منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Google برای دسترسی به اسناد رسمی، ادغام DigiLocker هند را به برنامه Files می آورد • TechCrunch

Google برای دسترسی به اسناد رسمی، ادغام DigiLocker هند را به برنامه Files می آورد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Google برای دسترسی به اسناد رسمی، ادغام DigiLocker هند را به برنامه Files می آورد • TechCrunch

Google برای دسترسی به اسناد رسمی، ادغام DigiLocker هند را به برنامه Files می آورد • TechCrunch

گوگل اعلام کرده است که سرویس ذخیره‌سازی اسناد آنلاین هندی DigiLocker را به برنامه Files در اندروید می‌آورد تا کاربران بتوانند از داخل برنامه به اسناد تأیید شده صادر شده توسط دولت دسترسی داشته باشند.

در کنفرانس سالانه گوگل در هند در روز دوشنبه، گوگل همکاری خود را با دولت هند برای پیاده سازی ادغام DigiLocker در برنامه Files اعلام کرد. این غول جستجو همچنین مدلی مبتنی بر یادگیری ماشینی را اعلام کرد که به شناسایی و سازماندهی پرونده های مهم از جمله اسناد رسمی و کارت های شناسایی دولتی کمک می کند.

آبیشک سینگ ضمن اعلام همکاری با گوگل گفت: “ما انتظار داریم که ادغام و مشارکت DigiLocker با Android منجر به دسترسی روان تر و فراگیرتر به اسناد دیجیتالی شده به شیوه ای امن و ایمن برای همه کاربران ما شود.” سینگ به عنوان رئیس و مدیر عامل شرکت NeGD، MD و مدیر عامل شرکت دیجیتال هند (DIC) و همچنین مدیرعامل Karmayogi Bharat عمل می کند.

سینگ گفت DigiLocker بیش از 137 میلیون کاربر ثبت شده دارد. او گفت که این سرویس همچنین دارای بیش از 2300 ناشر است که تا به امروز بیش از 5.6 میلیارد سند منتشر کرده اند.

DigiLocker در ماه مارس از 100 میلیون کاربر پیشی گرفت. از APIها برای بازیابی، دیجیتالی کردن و ذخیره اسناد صادر شده توسط دولت استفاده می کند.

گوگل جدول زمانی دقیقی را برای زمانی که ادغام برای کاربران در دسترس خواهد بود، اعلام نکرده است. همچنین فاش نمی‌کند که آیا این تجربه در آینده در iOS نیز در دسترس خواهد بود یا خیر.

در هشتمین دوره کنفرانس سالانه، گوگل همچنین به‌روزرسانی‌های مرتبط با جستجوی مبتنی بر هوش مصنوعی را اعلام کرد و یک پیشنهاد هوش مصنوعی برای Google Lens را نشان داد که به کاربران در رمزگشایی دست خط پزشکان کمک می‌کند. علاوه بر این، گوگل دوره هایی را به عنوان یک ویژگی در YouTube معرفی کرد تا زمینه های کسب درآمد بیشتری را برای سازندگان محتوای آموزشی فراهم کند.