منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Reliance هند از استارتاپ هوش مصنوعی مستقر در ایالات متحده Exyn با بودجه 35 میلیون دلاری حمایت می کند • TechCrunch

Reliance هند از استارتاپ هوش مصنوعی مستقر در ایالات متحده Exyn با بودجه 35 میلیون دلاری حمایت می کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Reliance هند از استارتاپ هوش مصنوعی مستقر در ایالات متحده Exyn با بودجه 35 میلیون دلاری حمایت می کند • TechCrunch

Reliance هند از استارتاپ هوش مصنوعی مستقر در ایالات متحده Exyn با بودجه 35 میلیون دلاری حمایت می کند • TechCrunch

Reliance از استارتاپ هوش مصنوعی و رباتیک مستقر در فیلادلفیا Exyn، شرکت هندی که در پرونده بورس اوراق بهادار در روز پنجشنبه فاش شد، حمایت کرد و تلاش‌های بیشتری برای حمایت از استارت‌آپ‌های جهانی انجام داد.

به گفته این شرکت هندی، Reliance Strategic Business Ventures، یکی از شرکت های تابعه Reliance Industries، 23.3 درصد از سهام Exyn را به قیمت 25 میلیون دلار خریداری کرده است.

سرمایه گذاری این شرکت هندی بخشی از دور سرمایه گذاری 35 میلیون دلاری سری B استارت آپ مستقر در فیلادلفیا است که استقلال روباتیک را برای محیط های پیچیده محروم از GPS ایجاد می کند.

استارت‌آپ هوش مصنوعی «بالاترین سطح خودمختاری پهپادهای هوایی، سطح 4 (AL4) را تجاری می‌کند. ربات‌های Exyn می‌توانند به‌طور مستقل در محیط‌هایی که قبلاً غیرقابل دسترس بوده‌اند، بدون نقشه‌برداری قبلی، زیرساخت‌های موجود (GPS، ارتباطات و غیره) یا یک اپراتور در حلقه حرکت کنند.»

Reliance که بزرگترین زنجیره خرده‌فروشی هند و همچنین اپراتور برتر مخابراتی کشور را اداره می‌کند، گفت که با این استارت‌آپ در ابتکارات شرکت هندی مرتبط با هواپیماهای بدون سرنشین، ایمنی صنعتی، امنیت و روباتیک همکاری خواهد داشت و در عین حال توسعه محصول و فناوری Exyn را در سراسر جهان تسریع می‌کند. حوزه های کاربردی متعدد و تجاری سازی.”

این شرکت هندی افزوده است که این استارتاپ در سال های 2021، 2020 و 2019 به ترتیب 4.32 میلیون دلار، 1.83 میلیون دلار و 0.16 میلیون دلار گردش مالی داشته است.

Reliance Industries یا یکی از واحدهای آن، در سال جاری یک سری سرمایه گذاری انجام داده است، از جمله استارتاپ تحویل هایپرمحلی Dunzo و پلتفرم قفل اندروید با پشتیبانی گوگل Glance.

در ماه مارس، Reliance Strategic Business Ventures اعلام کرد که قصد دارد تا 221 میلیون دلار در شرکت الکترونیکی آمریکایی Sanmina سرمایه‌گذاری کند تا یک سرمایه‌گذاری مشترک راه‌اندازی کند، زیرا این غول هندی به دنبال توسعه تولید لوازم الکترونیکی خود است. این دو گفت که هدف این سرمایه گذاری مشترک ایجاد یک مرکز تولید لوازم الکترونیکی “در کلاس جهانی” در هند است.

اوایل روز پنجشنبه، Reliance اعلام کرد که با خرید بازوی هندی Metro AG به مبلغ 344 میلیون دلار موافقت کرده است. مترو که نزدیک به دو دهه پیش وارد بازار هند شد، 31 مرکز توزیع عمده فروشی در سراسر کشور دارد.

با ماموریت ما برای کاهش تعداد جراحات و تلفات در صنایع فیزیکی که داده‌ها را در محیط‌های خطرناک جمع‌آوری می‌کنند، این سرمایه‌گذاری تأثیر و رشد Exyn را تسریع می‌کند. نادر علم، مدیرعامل Exyn در بیانیه ای در روز جمعه گفت: با این سرمایه جدید، ما ردپای جهانی خود را برای بهبود چشمگیر ایمنی کارگران در محیط های خطرناک در سراسر جهان و دور نگه داشتن آنها از آسیب بیشتر گسترش خواهیم داد.

این داستان با اطلاعات بیشتر در مورد دور سرمایه گذاری سری B Exyn به روز شده است.