منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Nuwa قلم هوشمند را راه اندازی کرد • TechCrunch

Nuwa قلم هوشمند را راه اندازی کرد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Nuwa قلم هوشمند را راه اندازی کرد • TechCrunch

Nuwa قلم هوشمند را راه اندازی کرد • TechCrunch

شرکت‌های زیادی را دیده‌ایم که سعی می‌کنند قلم فروتن را به چیزی کمی دیجیتال‌تر تبدیل کنند، اما تعداد کمی از آنها به زیبایی نوا موفق بوده‌اند. این شرکت قلم هوشمند خود را در نمایشگاه CES این هفته در لاس وگاس به نمایش گذاشت.

قلم هوشمند از سه دوربین یکپارچه به همراه تجهیزات الکترونیکی حسگر حرکت و فشار برای برداشتن خط‌نوشته‌های جوهر و دیجیتالی کردن آنها استفاده می‌کند. برنامه همراه یادداشت های شما را ایمن نگه می دارد و حتی می تواند دستخط شما را رمزگشایی کند و یادداشت ها را نیز قابل جستجو می کند. خود خودکار روی هر کاغذی می‌نویسد و می‌تواند در مجلات، دفترچه‌ها، دفترچه‌ها… خوب، هر کاغذی، واقعاً یادداشت برداری کند.

ما قلم را در عمل دیدیم و به طرز خارق العاده ای کار کرد و نوشتن را با سرعت و سهولت ثبت کرد. اینکه بتوانید «شام» را در برنامه جستجو کنید و یادداشتی را ببینید که به خودتان یادآوری می‌کند که امشب کجا و چه زمانی غذا می‌خورید، بسیار شبیه جادو است.

مارک تونیر، یکی از بنیانگذاران این شرکت، می‌گوید: «دست‌نویس شکل عمیقاً شخصی از تفکر را نشان می‌دهد، بنابراین طراحی قلم Nuwa به گونه‌ای مهم بود که فقط جوهر را پردازش کند و این پردازش را روی دستگاه انجام دهد.» “راه حل رمزگذاری سرتاسر ما برای دست خط دیجیتال تضمین می کند که افکار شما در لحظه ای که شروع به تایپ می کنید ایمن و ایمن هستند.”

این شرکت هلندی کارتریج‌های خود را نمی‌فروشد و برای یک استارت‌آپ سخت‌افزار تازه‌سازی می‌شود و در عوض از کارتریج‌های جوهر D1 استاندارد صنعتی پشتیبانی می‌کند. شما می توانید چهار مورد از این ها را با قیمت 12 دلار انتخاب کنید و به راحتی در اکثر فروشگاه های لوازم التحریر و آنلاین در دسترس هستند.

این خودکار دارای یک کیف است که خودکار را در 15 دقیقه شارژ می کند. یک باتری پر حدود دو ساعت زمان تایپ فعال را در اختیار شما قرار می دهد – پس از آن احتمالاً زمان استراحت 15 دقیقه ای است.

برنامه Nuwa Pen به شما امکان دسترسی به یادداشت های خود را در هر زمان می دهد. اگر می‌خواهید یادداشت‌های دست‌نویس شما به متن تایپ شده تبدیل شود، این شرکت Nuwa Pen+ را با اشتراک ماهیانه 2.99 یورو ارائه می‌کند.

به عنوان کسی که دائماً به تلفن خود چسبیده است و برای مدت طولانی به قلم دیگری به جز امضا کردن چیزها دست نزده است، نمی توانم تصور کنم از این استفاده کنم. نقطه قیمت نیز جالب است. با 280 دلار می‌توانید قلم Nuwa را بخرید، یا می‌توانید با ترکیب تبلت و قلم ReMarkable 2 کاملا دیجیتالی شوید. فقط 10 دلار بیشتر Kindle Scribe آمازون را به شما می‌دهد، که یک کیندل کاملاً کاربردی است که می‌توانید با قلم روی آن بنویسید. به عبارت دیگر: فناوری فوق العاده است، اما با این قیمت، باید چیزهای زیادی بنویسید (یا طرفدار بزرگی باشید که بتوانید به جای نوشتن روی تبلت با یک خودکار واقعی بنویسید) تا واقعاً این کار را انجام دهید. معنی دارد.

قلم Nuwa در آگوست 2023 با قیمت 279 دلار در دسترس خواهد بود یا می توان آن را امروز با قیمت 179 دلار پیش خرید کرد. Nuwa در رنگ های آبنوس (سیاه) یا عاج (سفید) در دسترس خواهد بود.

درباره CES 2023 در TechCrunch بیشتر بخوانید