Reliance 23.3 درصد از سهام شرکت هوش مصنوعی Exyn مستقر در ایالات متحده را خریداری کرد • TechCrunch

Reliance 23.3 درصد از سهام شرکت هوش مصنوعی Exyn مستقر در ایالات متحده را خریداری کرد • TechCrunch

Reliance از استارتاپ هوش مصنوعی و رباتیک مستقر در فیلادلفیا Exyn، شرکت هندی که در یک پرونده بورس اوراق بهادار در روز پنجشنبه فاش شد، حمایت کرده است و به استارت‌آپ‌های جهانی نفوذ بیشتری می‌کند.

به گفته این شرکت هندی، Reliance Strategic Business Ventures، یکی از شرکت های تابعه Reliance Industries، 23.3 درصد از سهام Exyn را به قیمت 25 میلیون دلار خریداری کرده است.

سرمایه‌گذاری این شرکت هندی بخشی از سرمایه‌گذاری اصلی در سرمایه‌گذاری سری B استارت‌آپ مستقر در فیلادلفیا است که دارای استقلال رباتیک برای محیط‌های پیچیده بدون GPS است.

استارت‌آپ هوش مصنوعی «بالاترین سطح استقلال پهپادهای هوایی جهان، سطح 4 خودمختاری (AL4) را تجاری می‌کند. Exynربات‌ها می‌توانند به‌طور مستقل در محیط‌هایی که قبلاً بدون نقشه قبلی، زیرساخت‌های موجود (GPS، ارتباطات و غیره) یا اپراتور در حلقه قابل دسترسی نبودند، حرکت کنند. در نتیجه Exyn با استفاده از این فناوری موقعیت غالبی را در عمود معدن ایجاد کرد و به ساخت و ساز، انبارداری و موارد استفاده دولتی از جمله جستجو و نجات و شناسایی گسترش یافت.

Reliance که بزرگترین زنجیره خرده‌فروشی هند و همچنین اپراتور برتر مخابراتی کشور را اداره می‌کند، گفت که با این استارت‌آپ در ابتکارات شرکت هندی مرتبط با هواپیماهای بدون سرنشین، ایمنی صنعتی، امنیت و روباتیک همکاری خواهد داشت و در عین حال توسعه محصول و فناوری Exyn را در سراسر جهان تسریع می‌کند. حوزه های کاربردی متعدد و تجاری سازی.”

این شرکت هندی افزوده است که این استارتاپ در سال های 2021، 2020 و 2019 به ترتیب 4.32 میلیون دلار، 1.83 میلیون دلار و 0.16 میلیون دلار گردش مالی داشته است.