منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Orange EV یک کامیون پول جمع می کند تا کامیون ها کمتر دایناسور شوند – TechCrunch

Orange EV یک کامیون پول جمع می کند تا کامیون ها کمتر دایناسور شوند – TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Orange EV یک کامیون پول جمع می کند تا کامیون ها کمتر دایناسور شوند - TechCrunch

Orange EV یک کامیون پول جمع می کند تا کامیون ها کمتر دایناسور شوند - TechCrunch

مطمئناً، آنها به اندازه یک تسلا جذاب نیستند و برای حمل و نقل طولانی مدت خبرساز نمی شوند، اما به اصطلاح کامیون ها زیرمجموعه جالبی از وسایل نقلیه هستند که به طور نامتناسبی از برقی بودن سود می برند. Orange EV به تازگی یک کامیون پول جمع آوری کرده است تا یکی از ساده ترین گوشه های خط لوله لجستیک را برای برق رسانی به برق برساند: کامیون هایی که معمولاً برای جابجایی تریلرها و کانتینرها در اطراف مراکز توزیع، کارخانه ها، انبارها، خطوط ریلی بین وجهی، بنادر و سایر امکانات استفاده می شوند. جابجایی کالا ماموریت حیاتی است.

شرکت برای یک دقیقه داغ در اطراف بوده است. این شرکت که در کانزاس سیتی، میسوری مستقر است، اولین کامیون الکتریکی خود را در سال 2015 راه اندازی کرد و از آن زمان تاکنون نوآوری کرده است.

Kurt Neutgens، بنیانگذار Orange EV و CTO در بیانیه ای به TechCrunch گفت: «مأموریت Orange EV ارائه خودروهای الکتریکی است که از هر نظر بهتر از دیزلی های قدیمی هستند – برای زمین، مردم و کسب و کار. با این بودجه، Orange EV می‌تواند تأثیر خود را از طریق سرمایه‌گذاری مستمر در تولید افزایش دهد تا تقاضای بیش از امکانات فعلی ما را برآورده کند، و همچنین تحقیق و توسعه را برای توسعه و ارائه محصولات دیگر پیش ببرد، که باعث بهبود عملکرد مشتریان ما خواهد شد. پس انداز قابل توجهی برای آنها فراهم می کند.”

این طوفان عالی برای خودروهای برقی است. کامیون‌ها گشتاور باورنکردنی دارند، بی‌صدا هستند، دودهای گازوئیل را به صورت باراندازها وارد نمی‌کنند و اساساً بدون تعمیر و نگهداری هستند. علاوه بر این، هیچ نگرانی در مورد مسافت پیموده شده وجود ندارد: کامیون ها بیشتر عمر خود را در شعاع دو مایلی از منزل خود می گذرانند، به این معنی که می توان آنها را در شب و در وقت ناهار شارژ کرد، و اگر آب آن تمام شد، می توانید به آنجا سفر کنید. ایستگاه شارژ و دریافت شارژ.

این شرکت امروز اعلام کرد که دور سرمایه گذاری 35 میلیون دلاری توسط S2G Ventures و CCI را بسته است. این پول برای حمایت و تسریع رشد شرکت استفاده خواهد شد.