منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Josys 32 میلیون دلار سری A را برای پلتفرم مدیریت SaaS خود تضمین می کند

Josys 32 میلیون دلار سری A را برای پلتفرم مدیریت SaaS خود تضمین می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Josys 32 میلیون دلار سری A را برای پلتفرم مدیریت SaaS خود تضمین می کند

Josys 32 میلیون دلار سری A را برای پلتفرم مدیریت SaaS خود تضمین می کند

در پی همه‌گیری ویروس کرونا، شرکت‌ها با عملیات فناوری اطلاعات و مدیریت امنیت دست و پنجه نرم می‌کنند، که روش کار افراد را تغییر داده است – کار از راه دور یا ترکیبی – و فرصت‌های بازار را تسریع کرده است. Josys که سال گذشته از شرکت مادر خود Raksul جدا شد، دستگاه‌های مدیریت IT خودکار و برنامه SaaS خود را در سپتامبر 2021 راه‌اندازی کرد که هزینه‌های عملیاتی فناوری اطلاعات را کاهش می‌دهد و سیستم‌های امنیتی را بهبود می‌بخشد.

Josys، پلتفرم ژاپنی B2B SaaS که عملیات فناوری اطلاعات سازمانی را ساده و خودکار می کند، امروز اعلام کرد که 4.4 میلیارد ین (تقریباً 32 میلیون دلار) در دور سری A به رهبری گلوبال برین، با مشارکت ANRI، هلدینگ دیجیتال، خانواده یامائوچی، جمع آوری کرده است. دفتر شماره 10 و آزمایشگاه جهانی نوآوری (WiL).

این شرکت می‌گوید یکی از مواردی که Josys را از سایر پلت‌فرم‌های مدیریت SaaS مانند BetterCloud و Okta متمایز می‌کند این است که با ارائه چندین سرویس حرفه‌ای، از جمله تهیه دستگاه، برون‌سپاری فرآیندهای تجاری (سرویس‌های همراه) و ذخیره‌سازی، همراه با مدیریت SaaS، کاربران را قدرتمند می‌کند. .

Josys ادعا می کند که درآمد دوره ای ماهانه (MRR) آن در نه ماه از سه ماهه اول تا چهارم سال 2022، 29 برابر شده است. مشتریان آن از شرکت های بزرگ تا شرکت های کوچک، از جمله شرکت لوازم آرایشی ژاپنی iStyle را شامل می شود.

Keisuke Tatsuoka، شریک عمومی Global Brain، می‌گوید: «طی پنج سال گذشته، محیط پیرامون فناوری اطلاعات سازمانی به‌طور چشمگیری تغییر کرده است، با تعداد روزافزون SaaS برای مدیریت علاوه بر مدیریت دستگاه و کار از راه دور». “JOSYS نگهداری و مدیریت زیرساخت فناوری اطلاعات را ساده می کند و به ما امکان می دهد بر عملیات تجاری تمرکز کنیم و به یک سرویس ضروری برای تجارت ما تبدیل خواهد شد.”

آخرین کمک مالی به Josys کمک می کند تا گسترش خود را در خارج از کشور، از جمله سنگاپور، هند، استرالیا، نیوزلند، بریتانیا، آلمان، هلند، ایالات متحده و کانادا، با هدف اولین پرتاب در سنگاپور در اوایل سال 2023، تسریع بخشد. همچنین قصد دارد برای تقویت پایگاه تحقیق و توسعه خود در هند و تیم فروش در ژاپن. این شرکت می گوید که می خواهد تحول دیجیتالی شرکت ها را تسریع بخشد.

فناوری اطلاعات شرکت‌ها به دلیل تحول دیجیتال و تغییر روش‌های کار پس از کرونا در حال گذر از یک تحول بزرگ است. [pandemic]شریک عمومی و بنیانگذار WiL Ventures Masataka Matsumoto گفت. اهمیت مدیریت امنیت و محدودیت‌های تولید داخلی فناوری اطلاعات سازمانی از جمله مسائلی است که این شرکت در تلاش است تا در سطح جهانی برای حل این چالش‌ها به آن رسیدگی کند.