منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Mindtera مستقر در جاکارتا به شرکت‌ها کمک می‌کند روحیه کارکنان را نظارت کنند • TechCrunch

Mindtera مستقر در جاکارتا به شرکت‌ها کمک می‌کند روحیه کارکنان را نظارت کنند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Mindtera مستقر در جاکارتا به شرکت‌ها کمک می‌کند روحیه کارکنان را نظارت کنند • TechCrunch

در طول همه‌گیری، تیتا آردیاتی و بایو پوسپیتو باسکورو برای حمایت از کارمندانی که به‌طور فزاینده‌ای از کار در خانه دچار فرسودگی می‌شوند، شروع به تولید محتوای آموزشی زندگی کردند. آنها به اندازه کافی مورد استقبال قرار گرفتند که تصمیم گرفتند محصول خود را به یک برنامه کمک به کارمندان به نام Mindtera توسعه دهند که اکنون به بیش از 10000 کارمند در اندونزی خدمات می دهد.

امروز، این استارت آپ مجموع سرمایه اولیه اولیه 850,000 دلاری را به رهبری East Ventures با مشارکت Seedstars International Ventures و سرمایه گذاران فرشته اعلام کرد.

باسکورو به TechCrunch گفت که این استارتاپ بر بازارهای B2B از جمله شرکت های متوسط ​​تا بزرگ متمرکز است. همچنین یک پلت فرم سلف سرویس برای SMB ها فراهم می کند. بخش های اصلی آن امور مالی، مشاوره و خرده فروشی است و مشتری معمولی آن بیش از 200 کارمند دارد.

هدف Mindtera حمایت از کارمندان با چالش های مربوط به کار و همچنین در زندگی شخصی آنها مانند امور مالی، خانواده و روابط است. از سوی دیگر، شرکت‌ها بینشی به دست می‌آورند که کارکنان چه می‌خواهند و چگونه می‌توانند نیروی کار متعهدتر و سازنده‌تری ایجاد کنند.

Mindtera شامل دو پلتفرم است. اولین مورد که Mindtera Pro نام دارد، یک داشبورد تحلیلی و برنامه ابزار ارزیابی برای جمع‌آوری بازخورد کارمندان است که سپس برای بینش در مورد رفاه و مشارکت نیروی کار یک شرکت استفاده می‌شود. این شامل نظرسنجی هایی است که به کارمندان اجازه می دهد به صورت ناشناس شرکت کنند یا از نام خود استفاده کنند. آنها می توانند پیشنهادات، انتقادات و سایر نظرات را در مورد کار و کارفرمای خود ارائه دهند.

دومی، Mindtera Plus، شرکت ها را با مشاوران مربیگری و توسعه مرتبط می کند تا به مسائل مدیریت و فرهنگ محیط کار کمک کنند. کارفرمایان این گزینه را دارند که برای یک برنامه اقدام مستمر در Mindtera Plus مشترک شوند یا با مشاوران درخواستی کار کنند. Mindtera Plus از مشاوران داخلی، مشاوران معتبر خارجی و شرکای منتخب استفاده می کند که برنامه های استراتژیک برنامه و گزارش های پیشرفت ماهانه یا فصلی را به مشتریان ارائه می دهند.

باسکورو گفت رقبای اصلی Mindtera EAP های مستقر در خارج از اندونزی و آژانس های مشاوره سنتی نیروی کار هستند. راه اصلی تفاوت Mindtera این است که کارفرمایان به جای اینکه منتظر گزارش‌ها باشند، به کارفرمایان نظارت می‌کند که چقدر درگیر هستند. Mindtera Pro همچنین به آن‌ها دید بیشتری نسبت به هزینه‌های فعالیت‌ها، فروشندگان یا پلت‌فرم‌هایی که به عنوان مداخلات برای بهبود عملکرد و بهره‌وری استفاده می‌کنند، می‌دهد.

پرداخت جدید برای گسترش پلت فرم B2B Mindtera مورد استفاده قرار خواهد گرفت و هدف آن تبدیل شدن به بهترین برنامه کمک به کارکنان در اندونزی است.

در بیانیه ای درباره این بودجه، شریک عمومی Seedstars International Ventures، پاتریشیا سوسروجوجو، گفت: «جهان شاهد تغییر بزرگی در درک چگونگی سلامت روان و رفاه یکپارچه برای تجارت بوده است، اما هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن برای رسیدگی موثر وجود دارد. آی تی. Mindtera در خط مقدم تغییرات اساسی در محیط کار قرار دارد و توانسته است به سرعت دامنه خود را در زمینه منابع انسانی در اندونزی گسترش دهد.