منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Mews 185 میلیون دلار برای پلتفرم مدیریت هتل مبتنی بر SaaS خود رزرو می کند • TechCrunch

Mews 185 میلیون دلار برای پلتفرم مدیریت هتل مبتنی بر SaaS خود رزرو می کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Mews 185 میلیون دلار برای پلتفرم مدیریت هتل مبتنی بر SaaS خود رزرو می کند • TechCrunch

همه‌گیری کووید-19 سفر و گردشگری را به بن بست رسانده است، اما با رشد دوباره این بخش‌ها، استارت‌آپ‌های امیدوارکننده‌تر آن‌ها نیز برای ادامه دادن پول جمع‌آوری می‌کنند. امروز، استارت‌آپی به نام Mews – که یک پلتفرم مدیریت املاک هتل مبتنی بر ابر با ابزارهایی برای پوشش رزرو، پرداخت و موارد دیگر ارائه می‌کند – اعلام کرد که 185 میلیون دلار سرمایه در سری C جمع‌آوری کرده است و به شرکت ارزش‌گذاری پس از پولی 865 میلیونی می‌دهد. دلار

این دور به رهبری Kinnevik و تجارت سهام رشد در مدیریت دارایی گلدمن ساکس، همچنین شامل حامیان جدید Revaia، Derive Ventures و Orbit Capital بود. و همچنین سرمایه گذاران قبلی Battery Ventures، Notion Capital، Salesforce Ventures، Thayer Ventures و henQ. ریچارد والتر موسس و رئیس جمهور در مصاحبه ای گفت که افزایش بیشتر سهام با مقدار کمی بدهی بود. Columbia Lake Partners بدهی را تامین می کند.

میوها خیابان هایی هستند (مثلاً در لندن) مملو از خانه های معمولاً کوچک یا آپارتمان هایی که از اصطبل ها برای خانه های بزرگتر در اطراف تغییر کاربری داده اند. با این حال، از قضا، استارتاپ Mews اصلاً کوچک نیست. در سالی که سفر پس از اوج کووید و محدودیت‌های مختلف اعمال شده برای رفت‌وآمد مردم در آن جا بازگشت، گزارش داد که درآمد 174 درصدی افزایش یافته است و حجم پرداخت ناخالص برای این دوره 227 درصد افزایش یافته و اکنون به 2.3 میلیارد دلار رسیده است. این هتل در 70 کشور، در مجموع 3253 هتل، مشتریان دارد.

مشتریان آن شامل زنجیره‌های زنجیره‌ای بزرگ از پنج ستاره تا ابتدایی‌ترین اقامتگاه‌ها، از جمله Accor و انجمن خوابگاه‌های جوانان، و همچنین تعدادی از گروه‌های کوچکتر و هتلداران مستقل هستند، که همگی برای ابزارهای مدیریت رزرو خاص و پرداخت به Mews مراجعه می‌کنند. ، خدمات مهمان، تجزیه و تحلیل، شیفت کاری برای کارکنان هتل، و همچنین بازاری متشکل از 600 برنامه کاربردی برای کاربران برای ساخت داشبوردهای یک مرحله ای که هر تعداد از برنامه های کاربردی دیگری را که هتل ممکن است در عملیات خود استفاده کند ادغام می کند (مانند نرم افزار حسابداری، فروش یا CRM) والتر گفت، کمی شبیه Toast یا Shopify برای صنعت مهمان‌نوازی است.

همچنین امروزه این شرکت با انواع دیگری از گروه‌های مدیریت املاک که می‌خواهند خدمات هتل‌مانندی را به ساکنان یا بازدیدکنندگان ارائه دهند کار می‌کند – تأثیر Airbnb بر نحوه زندگی یا زندگی ما این روزها.

او گفت: «ما خود را پلتفرمی می‌دانیم که کسب‌وکارهای عمودی ما بر روی آن اداره می‌شوند. “ما رویکردی گسترده به جاه طلبی های خود داریم. میو کردن اسماً به هتل‌ها و مهمان‌نوازی می‌پردازد، اما می‌تواند خوابگاه‌ها یا Airbnb یا خدمات مردم در املاک و مستغلات چند منظوره باشد. در بلندمدت، ما فکر می کنیم که آنچه تجاری یا مسکونی در نظر گرفته می شود در حال قاطی شدن است. این مسیری است که تمام املاک و مستغلات در حال رفتن هستند. اتفاقی که پس از همه‌گیری رخ می‌دهد این است که آنها بیشتر و بیشتر متوجه می‌شوند که می‌خواهند با سفرهای بیشتر زندگی خود را تجربه کنند.”

آخرین باری که میوز پول جمع آوری کرد در سال 2019 بود، یک دور 33 میلیون دلاری که تا حدی برای تمرکز مجدد روی کار محصول و ایجاد فناوری خود برای متمایز کردن خود از سایر بازیگران بازار نرم افزار جمع آوری کرد. مدیریت دارایی. والتر گفت: این یک تغییر اتفاقی بود، والتر گفت: با شیوع بیماری همه گیر، شرکت روی تحول داخلی خود متمرکز شد، درست زمانی که هتل ها نیز به دنبال سرمایه گذاری در سیستم های بهتر و جدیدتر در طول اقامت خود بودند. ممکن است این دوره‌ای باشد که برای صنعت سفر و گردشگری تقریباً مرده بود، اما در نهایت رشدی که میوز اخیراً داشته است از شتاب فعلی آن صحبت می‌کند.

این آخرین بودجه اساساً برای موارد مشابه استفاده می شود: سرمایه گذاری بیشتر در فناوری و برای گسترش جهانی، با برخی ادغام ها و تملک های اختیاری.

“ریچارد، [CEO] آخیل چینوالا، مدیر سرمایه‌گذاری در Kinnevik، گفت: Matthijs Walle و تیم گسترده‌تر Mews درک نزدیکی از نیازهای هتل‌داران دارند و رویکرد محصول اول را برای توسعه راه‌حلی مدرن در بخشی که آماده اختلال است، اتخاذ کرده‌اند. بیانیه. با تسریع پذیرش ابر در مهمان‌نوازی، ناشی از نیازهای پیچیده‌تر مهمان و افزایش هزینه‌ها، Mews بهترین موقعیت را برای بازیابی لوله‌کشی دیجیتال این بخش دارد. ما خوشحالیم که از چهارمین سرمایه گذاری سفر در مجموعه خود استقبال می کنیم و مشتاقانه منتظر حمایت از Mews در مرحله بعدی سفر خود هستیم.

چیزی که شگفت‌آور است این است که میوز شاهد جهش تجارت نیست، بلکه سرمایه‌گذاران به راحتی از آن حمایت می‌کنند، با توجه به سختی کار برای سایر بخش‌ها و با توجه به شرایط فعلی سرمایه‌گذاری و انقباض به‌ویژه در صنعت مهمان‌نوازی.

کرک لپکه، MD بخش رشد سهام در مدیریت دارایی گلدمن ساکس، در بیانیه‌ای گفت: «بستن یک دور اصلی در این محیط حاکی از رشد عظیم و پتانسیل آینده Mews است. برای کمک به مدرن سازی، بهبود تجربه مهمان و ایجاد کارایی از طریق اتوماسیون هوشمند. با معماری باز و قابلیت‌های پرداخت کاملاً یکپارچه، Mews به عنوان یک راه‌حل حیاتی به شدت مورد اعتماد است.