منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Heartex’s Label Studio برچسب زدن صدا را برای ML • TechCrunch آسان می کند

Heartex’s Label Studio برچسب زدن صدا را برای ML • TechCrunch آسان می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Heartex's Label Studio برچسب زدن صدا را برای ML • TechCrunch آسان می کند

Heartex، استارت‌آپ برچسب‌گذاری داده‌های یادگیری ماشینی با بودجه خوب، امروز به‌روزرسانی بزرگی را برای پلتفرم خود راه‌اندازی کرد که با آسان‌تر کردن حاشیه‌نویسی فایل‌های صوتی در نسخه‌های تجاری و متن باز Label Studio، موارد استفاده جدیدی را برای ابزارهای خود باز می‌کند. برای کاربرانش این به روز رسانی ها شامل یک رابط کاربری جدید بهینه شده برای کار با فایل های صوتی، امکان حاشیه نویسی فایل های طولانی تر (حداکثر دو ساعت) و کنترل های میلی ثانیه ای در ابزار حاشیه نویسی داخلی است. همچنین اکنون یک موتور رندر جدید برای نمایش شکل موج وجود دارد. در به‌روزرسانی قبلی، Heartex ویژگی‌هایی مانند ردیابی اشیاء ویدیویی فریم به فریم و رابط کاربری حاشیه‌نویسی اصلاح‌شده را نیز به ابزار خود اضافه کرد.

این شرکت می‌گوید در حال حاضر حدود 150000 کاربر به Label Studio وابسته هستند و بیش از 95 میلیون حاشیه‌نویسی تا به امروز ایجاد شده است.

Heartex's Label Studio برچسب زدن صدا را برای ML • TechCrunch آسان می کند

اعتبار تصویر: قلب

مایکل مالوک، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Heartex به من گفت: «زمانی که ما در ابتدا به ساخت یک راه حل برچسب گذاری داده فکر می کردیم، مصاحبه های زیادی با دانشمندان داده انجام دادیم. و آنچه ما دریافتیم این است که بسیاری از آنها می گویند که انعطاف کافی با ابزارهای موجود ندارند. یک ابزار تصویر وجود دارد، اما شما فقط می توانید یک تصویر را روی صفحه نمایش قرار دهید. ابزاری برای صدای ما وجود دارد، اما از نظر کاربرد بسیار سخت کدگذاری شده است. و ما فکر کردیم که برای Label Studio، زمانی که دانشمندان داده یک علامت سوال در سر خود داشته باشند “آیا مورد استفاده من را پشتیبانی می کند؟” پاسخ همیشه باید بله باشد – همیشه باید مورد استفاده شما را پشتیبانی کند.

و البته، برای برچسب گذاری داده ها، تنها کاری که باید داشته باشید این است که یک متخصص موضوع باشید، نه یک مهندس نرم افزار. ایده پشت Label Studio این است که تقریباً هر کسی اجازه می دهد تا داده های شما را برچسب گذاری کند. مالیوک گفت: “ما فکر می کنیم هر شرکت هوش مصنوعی به یک شرکت برچسب گذاری داده یا یک شرکت توسعه داده تبدیل خواهد شد.” او گفت که اساساً Heartex می‌خواهد Label Studio را به IDE واقعی برای توسعه داده‌ها تبدیل کند.

با نگاهی به آینده، او خاطرنشان کرد که این شرکت قصد دارد در جامعه کاربران خود سرمایه گذاری زیادی کند – و در نظر دارد اولین کنفرانس کاربران Label Studio خود را در سال آینده میزبانی کند.