منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Fiserv و LG از داده های اعتباری کره حمایت می کنند زیرا استارتاپ فین تک متمرکز بر SME 24.7 میلیون دلار دیگر جمع آوری می کند • TechCrunch

Fiserv و LG از داده های اعتباری کره حمایت می کنند زیرا استارتاپ فین تک متمرکز بر SME 24.7 میلیون دلار دیگر جمع آوری می کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Fiserv و LG از داده های اعتباری کره حمایت می کنند زیرا استارتاپ فین تک متمرکز بر SME 24.7 میلیون دلار دیگر جمع آوری می کند • TechCrunch

Fiserv و LG از داده های اعتباری کره حمایت می کنند زیرا استارتاپ فین تک متمرکز بر SME 24.7 میلیون دلار دیگر جمع آوری می کند • TechCrunch

در کره جنوبی، حدود 7.3 میلیون شرکت کوچک و متوسط ​​(SMEs) وجود دارد که به عنوان مشاغل با کمتر از 250 کارمند تعریف می شود. بر اساس داده های OECD، نیروی کار آنها روی هم 83.1 درصد از کل کارکنان شرکت ها در کشور را تشکیل می دهد که در مجموع حدود 17.1 میلیون نفر است.

برای کمک به تامین نیازهای مالی شرکت‌های کوچک و متوسط ​​کشور، استارت‌آپ فین‌تک کره‌ای (KCD) مستقر در سئول، پنجشنبه اعلام کرد که ۲۴.۷ میلیون دلار از طریق توسعه تامین مالی سری D جمع‌آوری کرده است.

سرمایه‌گذاران استراتژیک – Fiserv، یک شرکت فین‌تک در فهرست نزدک، و LG Uplus، واحد مخابراتی LG Corporation – در دور توسعه شرکت کردند. کلوین دونگو کیم، مدیر عامل KCD گفت، در مجموع، KCD در دور سری D خود حدود 70 میلیون دلار و از زمان آغاز به کار خود در سال 2016 حدود 112 میلیون دلار جمع آوری کرده است.

آخرین بودجه این شرکت را تقریباً 776 میلیون دلار (1.1 تریلیون KRW) ارزیابی می کند. KCD در نوامبر سال گذشته با جمع آوری 28.1 میلیون دلار در سری D1 حدود 563 میلیون دلار ارزش داشت.

کیم به تک‌کرانچ گفت: این استارت‌آپ می‌خواهد با ارائه خدمات مالی دیجیتال به دردسرهای تجار کوچک بپردازد. در سال 2017، KCD برنامه حسابداری SME خود را به نام Cash Note راه‌اندازی کرد که به صاحبان مشاغل کوچک و متوسط ​​کمک می‌کند یک مرور کلی از جریان نقدی، از جمله درآمد، فروش کارت اعتباری و هزینه‌ها را دنبال کنند. این برنامه همچنین خدماتی مانند ثبت فروش SME و اطلاعات خط مشی را ارائه می دهد. این به صاحبان مشاغل کوچک اجازه می دهد تا با کارآفرینان دیگر در جوامع خود که می خواهند تجارت خود را توسعه دهند ارتباط برقرار کنند.

به گفته کیم، اکثر صاحبان مشاغل کوچک و متوسط ​​با اعتبار ضعیف اغلب برای تضمین وام های سرمایه در گردش و زنده ماندن با جریان نقدی محدود تلاش می کنند. به گفته کیم، این استارت آپ خدمات وام دهی متمرکز بر SME را به پلتفرم خود اضافه کرد و کارآفرینان SME را برای دسترسی به برنامه های وام سرمایه ای متصل کرد.

KCD ادعا می کند که بیش از 1.7 میلیون تاجر ثبت شده در کره جنوبی دارد و برنامه آن به یک برنامه فوق العاده در بین صاحبان مشاغل کوچک و متوسط ​​تبدیل شده است.

KCD استارت‌آپ‌های کره جنوبی را خریداری کرده است، از جمله ImU، ارائه‌دهنده خدمات POS (نقطه فروش)، و Persona، یک سرویس هشدار تابعه دولتی برای SMEها. این شرکت قصد دارد از سرمایه تازه خود برای گسترش تیم 230 نفره خود و خریدهای اضافی استفاده کند.

حامیان قبلی آن عبارتند از KB Kookmin Bank، KB Securities، GS Holdings، KT Investment، Pavilion Capital، Shinhan Card، Samsung Fire & Marine Insurance، Kakao و Kclavis.