منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Meta برنامه «Super» شبیه به Cameo خود را در فوریه تعطیل می‌کند • TechCrunch

Meta برنامه «Super» شبیه به Cameo خود را در فوریه تعطیل می‌کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Meta برنامه «Super» شبیه به Cameo خود را در فوریه تعطیل می‌کند • TechCrunch

Meta برنامه «Super» شبیه به Cameo خود را در فوریه تعطیل می‌کند • TechCrunch

متا اعلام کرد که در 15 فوریه 2023 اپلیکیشن Cameo-مانند خود یعنی Super را تعطیل می کند. این شرکت می گوید زمانی که توسعه Super را در سال 2020 شروع کرد، امیدوار بود یک تجربه ملاقات و احوالپرسی مجازی ایجاد کند که شبیه به آنچه در یک رویداد واقعی مانند VidCon یا Comic-Con تجربه می کنید.

این شرکت در بیانیه ای اعلام کرد: «اما آنچه که ما ایجاد کردیم، فرصت بسیار بیشتری برای سازندگان و طرفداران بود تا به روش های سرگرم کننده و هیجان انگیز با هم ارتباط برقرار کنند. «ما دیده‌ایم که سازندگان و طرفداران برای اهداف خوب بودجه جمع‌آوری می‌کنند، مجموعه جدیدی از کتاب‌ها را راه‌اندازی می‌کنند، جوک‌های جدید را برای اجرای استندآپ آزمایش می‌کنند و حتی بازی‌های بی‌اهمیت را علیه یکدیگر بازی می‌کنند. دیدن شادی و خلاقیت در هر سوپر رویداد جدید شگفت انگیز بود. متاسفانه زمان خداحافظی فرا رسیده است. امیدواریم از استفاده از Super به همان اندازه که ما از ایجاد آن برای شما لذت بردیم لذت ببرید.

اگرچه Super تا ماه فوریه به طور رسمی تعطیل نمی شود، اما کاربران نمی توانند رویداد جدیدی را در طول دوره خاموش شدن ایجاد کنند. اگر کاربران یک رویداد آینده را در Super برنامه ریزی کرده باشند، این شرکت توصیه می کند که رویداد را در پلتفرم دیگری برنامه ریزی کنید. متا می‌گوید کاربرانی که در یک رویداد Super شرکت کرده‌اند یا میزبان آن‌ها بوده‌اند، می‌توانند قبل از اینکه شرکت در ماه فوریه وب‌سایت خود را به‌طور رسمی تعطیل کند، رسانه ضبط‌شده خود را دانلود کنند.

Super به لیست طولانی آزمایش ها و برنامه هایی می پیوندد که امسال توسط متا بسته شده اند. این شرکت اخیراً ویژگی خرید فیس بوک لایو خود را در اول اکتبر تعطیل کرد تا تمرکز خود را به Reels معطوف کند. همچنین در ماه اکتبر، فیس بوک دو سال پس از راه اندازی اپلیکیشن بازی مستقل خود را تعطیل کرد. در ماه سپتامبر، متا Neighborhoods را تعطیل کرد، کلون Nextdoor آن سال گذشته راه اندازی شد تا نحوه اتصال همسایگان و به اشتراک گذاری اخبار و اطلاعات محلی در فیس بوک را استاندارد کند.

در ماه ژوئیه، متا، برنامه اجتماعی خود برای زوج ها، Tuned را، کمی بیش از دو سال پس از راه اندازی، تعطیل کرد. در ماه مارس، فیس بوک شبکه اجتماعی دانشجویی خود به نام Campus را تعطیل کرد. در ژانویه، این شرکت سرویس دوستیابی سریع ویدیویی خود به نام Sparked را تعطیل کرد.