منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • FCC برای ایجاد دفتر فضایی با افزایش نقش آن در تنظیم مدار حرکت می کند • TechCrunch

FCC برای ایجاد دفتر فضایی با افزایش نقش آن در تنظیم مدار حرکت می کند • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
FCC برای ایجاد دفتر فضایی با افزایش نقش آن در تنظیم مدار حرکت می کند • TechCrunch

کمیسیون ارتباطات فدرال بسیاری از صنایع و شیوه های مرتبط با مخابرات و اینترنت را تنظیم می کند، اما اکنون با رای دادن به ایجاد یک دفتر کاملاً جدید متخصص در این زمینه، نقش خود را به عنوان تنظیم کننده فضا تقویت می کند.

دفاتر، بخش‌هایی از آژانس هستند که با حوزه‌های مختلف صنعت سروکار دارند: رسانه، بی‌سیم، مصرف‌کننده و غیره و همچنین مجری قانون و مانند آن. آنها مملو از متخصصانی هستند که قوانین و توصیه های اعلام شده توسط FCC را تحقیق و ایجاد می کنند.

دفتر فضایی تازه ایجاد شده کلیه امور مربوط به تایید ماهواره ها، ارتباطات مداری و زباله های فضایی و سایر موارد را انجام خواهد داد. اینها کارهایی است که آژانس قبلاً انجام می داد، اما اکنون یک سازمان جدید و کارآمدتر برای انجام آنها وجود خواهد داشت.

«صنعت ماهواره‌ای با سرعتی بی‌سابقه در حال رشد است، اما در اینجا، چارچوب‌های مجوز نظارتی ما در حال شکست هستند. جسیکا روزنورسل، رئیس جسیکا روزنورسل، در بیانیه‌ای گفت: ما در حال تلاش برای تغییر آن هستیم.

دفتر بین‌المللی کنونی برای تشکیل آن در حال آدم‌خواری است، اما بیشتر شبیه به‌روزرسانی است تا انحلال. اگرچه FCC امروز به اتفاق آرا به تشکیل دفتر جدید رأی داد، قبل از نهایی شدن آن به تأییدیه های اضافی کنگره و برخی تشریفات دیگر نیاز دارد، اما می توانید شرط ببندید که آنها در حال جابجایی میزها و راه اندازی کانال های چت جدید هستند.

در اینجا نحوه بیان FCC آمده است:

بر اساس این سازماندهی مجدد، دفتر فضایی بازار رقابتی و نوآورانه جهانی مخابرات را از طریق خدمات فضایی ترویج خواهد کرد. دفتر فضایی این کار را با انجام تجزیه و تحلیل خط مشی و قوانین و همچنین فعال کردن سیستم‌های ماهواره‌ای برای تسهیل استقرار خدمات ماهواره‌ای، ساده‌سازی فرآیندهای نظارتی و افزایش انعطاف‌پذیری اپراتورها برای برآوردن نیازهای مشتریان و ترویج استفاده کارآمد از طیف و مداری انجام خواهد داد. منابع دفتر فضایی همچنین به عنوان یک نقطه کانونی برای هماهنگی با سایر آژانس‌های دولتی ایالات متحده در زمینه سیاست‌گذاری و مسائل مدیریت فضایی عمل خواهد کرد و از دفتر امور بین‌الملل در جلسات با سایر کشورها، سازمان‌های بین‌المللی و مقامات دولتی خارجی که درگیر مسائل مربوط به سیاست فضایی هستند، پشتیبانی خواهد کرد.

ممکن است کمی عجیب به نظر برسد که FCC فضا را تنظیم می کند، اما در واقع بسیار منطقی است. این آژانس مسئول تنظیم انتقال، به ویژه بین ایالتی است (آن را به یک تنظیم کننده طبیعی برای اینترنت اشیا تبدیل می کند) و ماهواره ها داده های زیادی را منتقل می کنند. در واقع، با صدها یا هزاران نفر دیگر که هر سال رشد می‌کنند، احتمالاً یکی از سریع‌ترین منابع در حال رشد برای انتقال داده‌ها هستند.

در حالی که سازمان‌هایی مانند FAA، ناسا و پنتاگون نیز برای اطمینان از عدم تداخل پلت فرم‌های مداری با یکدیگر یا ارتباطات روی سطح تلاش می‌کنند، FCC ابزار مناسبی برای این کار است. (اگرچه این کار تا چه اندازه گسترش می یابد یک سوال باز است.)

اما تا همین اواخر، فضا یک طاقچه نسبتاً کوچک در کار آنها بود. اکنون آنها درخواست‌های تأیید ماهواره‌ای را از صدها شرکت و مرکز تحقیقاتی ارسال می‌کنند، طیف شبکه‌های هزاران دستگاه ارتباطی را مدیریت می‌کنند، و سعی می‌کنند مطمئن شوند که این ترافیک بی‌سیم هیچ چیز مهمی را مختل نمی‌کند. سپس کل زباله های فضایی وجود دارد که داستان دیگری است. اما همچنین مهم است.

در هر صورت، کاملا منطقی است که FCC یک دفتر متمرکز بر فضا بسازد که به عنوان بخشی از کار خود، با کشورهای دیگر مذاکره و همکاری کند – کار دفتر بین المللی قدیمی. بیشتر در مورد آن خواهیم شنید