منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Magic Eden به نظر می رسد تسلط OpenSea بر NFT – TechCrunch را به چالش بکشد

Magic Eden به نظر می رسد تسلط OpenSea بر NFT – TechCrunch را به چالش بکشد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Magic Eden به نظر می رسد تسلط OpenSea بر NFT - TechCrunch را به چالش بکشد

تعداد کمی از استارت‌آپ‌ها در دنیای کریپتو می‌توانند به تسلط بر بازاری که OpenSea در حال حاضر از آن برخوردار است ببالند، اما بسیاری از استارت‌آپ‌های سرمایه‌گذاری شده به دنبال حذف پیشروی خود هستند.

به «واکنش زنجیره‌ای» خوش آمدید، جایی که ما آخرین اخبار، درام و روندهای ارزهای دیجیتال را باز می‌کنیم و توضیح می‌دهیم، و همه چیز را بلوک به بلوک برای کنجکاوهای کریپتو تجزیه می‌کنیم.

برای قسمت سه‌شنبه این هفته، با جک لو، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل بازار NFT در حال رشد Magic Eden صحبت کردیم. این استارت‌آپ با پشتوانه سرمایه‌گذاری سال گذشته تأسیس شد و در حال حاضر به وضعیت تک شاخ رسیده است و ارزشی معادل 1.6 میلیارد دلار افزایش داده است.

این استارتاپ به روش پیش‌فرض معامله‌گران NFT در اکوسیستم سولانا تبدیل شده است، اما با رشد بازار، تیم آن جاه‌طلبی خود را برای مقابله با OpenSea در زمین خانگی خود – شبکه اتریوم – که اخیراً تعمیر و نگهداری اولیه را برای آن راه‌اندازی کرده‌اند تغییر داده است.

این استارتاپ به دنبال متمایز کردن خود در فضای گسترده تر بازار NFT با اجتناب از تبدیل شدن به یک مرکز هنری آنلاین و هدف قرار دادن بخش های عمودی بیشتری مانند بازی است.

لو به ما می‌گوید: «ما واقعاً یک بازار عمومی نیستیم که در هر دسته‌بندی بازی کنیم، ما در هنرهای زیبا یک به یک بازی نمی‌کنیم، نام کاربری یا نام دامنه را انجام نمی‌دهیم،» با اشاره به اینکه Magic Eden تا حد زیادی تمرکز دارد. در “کلکسیون” که شامل مواردی مانند آواتارها و تصاویر نمایه و همچنین NFT های مربوط به بازی می شود.

این بخشی از تمرکز Magic Eden بر روی بازی بود که بیشتر مکالمه را در بر گرفت زیرا آنیتا و لوکاس می خواستند انگشت خود را روی نبض بازی های رمزنگاری در اواخر تابستان 2022 قرار دهند.

لو می‌گوید: «چیزی به نام «بازی‌های وب 3» وجود ندارد، افرادی که دوست دارند بازی کنند، به دنبال انجام یک بازی تحت وب نیستند، بلکه فقط می‌خواهند بازی کنند. “من فکر می کنم ما شاهد تغییری خواهیم بود که در آن توسعه دهندگان صرفاً محتوای بازی که در تولید محتوای بازی و چرخه های بازی مهارت دارند وارد این فضا می شوند و بیشتر در استفاده از وب 3 به عنوان یک ابزار … برای ارائه به برخی بازیکنان هستند. یک هدف یا هدف محصول در خود بازی.”

می‌توانید برای شنیدن افکار گسترده‌تر لو در مورد بازار بازی‌های NFT، و همچنین افکار او در مورد رقابت بالقوه تا پایان کارمزد تراکنش‌های NFT، به کل قسمت گوش دهید.

Chain Reaction هر سه‌شنبه و پنج‌شنبه ساعت 12 بعد از ظهر PT پخش می‌شود، بنابراین حتماً در پادکست‌های Apple، Spotify یا پلتفرم پاد مورد علاقه‌تان مشترک ما شوید تا از این اکشن مطلع شوید.