منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • GoMechanic پس از کشف “بنیان گذاران عمدا حقایق نادرست” را 70٪ اخراج می کند • TechCrunch

GoMechanic پس از کشف “بنیان گذاران عمدا حقایق نادرست” را 70٪ اخراج می کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
GoMechanic پس از کشف "بنیان گذاران عمدا حقایق نادرست" را 70٪ اخراج می کند • TechCrunch

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت شبانه‌روز به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

سلام کرانچرها! قطار باری اخبار فناوری همچنان از ریل پایین می آید (و گاهی اوقات خارج می شود).

در مورد آهنگ‌ها، این هفته با این موزیک ویدیوی فوق‌العاده فوق‌العاده رن، کمی غافلگیر شدیم. این پر از شگفتی ها و بخش های قوی است – 9 دقیقه استراحت کنید و به آن گوش دهید! – کریستین و حاجی

3 تاپ برتر TechCrunch

  • اختصارات بیشتر: GoMechanic با پشتوانه Sequoia جدیدترین شرکتی است که پس از اینکه بودجه به موقع محقق نشد، اخراج های گسترده ای انجام داد. مانیش گزارش ها. شرکت خدمات خودرو مستقر در هند 70 درصد از نیروی کار خود را کاهش می دهد. اما صبر کنید، چیزهای بیشتری وجود دارد: بنیانگذاران GoMechanic اطلاعات مالی را به سرمایه گذاران نادرست معرفی کردند، با Amit Bhasin، یکی از بنیانگذاران GoMechanic، گفت که این استارتاپ “در حالی که ما به هر قیمتی رشد را دنبال می کردیم، به ویژه از نظر گزارش مالی، اشتباهات جدی قضاوت کرد، به خصوص در زمینه گزارش مالی، که ما عمیقاً از آن متاسفیم.” ”
  • آیا ربات شما می تواند این کار را انجام دهد؟: در جدیدترین ویدئوی اطلس بوستون داینامیکس، ربات او را می بینیم که می دود، می پرد و حالا با استفاده از دست اشیاء را می گیرد و پرتاب می کند. مت بیشتر به اشتراک بگذارید
  • اگر تا به حال خودرویی را ندیده اید که شبیه نام آن باشد، اکنون دیده اید: رومین به کیت، یک خودروساز فرانسوی جدید که خودروهای کوچکی را برای استفاده روزمره، از رانندگی گرفته تا محل کار و رانندگی تا ساحل، می‌سازد، توجه دارد. آنها ما را به یاد یک چرخ دستی گلف بسیار سریع می اندازند، فقط زیباتر.

استارت آپ ها و VC ها

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه، وزارت دادگستری ایالات متحده اعلام کرد که آناتولی لگکودیموف، موسس صرافی ارز دیجیتال Bitzlato را به اتهام رسیدگی به بیش از 700 میلیون دلار وجوه غیرقانونی دستگیر کرده است. آماندا گزارش ها. لیزا او، معاون دادستان ارشد دادگستری، گفت: «در طول یک شب، وزارتخانه با شرکای کلیدی در اینجا و خارج از کشور برای از بین بردن بیتزلاتو، ماشین پولشویی مستقر در چین که به یک محور جرایم رمزنگاری با فناوری پیشرفته دامن می‌زند، و دستگیری بنیانگذار آن، آناتولی لگکودیموف، شهروند روس، کار کرد. موناکو

امروز در دنیای استارتاپ ها چیزهای بیشتری در حال وقوع است:

سوفی عزیز: چند گزینه سریع برای استخدام شخصی در دوره مهلت منقضی چیست؟

یک چهره تنها در ورودی پرچین به پیچ و خم، که یک پرچم آمریکا در مرکز دارد

اعتبار تصویر: Bryce Durbin/TechCrunch

سوفی عزیز

من یکی از بنیانگذاران یک استارتاپ در مراحل اولیه هستم. من و هم بنیانگذارم در نظر داریم که یکی از بنیانگذاران سوم را بیاوریم که اخیراً اخراج شده است. او در حال حاضر با H-1B با مهلتی که به زودی منقضی می شود در ایالات متحده است.

سریع ترین و کم خطرترین گزینه های مهاجرتی که باید در نظر بگیریم چیست؟ چه اتفاقی برای افزایش هزینه های بالقوه USCIS می افتد؟

– یک مؤسس دقیق

سه مورد دیگر از تیم TC+:

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارتاپی کمک می کند تا از منحنی جلوتر باشند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای اشتراک سالانه 15٪ تخفیف استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

اخراج ها در دنیای فناوری ادامه دارند. آخرین مورد مایکروسافت است که 10000 شغل را کاهش داده است جنسیت. این شرکت قبلاً در سال گذشته برخی از کارکنان را اخراج کرده است، اما دومی بخش قابل توجهی از نیروی کار خود را با 5٪ نشان می دهد. ساتیا نادلا، مدیر عامل شرکت‌های فناوری، کاهش اخیر را تکرار کرد و گفت که شرکت رشد خود را با رشد مشتریان تسریع کرد، اما زمانی که سرعت کاهش یافت، مایکروسافت مجبور شد همین کار را انجام دهد.

شرکت امنیت سایبری Sophos در حال انجام اقدام مشابهی است و 450 کارمند در سراسر جهان یا حدود 10 درصد از نیروی کار خود را اخراج می کند. جگمیت گزارش ها.

در همین حال، در یک خبر خوشحال کننده، اپل یک هوم پاد کاملاً جدید با صدای بهتر و “هوشمند” دارد. دارل نوشتن. و حالا که این را می دانید، برایان در مورد بلندگوی هوشمندی که اخیراً بازگردانده شده است، فکر کنید.

در اینجا پنج مورد دیگر برای شما آورده شده است: