منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Pinterest با شرکت‌های ضبط همکاری می‌کند تا موسیقی محبوب را به رقیب TikTok خود، «Idea Pins» بیاورد • TechCrunch

Pinterest با شرکت‌های ضبط همکاری می‌کند تا موسیقی محبوب را به رقیب TikTok خود، «Idea Pins» بیاورد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Pinterest با شرکت‌های ضبط همکاری می‌کند تا موسیقی محبوب را به رقیب TikTok خود، «Idea Pins» بیاورد • TechCrunch

TikTok رقیب Pinterest در حال به دست آوردن موسیقی جدید است. این شرکت امروز اعلام کرد که ویژگی «Idea Pins» متمرکز بر ویدیوی آن، به لطف قراردادهای مجوز جدید با گروه موسیقی وارنر، وارنر چاپل موزیک، مرلین و بی‌ام‌جی، اکنون شامل امکان افزودن آهنگ‌های محبوب از هنرمندان برتر می‌شود. این شرکت خاطرنشان می‌کند که این امر به موسیقی‌هایی که قبلاً از طریق کتابخانه موسیقی رایگان 7Digital در Pinterest در دسترس بوده است، گسترش می‌یابد.

در زمان راه اندازی، Pinterest می گوید که هزاران آهنگ جدید از هنرمندانی مانند Dan + Shay، Bruno Mars، Michael Bublé، Twenty One Pilots، Zach Bryan، Paramore و غیره در دسترس خواهد بود.

برای سهولت در مرور و دسترسی به این کاتالوگ موسیقی بزرگتر، برنامه تلفن همراه Pinterest همچنین تجربه موسیقی جدیدی را در iOS و Android معرفی می کند. در اینجا، سازندگان می توانند موسیقی را بر اساس هنرمند، نام آهنگ یا کلمه کلیدی جستجو کنند تا آهنگ مناسب را برای همراهی با پین ایده خود بیابند.

برای استفاده از این ویژگی، سازندگان ابتدا Idea Pins را باز می‌کنند، سپس روی نماد موسیقی کلیک می‌کنند تا به صفحه‌ای هدایت شوند تا بتوانند آهنگ مورد نظر خود را جستجو کرده و اضافه کنند. آنها سپس Idea Pin خود را ذخیره کرده و آن را پست خواهند کرد.

این به‌روزرسانی می‌تواند کمک کند Pinterest’s Idea Pins به رقیبی بادوام‌تر برای TikTok و همچنین سایر برنامه‌های اجتماعی که در قالب ویدیوی کوتاه وارد شده‌اند، مانند Instagram Reels و YouTube Shorts – که همگی شامل قابلیت اضافه کردن آهنگ های محبوب از لیبل های بزرگ.

Idea Pins که سال گذشته راه‌اندازی شد، برداشت منحصربه‌فرد خود Pinterest از فرمت ویدیوی کوتاه TikTok است که اکنون در همه جا حاضر است، که در چندین برنامه از جمله Snapchat، Instagram، Facebook، YouTube، Spotify، Netflix و اخیراً توییتر ظاهر شده است. به جای کپی مستقیم از TikTok، همانطور که برخی دیگر انجام داده‌اند، پین‌های ایده 60 ثانیه‌ای به سازندگان اجازه می‌دهد داستان‌های خود را با استفاده از ترکیبی از ویدئو، تصاویر، موسیقی و سایر ابزارهای ویرایش بازگو کنند – اما به‌گونه‌ای که خود پین‌ها از طریق آن قابل لمس باشند. که شبیه Stories است. در همین حال، کانال Idea Pins مانند TikTok به صورت عمودی حرکت می کند.

این قالب می‌تواند برای انواع ویدیوهایی که سازندگان Pinterest بخواهند بسازند مفید باشد، زیرا به آن‌ها اجازه می‌دهد عناصری را به پین‌های خود اضافه کنند که یک ویژگی فقط ویدیو به این راحتی اجازه نمی‌دهد – مثلاً فهرست مواد تشکیل دهنده و مراحل دستور غذا. ، یا نام محصولات استفاده شده در آموزش آرایش.

کاربران Pinterest می‌توانند Idea Pins را لایک کنند، به اشتراک بگذارند و نظر دهند. اما آنها همچنین می‌توانند آن‌ها را برای ارجاع بعدی در تابلوهای مختلف ذخیره کنند – ویژگی سازمانی که امروزه TikTok فاقد آن است.

تابستان امسال، پینترست با راه‌اندازی «تبلیغات ایده»، قالب ایده پین‌ها را نیز به روی تبلیغ‌کنندگان باز کرد.

مالک دوکارد، مدیر ارشد محتوای Pinterest در بیانیه‌ای درباره راه‌اندازی این محصول گفت: «موسیقی نقشی حیاتی در ارتقای داستان‌گویی و توانمندسازی داستان‌نویسان، سازندگان و پینرهایی دارد که هر روز در پینترست الهام‌بخش جهان هستند. ما از شراکت با Warner Music Group، Warner Chappell Music، Merlin و BMG برای آوردن جدیدترین موسیقی به پلتفرم خود و ارتقای محتوا و الهامات ایجاد شده در Pinterest بسیار هیجان‌زده هستیم.