منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Pillow می خواهد پس انداز و سرمایه گذاری در رمزنگاری را برای کاربران جدید آسان کند • TechCrunch

Pillow می خواهد پس انداز و سرمایه گذاری در رمزنگاری را برای کاربران جدید آسان کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Pillow می خواهد پس انداز و سرمایه گذاری در رمزنگاری را برای کاربران جدید آسان کند • TechCrunch

هدف Pillow این است که یک پلتفرم همه کاره باشد که حتی به کاربران مبتدی کمک می کند تا در ارزهای دیجیتال صرفه جویی، خرج و سرمایه گذاری کنند. این استارت آپ مستقر در سنگاپور اعلام کرد که 18 میلیون دلار بودجه سری A را به رهبری Accel و Quona Capital با مشارکت Elevation Capital و Jump Capital جذب کرده است.

این اپلیکیشن در حال حاضر بیش از 75000 کاربر در بیش از 60 کشور جهان دارد. این شرکت از 10 دارایی دیجیتال از جمله بیت کوین، اتریوم، سولانا، Polygon، Axie Infinity و استیبل کوین های USDC و USDT با پشتوانه USD پشتیبانی می کند و قصد دارد در ماه های آینده به بیش از 50 دارایی گسترش یابد.

Pillow که در سال 2021 توسط Arindam Roy، Rajat KM و Karthik Mishra تأسیس شد، بر بازارهای نوظهور مانند آفریقا و آسیای جنوب شرقی متمرکز است. بنیانگذاران می گویند که از ابتدای سال 300 درصد تعداد کاربران خود را افزایش داده است و دارایی های تحت مدیریت 5 برابر افزایش یافته است. اخیراً به نیجریه، غنا و ویتنام و سایر بازارها گسترش یافته است.

قبل از تأسیس Pillow، روی و KM در حالی که در تأیید هویت و ارائه‌دهنده نرم‌افزار AML HyperVerge کار می‌کردند، وب 3 را کاوش کردند و در عین حال مشاغلی را در صنعت مالی سنتی حفظ کردند. در طی آن زمان، آن دو یک سرور Discord را در کنار خود راه اندازی کردند تا مردم را درگیر وب 3 کنند که در نهایت به بیش از 15000 نفر افزایش یافت.

این زوج به TechCrunch گفتند: «ما شاهد الگویی از مشکلات تکراری بودیم. مردم نمی‌دانند چگونه هزینه‌های گاز را بپردازند، نمی‌دانند چگونه بین بلاک‌چین‌های مختلف پل بزنند، مردم نمی‌دانند چه تراکنشی را تأیید می‌کنند و در نهایت سرمایه‌شان را از دست می‌دهند.»
در همان زمان، آن دو با میشرا، که رئیس کسب‌وکار استارت‌آپ تحویل کالای هندی Dunzo بود، ملاقات کردند و در مورد چگونگی حل مشکل مقیاس‌پذیری صحبت کردند.

«در نهایت، ما متوجه شدیم که چالش این است که امروزه تراکنش‌های ارزهای دیجیتال با مدل ذهنی نحوه درک مصرف‌کنندگان خرده‌فروشی از تراکنش‌ها مطابقت ندارند. برای انجام تراکنش‌های رمزنگاری یکپارچه به یک پیش‌زمینه فنی قوی نیاز دارید.»

در نتیجه، Pillow متولد شد تا استفاده از رمزارز را قابل درک کند.

برای انجام این کار، تیم Pillow باید با چند مشکل بزرگ مقابله کند. اولین مورد آگاهی است، زیرا اکثر مردم هنوز فکر می کنند که رمزارز فقط خرید و فروش بیت کوین است بدون اینکه موارد استفاده دیگر را درک کنند. دومی پیچیدگی است، زیرا استفاده از رمزارز به طور کامل به معنای درک هزینه های گاز، فناوری بلاک چین و اتصال است. آنها گفتند: “کسی که فقط می خواهد معامله کند، از آن منحنی یادگیری عبور نمی کند.”

Pillow این مشکلات را با ساده‌سازی سرمایه‌گذاری‌ها و تراکنش‌های کریپتو با یک کلیک، مبادله‌های فوری و پس‌انداز با استفاده از پس‌انداز سود روزانه با یک کلیک حل می‌کند. این شرکت قصد دارد همین کار را برای سایر خدمات رمزنگاری مانند پرداخت انجام دهد.

برای استفاده از Pillow برای اولین بار، افراد با استفاده از حساب های ایمیل خود ثبت نام می کنند و سپس اطلاعات KYC مانند عکس های سلفی زنده و کارت های شناسایی ملی را ارائه می دهند. سپس یک درس کوتاه در مورد خطرات احتمالی سرمایه‌گذاری در دارایی‌های دیجیتالی قبل از انتخاب آن‌هایی که می‌خواهند در آن سپرده یا سرمایه‌گذاری کنند، داده می‌شود. قبل از سرمایه گذاری اولیه، آنها درس دیگری در مورد خطرات احتمالی آن دارایی می گذرانند.

سپس آنها می توانند با انتقال به آدرس کیف پول رمزنگاری Pillow نمایش داده شده، ارز دیجیتال را از کیف پول خود یا پلتفرم رمزنگاری دیگری واریز کنند. در برخی از کشورهایی که Pillow با ارائه دهندگان خدمات محلی و سازگار شریک است، کاربران همچنین می توانند ارز دیجیتال را با ارز فیات محلی خود خریداری کنند. Pillow از سپرده‌گذاری و برداشت ارز فیات از طریق مشارکت‌های محلی در نیجریه، فیلیپین و ویتنام پشتیبانی می‌کند و برنامه‌هایی برای افزودن بیشتر در آسیای جنوب شرقی، آفریقا و آمریکای لاتین با بودجه جدید خود دارد.

بزرگترین پایگاه کاربر این استارت آپ در نیجریه است و همچنین در هند، غنا و ویتنام حضور گسترده ای دارد و همچنین پایگاه های کاربری رو به رشدی در برزیل، فیلیپین و سریلانکا دارد. بر روی سرمایه گذاران خرد متمرکز است و به آنها اجازه می دهد تا با سرمایه گذاری های کمتر از 5 دلار شروع کنند.

از آنجایی که کاربران Pillow از مناطق جغرافیایی مختلف هستند، نزدیک ترین رقبای آن نیز از سراسر جهان می آیند. اینها شامل صرافی رمزنگاری Luno در آفریقا، صرافی چند دارایی Pluang (یکی دیگر از سرمایه گذاری Accel) در آسیای جنوب شرقی و برنامه جهانی پس انداز ارز دیجیتال Nexo است. بنیانگذاران Pillow می گویند که این شرکت در هدف خود برای تبدیل شدن به خانه ای جامع برای خدمات مالی دیجیتال مبتنی بر دارایی که به کاربرانی که برای اولین بار از ارزهای دیجیتال استفاده می کنند، اجازه می دهد تا از یک پلتفرم کسب درآمد کنند، پس انداز کنند، خرج کنند و سرمایه گذاری کنند، برتر است.

Pillow در حال حاضر در مرحله رشد است و قصد دارد با معرفی محصولات جدید، از جمله سوآپ و دارایی های توکن شده در دنیای واقعی، کارمزد معاملات را معرفی کند. در حال حاضر علاوه بر بازدهی 5% تا 10.42% در دسترس کاربران، از بازده تولید سود می برد. بالش درصد کمی از اسپرد تولید شده را نگه می دارد و بخشی دیگر نیز به ذخایر بازده آن می رود.