منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Plant Prefab برنده 42 میلیون دلار برای ایجاد خانه‌های سفارشی «بسیار پایدار» • TechCrunch

Plant Prefab برنده 42 میلیون دلار برای ایجاد خانه‌های سفارشی «بسیار پایدار» • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Plant Prefab برنده 42 میلیون دلار برای ایجاد خانه‌های سفارشی «بسیار پایدار» • TechCrunch

Plant Prefab برنده 42 میلیون دلار برای ایجاد خانه‌های سفارشی «بسیار پایدار» • TechCrunch

به نظر می رسد پیش ساخته ها همیشه در آستانه یک چیز بزرگ هستند – حل کمبود مسکن، مقابله با ضایعات سیستمی، یا فقط معرفی کلی بسیار جاری.اما در ایالات متحده، پیش ساخته های جدید هنوز بخش کوچکی از بازار را تشکیل می دهند (مثلاً حدود 2٪ از خانه های یک خانواده ساخته شده در سال 2021).

در حال حاضر، واضح است که پیش ساخته نوشدارویی برای بحران مسکن در آمریکا نیست، اما Plant Prefab می‌گوید که پذیرش آن – همراه با 42 میلیون دلار بودجه اضافی و یک کارخانه جدید – همچنان تأثیرگذار خواهد بود و در نهایت به 900000 فوت مربع مساحت خواهد داشت. مسکن «بسیار پایدار» و «بسیار سالم» در سال. این استارت آپ تخمین می زند که این میزان در سال به 800 واحد در ترکیبی از خانه ها، آپارتمان ها و کانکس ها برسد.

بسیاری از استارت آپ ها خانه های پیش ساخته می سازند، از جمله Veev، Mighty Buildings، Cover، Modulous و Factory OS. Plant Prefab می گوید تمرکز آنها بر توسعه خانه های سفارشی برای مناطق شهری منحصر به فرد است.

مدیرعامل استیو گلن به TechCrunch گفت: «اکثر شرکت‌های خارج از کشور بر روی خانه‌های استاندارد متمرکز شده‌اند» که مجموعه‌ای از مدل‌ها را با پرداخت‌ها و وسایل سفارشی ارائه می‌کنند. در مقابل، او گفت که Plant Prefab با معماران کار می کند تا طرح های خود را از قبل مهندسی کنند، زیرا آنها “زبان محلی، فرآیند مجوز محلی، مواد محلی و نیازهای محلی را می دانند.” وی افزود: “ما می خواهیم به آنها راه کارآمدتری ارائه دهیم.”

مدیر عامل سیستم ساخت و ساز کارخانه پریفاب را به نوعی “لگوهای خودمان” توصیف کرد. این شرکت پانل هایی با زیرساخت داخلی تولید می کند. او گفت: «ما آن را با ماژول‌های تخصصی برای آشپزخانه‌ها، حمام‌ها، حیاط‌های خدماتی – به عبارت دیگر، بخش‌های گران‌قیمت خانه» ترکیب می‌کنیم. و از جنبه نرم افزاری، گلن گفت که این شرکت یک پیکربندی 3 بعدی ارائه می دهد و با نرم افزار CAD شخص ثالث کار می کند تا “یک مدل ساختاری، مکانیکی، الکتریکی و لوله کشی از هر خانه ای که می سازیم بسازد، بنابراین ما قادر به ایجاد یک برداشت کاملا دقیق هستیم. آفات» و محدود کردن ضایعات ساختمانی.

گلن به TechCrunch گفت: تسهیلات جدید و خودکار «یک تغییر بزرگ برای ما» خواهد بود. وی گفت: این شرکت در حال حاضر حدود 40 خانه در سال از طریق دو تسهیلات دیگر تولید می کند. او افزود: “متوسط ​​پروژه ما سه ماه است، بنابراین ما سریع هستیم، اما در تاسیسات جدید به طور قابل توجهی سریعتر و با هزینه بسیار کمتر.” همانطور که اتفاق می افتد، گلن گفت که این شرکت در سال گذشته 16 میلیون دلار درآمد داشته است.

نمای هوایی از کارخانه ورودی Plant Prefab در Tejon Ranch، کالیفرنیا.

نمای هوایی از کارخانه جدید Plant Prefab در Tejon Ranch، کالیفرنیا. اعتبار تصویر: کارخانه مونتاژ شده است

گلن با استناد به صرفه جویی در کربن مرتبط با زندگی شهری، بر این باور است که تمرکز شرکت بر پر کردن سریعتر شهری در نهایت به سیاره زمین کمک خواهد کرد. گلن گفت: ادعاهای سبز این شرکت همچنین شامل طراحی برای صرفه جویی در مصرف انرژی و آب، استفاده از دیوارهای خشک بازیافتی و عایق، و همچنین رنگ های سازگار با محیط زیست و خرید افست کربن برای پوشش “دو سال اول کار خانه های ما” است. وی افزود: “ما اولین خانه ای را طراحی کردیم که در تاریخ این برنامه گواهینامه LEED Platinum دریافت کرد. [and we’ve] بیش از 30 خانه دارای گواهینامه LEED Platinum وجود داشت. این استارت آپ نیز یک شرکت B است.

به غیر از برق، بخش ساخت‌وساز 14 درصد از انتشار گازهای گلخانه‌ای ایالات متحده را در سال 2019 به خود اختصاص داده است. بدتر از آن، این بخش در مسیر اشتباهی قرار دارد: این تجارت “در مسیر رسیدن به آلایندگی صفر تا سال 2050 نیست.” فناوری اطلاعات و نوآوری.

دور جدید کارخانه پیش ساخته شامل حدود 30 میلیون دلار سهام به رهبری فولادساز برزیلی گرداو و همچنین 12 میلیون دلار بدهی از شرکت وسترن فناوری سرمایه گذاری مستقر در سیلیکون ولی و ATEL Capital. سایر سرمایه گذارانی که در سهام شرکت خواهند کرد شامل شرکت شیمیایی مستقر در توکیو Asahi Kasei، گروهی از فارغ التحصیلان دانشگاه براون و Unreasonable Collective، یک باشگاه کارآفرینی هستند. این علاوه بر پرداخت های اولیه از سوی شرکت هایی مانند آمازون و Obvious Ventures است.