox می‌گوید که این ویژگی فقط اتصالات با کیفیت بالا ایجاد می‌کند، بنابراین سعی نمی‌کند افرادی را که احتمالاً هنوز همدیگر را نمی‌شناسند ارتباط برقرار کند. دو کاربر ممکن است چندین دوست مشترک داشته باشند یا اخیراً در یکی از پرتال های بازی مانند Roblox تعامل داشته باشند.

Garima Sinha، مدیر محصول Roblox، به TechCrunch گفت که این جفت ابزار اجتماعی جدید «نقاط ورودی» جدیدی ایجاد می‌کند که به کاربران جدید کمک می‌کند فوراً به حلقه‌های اجتماعی واقعی خود دسترسی پیدا کنند. سینها گفت: «مردم بیشتر و بیشتر به یافتن دوستی علاقه مند هستند.

به هر حال، در حالی که ویژگی‌های عمیق‌تر ایجاد نمودار اجتماعی در سایر پلتفرم‌ها استاندارد هستند، پایگاه کاربر غیرمعمول جوان Roblox به این معنی است که شرکت در هنگام بررسی ویژگی‌های جدیدی که کاربران را به هم متصل می‌کند یا راه‌های جدیدی برای تعامل به آنها می‌دهد، عمدا حرکت می‌کند.

سینها گفت: «ما خیلی کم کار می کنیم تا سریع به بازار برسیم یا اینکه دیگران آن را دارند.