منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Plum برنامه مدیریت پول خود را در پنج کشور دیگر راه اندازی کرد • TechCrunch

Plum برنامه مدیریت پول خود را در پنج کشور دیگر راه اندازی کرد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Plum برنامه مدیریت پول خود را در پنج کشور دیگر راه اندازی کرد • TechCrunch

استارت‌آپ فین‌تک Plum تعداد کشورهایی را که در آنها فعالیت می‌کند دو برابر می‌کند. این شرکت محصول خود را در پنج کشور جدید اروپایی – ایتالیا، پرتغال، هلند، یونان و قبرس عرضه کرد.

Plum که اصالتاً اهل انگلستان است، یک برنامه مدیریت پول است که به شما کمک می کند مقداری پول را به صورت خودکار کنار بگذارید. به این ترتیب کاربران می توانند بدون ورودی دستی در هزینه خود صرفه جویی کنند. این می تواند به ویژه برای افرادی مفید باشد که هر ماه پول کافی برای پس انداز پول به دست می آورند، اما تمایل دارند هر چیزی را که در حساب بانکی اصلی خود دارند خرج کنند. پلام علاوه بر کشور خود، در حال حاضر در فرانسه، اسپانیا، ایرلند و بلژیک نیز فعالیت می کند.

راه های مختلفی برای صرفه جویی با آلو وجود دارد. این برنامه می‌تواند به حساب بانکی شما متصل شود و تمام تراکنش‌های هفته گذشته شما را جمع‌آوری کند و همه چیز را به یک جیب پولی که توسط Plum مدیریت می‌شود منتقل کند. همچنین می توانید تصمیم بگیرید که هر هفته یا زمانی که حقوق می گیرید مقداری پول کنار بگذارید. اگر می‌خواهید یک قدم فراتر بروید و اجازه دهید Plum به فکر پس‌انداز برای شما باشد، این سرویس همچنین می‌تواند به‌طور خودکار تصمیم بگیرد که چه مقدار را بر اساس درآمد و هزینه‌های شما کنار بگذارد.

کاربران می توانند جیب های مختلف با اهداف جداگانه ایجاد کنند. به عنوان مثال، می توانید برای تعطیلات بعدی خود یا برای یک دوچرخه جدید پس انداز کنید. هر زمان که می خواهید در حساب Plum خود پول خرج کنید، می توانید پول را به حساب بانکی خود برداشت کنید یا با کارت نقدی Plum پرداخت کنید – اما برای دریافت کارت باید هزینه اشتراک بپردازید.

در حالی که مصرف کنندگان از پس انداز خود در بریتانیا سود دریافت می کنند، در سایر بازارها اینطور نیست. این کمی شرم آور است زیرا در حال حاضر نرخ بهره در سراسر اروپا در حال افزایش است. حساب های پس انداز اولیه برای افرادی که دوست ندارند زیاد به پول فکر کنند محصول جذابی به نظر می رسد.

کاربران آلو همچنین می توانند از این سرویس برای خرید و فروش سهام استفاده کنند. در اروپا، این استارت آپ با Bitpanda برای ارائه تجارت ارزهای دیجیتال شریک شده است. این بسیار شبیه به ادغام های Bitpanda در N26 و لیدیا است. برای شروع خرید دارایی های کریپتو، نیازی به دانلود برنامه دیگری ندارید.

ما هیجان زده هستیم که Plum را به پنج کشور جدید اروپایی بیاوریم و به مردم کمک کنیم تا امور مالی خود را در آنجا مدیریت کنند. این زمان اقتصادی دشواری است، زیرا مردم سطوح تورمی را تجربه می‌کنند که در دهه‌های گذشته مشاهده نشده است، که منجر به چالش‌های هزینه‌های زندگی می‌شود. نیاز به پایداری مالی بلندمدت شاید هرگز واضح‌تر از این نبوده است، و ما Plum را دقیقاً برای کمک به مردم برای رسیدگی به این موضوع ساختیم، و کمک می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که مدیریت پول شما خودکار است و ثروت برای آینده مورد توجه قرار می‌گیرد.»، یکی از بنیانگذاران Plum و ویکتور تروکودس، مدیر عامل شرکت در بیانیه ای گفت.

ایجاد حساب Plum رایگان است. کاربران می توانند ماهانه 2 یورو برای ایجاد حساب های فرعی بیشتر، باز کردن قفل قوانین پس انداز بیشتر و دریافت کارت پرداخت کنند. افرادی که انتخاب می کنند 9.99 یورو در ماه پرداخت کنند، می توانند به سهام بیشتری دسترسی داشته باشند و قوانینی را برای سرمایه گذاری های سهام دوره ای ایجاد کنند. همچنین برای تبدیل تراکنش های رمزنگاری 2.5 درصد کارمزد وجود دارد.

در دراز مدت، Plum می تواند به یک مرکز مالی تبدیل شود که به شما امکان دسترسی به چندین ویژگی و خدمات را می دهد. برخلاف بسیاری از استارت‌آپ‌های فین‌تک مصرف‌کننده، تلاشی برای جایگزینی حساب بانکی شما ندارد. این به عنوان یک برنامه همراه و نوعی بازار کوچک عمل می کند. این استراتژی می‌تواند Plum را به یک محصول اصلی با افراد کم‌تر تکنولوژی تبدیل کند.