منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Google ویژگی‌های جستجوی چندگانه و جستجوی ویدیویی را در هند ارائه می‌کند • TechCrunch

Google ویژگی‌های جستجوی چندگانه و جستجوی ویدیویی را در هند ارائه می‌کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Google ویژگی‌های جستجوی چندگانه و جستجوی ویدیویی را در هند ارائه می‌کند • TechCrunch

Google ویژگی‌های جستجوی چندگانه و جستجوی ویدیویی را در هند ارائه می‌کند • TechCrunch

گوگل امروز اعلام کرد که قابلیت جستجوی چندگانه خود را – که به کاربران امکان می دهد با استفاده از تصاویر و متن – جستجو کنند – در هند راه اندازی می کند. این شرکت در رویداد Google India خود در روز دوشنبه گفت که این ویژگی از امروز به زبان انگلیسی در دسترس خواهد بود و در تاریخ بعد از هندی پشتیبانی خواهد کرد.

این ویژگی به کاربران این امکان را می دهد که به عنوان مثال از یک عکس از الگوی لباس استفاده کنند و متنی مانند “dress” را برای جستجوی لباس هایی با آن الگو اضافه کنند. Multisearch اولین بار در ماه آوریل اعلام شد و این شرکت آن را در ماه اکتبر در اختیار کاربران مستقر در ایالات متحده قرار داد.

غول جستجو به طور جداگانه گفت که به کاربران امکان جستجوی ویدیوهای YouTube را می دهد. این ویژگی که در اپلیکیشن جستجوی گوگل در دسترس خواهد بود، به کاربران این امکان را می دهد پس از ضربه زدن روی Search in video عبارتی را وارد کنید. می توانید یک عبارت را جستجو کنید و نتایج به شما وقوع آن را در ویدیو نشان می دهد.

گوگل همچنین گفت که در حال بهبود تشخیص گفتار برای افرادی است که در جستجوی پرس و جوهای صوتی به زبان Hinglish هستند. به عنوان مثال، اگر کسی از “Sparrow ko Hindi mai kya kehte hai” بپرسد (اسم گنجشک در هندی چیست)، مدل قبلی این را به درستی تشخیص نداده است.

علاوه بر این، گوگل اکنون به کاربران هند اجازه می دهد تا صفحات نتایج جستجو را به زبان انگلیسی و هندی به طور همزمان مرور کنند. این شرکت اکنون قصد دارد سال آینده این را به زبان های تامیل، تلهگو، مراتی و بنگالی گسترش دهد.

این شرکت گفت که برخی از این گزینه ها را به راحتی از طریق میانبرهای موجود در برنامه گوگل در iOS در دسترس قرار می دهد و در مرحله بعد آنها را به اندروید گسترش می دهد.