منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Harbor Lab 6.1 میلیون یورو را تضمین می کند تا لنگر انداختن کشتی را آسان تر و ارزان تر کند • TechCrunch

Harbor Lab 6.1 میلیون یورو را تضمین می کند تا لنگر انداختن کشتی را آسان تر و ارزان تر کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Harbor Lab 6.1 میلیون یورو را تضمین می کند تا لنگر انداختن کشتی را آسان تر و ارزان تر کند • TechCrunch

هنگامی که یک کشتی به یک بندر تجاری می‌پیوندد، هزینه‌های زیادی در ارتباط با تماس بندر وجود دارد. به این موارد می گویند «پرداخت ها» و «هزینه های بازدید بندر». اینها می‌تواند شامل هزینه‌های بندر، یدک‌کشی و هزینه‌های خلبانی باشد که در مجموع می‌تواند بخش بزرگی از هزینه‌های عملیاتی، پس از سوخت، را برای اپراتور کشتی نشان دهد.

بیشتر اوقات، شرکت ها از فرآیندهای دستی و صفحات گسترده اکسل برای رسیدگی به همه این موارد استفاده می کنند. اما اکنون استارتاپ Harbour Lab در آتن، یونان راه حلی ارائه کرده است.

پلت فرم آن ادعا می کند که فرآیندهای پرداخت صورت حساب را ساده می کند و مغایرت ها را شناسایی می کند، هزینه های بازدید از بندر را تقریباً 6٪ در هر بازدید از بندر کاهش می دهد و هزینه های اداری را تا 75٪ کاهش می دهد.

این شرکت قبلاً 6.1 میلیون یورو بودجه برای توسعه بیشتر پلتفرم خود دریافت کرده است.

نرم افزار SaaS Payout Bill Analysis هزینه های بندر را بر اساس نرخ پورت در زمان واقعی محاسبه و ارزیابی می کند.

VentureFriends و Speedinvest با سرمایه‌گذاران دیگری از جمله The Dock، Signal Ocean، Motion Ventures، TecPier، Innoport، Charge VC و بنیان‌گذاران فناوری از جمله Alexandros Chatsielfteriou، بنیانگذار Blueground، دور تأمین مالی اولیه را رهبری کردند.

«آزمایشگاه هاربر از نیاز لحظه‌ای به خودکارسازی پردازش پرداخت (پرداخت‌ها به مقامات بندری و سایر تأمین‌کنندگان مرتبط با بندر) و در عین حال کاهش مداخلات دستی و مدیریت سنگین ایجاد شد. روشی که ما این کار را انجام می دهیم این است که نرخ های رسمی بندر را مستقیماً از مقامات بندر جمع آوری می کنیم و سپس آنها را به الگوریتم توسعه یافته داخلی خود وارد می کنیم. از این طریق، ما به طور دقیق و قابل اعتماد هزینه هر پورت را بر اساس ترمینال، اسکله و تعدادی پارامتر دیگر محاسبه می‌کنیم.»

ما بسیار هیجان‌زده‌ایم که از Harbor Lab در تلاش برای گسترش در سطح جهانی حمایت می‌کنیم و ردپای خود را در قطب‌های دریایی بزرگ مانند کپنهاگ و سنگاپور ایجاد می‌کنیم. آپوستولوس آپوستولاکیس، شریک VentureFriends در بیانیه‌ای افزود: ما همچنین می‌خواهیم این محصول را با استفاده از یادگیری ماشین برای دیجیتالی کردن پورت‌ها در سراسر جهان مشاهده کنیم و حمل و نقل را کارآمدتر کند.

آزمایشگاه هابور در مارس 2020 راه اندازی شد. ارزش صنعت پرداخت های دریایی سالانه 200 میلیارد دلار است.

VentureFriends یک سرمایه گذاری خطرپذیر اروپایی در مراحل اولیه است که دفاتری در لندن، ورشو و آتن دارد و در حال حاضر از صندوق سوم خود به مبلغ 100 میلیون یورو سرمایه گذاری می کند. Speedinvest بیش از 600 میلیون یورو و 40 سرمایه گذار در برلین، لندن، مونیخ، پاریس و وین دارد. همچنین امسال برنده جایزه Europas به عنوان داغ ترین VC اروپا شد.