منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Ring افزونه Wi-Fi را به مجموعه خود اضافه می کند – TechCrunch

Ring افزونه Wi-Fi را به مجموعه خود اضافه می کند – TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Ring افزونه Wi-Fi را به مجموعه خود اضافه می کند - TechCrunch

آمازون امروز از اضافه شدن Ring Intercom به لیست گوشی های هوشمند خود خبر داد. این محصول به عنوان یک افزودنی برای سیستم های تلفن داخلی آپارتمان موجود در نظر گرفته شده است. این شرکت یک پرسشنامه آنلاین سریع ایجاد کرده است تا مشخص کند آیا سیستم موجود شما با محصول جدید کار می کند یا خیر.

این یک افزودنی نادر است که به طور خاص برای ساکنان آپارتمان برای خطی است که به طور سنتی توسط صاحبان خانه دنبال می شد. این شرکت عملکرد خود را به شرح زیر توصیف می کند:

Ring Intercom از سیستم اینترکام سازگار موجود برای راه‌اندازی یک مکالمه رمزگذاری شده دو طرفه از طریق برنامه Ring استفاده می‌کند، به این معنی که کاربران فقط می‌توانند به تماس‌های شخصی که درب ساختمان آپارتمانشان را صدا می‌کند پاسخ دهند. برنامه Ring با امکان مدیریت کاربران مشترک و فعال کردن و لغو دسترسی در هر زمان، سفارشی کردن تنظیمات حریم خصوصی و امنیتی خاص را آسان می کند.

با کار از طریق Wi-Fi، این سیستم تعدادی نقش را ایفا می کند و قفل از راه دور را برای کاربران قابل اعتماد ارائه می دهد، همراه با توانایی ایجاد لیستی از “کاربران مشترک” که می توانند از طریق برنامه وارد ساختمان شوند.

ویژگی «میهمانان تأییدشده خودکار» در زمان راه‌اندازی در دسترس نخواهد بود، اما وقتی وارد شد، می‌توان «کلیدهایی» را به مهمان‌های مجاز اختصاص داد که می‌توانند در هر زمان لغو شوند. به راحتی می توان فهمید که این یک موفقیت بزرگ برای اجاره Airbnb است. همچنین، به طور طبیعی، با خدمات تحویل آمازون سازگار است و به کاربران اجازه می دهد تا درایورها را به طور خودکار رها کنند.

این یک افزوده هوشمندانه به خط است – و چیزی که من قطعاً می خواهم امتحان کنم، زیرا من خودم یک آپارتمان نشین هستم (به نظر می رسد که صدای زنگ من تقریباً نصف اوقات خراب است). اگرچه من نگرانی هایی در مورد محصولات Ring دارم و احتمالاً بهتر است قبل از استفاده از یکی از آنها با سیستم خود از مالک ساختمان اجازه بگیرم.

Ring Intercom در 26 اکتبر با قیمت 180 پوند (209 دلار) وارد بریتانیا می شود. سال آینده به ایالات متحده می‌آید – بنابراین احتمالاً باید در تمام این مدت «مسطح» می‌نوشتم. همراه با ایستگاه شارژ باتری و باتری یدکی.