منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Mawi برای ردیابی سریع‌تر و بی‌درنگ سلامت قلب شما پچ منتشر می‌کند – TechCrunch

Mawi برای ردیابی سریع‌تر و بی‌درنگ سلامت قلب شما پچ منتشر می‌کند – TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Mawi برای ردیابی سریع‌تر و بی‌درنگ سلامت قلب شما پچ منتشر می‌کند - TechCrunch

اگر تا به حال دچار این بدبختی شده اید که نیاز به نظارت مداوم EKG داشته باشید، احتمالاً از مانیتور هولتر استفاده کرده اید. این مانند پوشیدن یک واکمن از دهه 80 است که از فلز ساخته شده است که یک دسته سیم از آن به سمت سینه شما کشیده شده است. اگر به نظر ناخوشایند به نظر می رسد و مانند اینکه در دو هفته ای که باید با خود حمل کنید نخوابید یا از دوش گرفتن لذت نبرید، به طور منظمی با کیس استفاده از پچ Mawi Heart برخورد کرده اید. این شرکت به تازگی محصول خود را منتشر کرده است، یک مانیتور قلب دو سیم که می تواند در زمان واقعی بخواند.

محصولاتی در سطح مصرف کننده وجود دارند که می توانند ECG را دریافت کنند، از جمله Withings ScanWatch (و خواهر و برادر زیباتر آن، ScanWatch Horizon)، و وصله های دیگری مانند پچ Zio در بازار وجود دارد، اما Mawi ادعا می کند که کاری منحصر به فرد انجام داده است. و نشان می دهد که Patch قلب آن اولین مانیتور قلب یکبار مصرف دو سیم است که به بازار می رسد.

این شرکت آن را به عنوان یک “راه حل بی سیم پلاگین و بازی” توصیف می کند و همچنین پیشنهاد می کند که ماهیت یکبار مصرف دستگاه یک مزیت است. این بدان معناست که متخصصان قلب می‌توانند هر تعداد بیمار را که نیاز دارند آزمایش کنند، بدون اینکه منتظر بمانند تا مانیتورهای هولتر قابل استفاده مجدد از سایر بیماران بازگردانده شوند و بین استفاده‌ها ضدعفونی و نگهداری شوند.

اندرو کلیمنکو، مدیر عامل Mawi در مصاحبه ای که هفته گذشته انجام دادیم، به طور خشک گفت: «مانیتورهای هولتر عالی نیستند. در نتیجه، Mawi ادعا می کند که بیش از 50٪ از آریتمی ها شناسایی نمی شوند. به همان اندازه بد: بیماران باید تا یک ماه صبر کنند تا نتایج را دریافت کنند.

این شرکت ادعا می کند که پچ قلب Mawi را می توان در کمتر از یک دقیقه اعمال کرد و در حین پوشیدن آن می توانید زندگی عادی داشته باشید.

کلیمنکو با تاکید بر اینکه می‌توان این پچ را پوشید و در همه جنبه‌های زندگی عادی زندگی کرد، می‌گوید: بیماران می‌توانند دوش بگیرند، بخوابند، ورزش کنند. رابطه جنسی بخش بزرگ و مهمی از زندگی است و بیماران می توانند با استفاده از پچ Mawi مانند همیشه رابطه جنسی داشته باشند.

“بیماری های قلبی عروقی بزرگترین خطر را برای سلامت دراز مدت ما به همراه دارد و علت اصلی مرگ و میر در سراسر جهان است. کلیمنکو گفت: از آنجایی که فقدان یا نظارت ناکارآمد اغلب بسیار مهم است، بسیاری از این مرگ‌ها را می‌توان با اقدامات پیشگیرانه مناسب اجتناب کرد. اغلب اوقات مبتلایان تا زمانی که خیلی دیر نشده است متوجه شدت علائم خود نمی شوند. بسیاری از بیمارانی که از پچ قلب Mawi استفاده می کنند، سالم به نظر می رسند، روزانه ورزش می کنند و هیچ نشانه ای از بیماری را نشان نمی دهند، اما بیماری قلبی بالقوه کشنده دارند. ما در ماموریتی برای جلوگیری از “قاتلان خاموش” قلب هستیم و در حال حاضر با کلینیک های همفکری که نتایج باورنکردنی را می بینند کار می کنیم.

این پچ به یک دستگاه تلفن هوشمند در مطب پزشک متصل می شود. این دستگاه داده‌ها را به ابر منتقل می‌کند، جایی که هوش مصنوعی نتایج را تجزیه و تحلیل می‌کند و هر چیزی غیرمعمول را برای متخصصان قلب برجسته می‌کند تا نگاه دقیق‌تری به آن بیندازند. این فرآیند واقعا سریع است، به این معنی که بیماران می توانند بازخورد و مراحل بعدی درمان خود را دریافت کنند.

“منn کمتر از 24 ساعت [the doctors] آنها یک گزارش بسیار دقیق، دقیق و عملی دارند. “این کار فقط دو ثانیه طول می کشد.”

این شرکت در حال حاضر حدود 30 کارمند دارد که عمدتاً در اروپا متمرکز هستند. خود کلیمنکو اهل اوکراین است و تیم او در سراسر جهان از جمله تیم هایی در تایلند و ایالات متحده پخش شده است که تا به امروز این شرکت راه اندازی شده است.

Mawi دقیقاً تعداد دستگاه‌های موجود در این زمینه را به اشتراک نمی‌گذارد، اما کلیمنکو اذعان می‌کند که آنها هر ماه «هزاران دستگاه» را برای مشتریان در ایالات متحده، اتحادیه اروپا و خاورمیانه ارسال می‌کنند.

این دستگاه ها باید توسط پزشک تجویز شوند، و قیمت گذاری به شدت به بیمه درمانی و سیستم مراقبت های بهداشتی که با آن کار می کنید بستگی دارد، اما کلیمنکو می گوید که این دستگاه ها معمولاً «زیر 250 دلار برای هر آزمایش قیمت دارند».