منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • EcoFlow ماشین چمن زنی، تهویه مطبوع و یخچال مستقل راه اندازی کرد • TechCrunch

EcoFlow ماشین چمن زنی، تهویه مطبوع و یخچال مستقل راه اندازی کرد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
EcoFlow ماشین چمن زنی، تهویه مطبوع و یخچال مستقل راه اندازی کرد • TechCrunch

در CES، این شرکت در حال راه اندازی یک باتری پشتیبان، یک ماشین چمن زنی، یک تهویه مطبوع قابل حمل و یک یخچال قابل حمل است.

EcoFlow ماشین چمن زنی، تهویه مطبوع و یخچال مستقل راه اندازی کرد • TechCrunch

امروز در مال شما رویداد راه اندازی ویژه، غول انرژی پشتیبان خانگی EcoFlow مجموعه ای از محصولات جدید را راه اندازی کرد، از جمله “راه حل قدرت پشتیبان گیری کل خانه”. این شرکت همچنین یک یخچال با باتری و یک تهویه مطبوع قابل حمل با باتری عرضه کرد که هر دوی آنها منطقی هستند. یک ماشین چمن زنی نیز وجود دارد، که باعث می شود فکر کنم آماده سازان حتی با نزدیک شدن آخرالزمان، چمن های بکر و لذت بخشی خواهند داشت.

امروز در CES در لاس وگاس، که در میان همه اخبار پنهان بود، سخنگوی شرکت به TechCrunch گفت که همچنین قصد دارد راه حل های پشتیبان باتری را به طور کامل راه اندازی کند تا با سیستم های پشتیبان باتری قابل حمل تر و راه حل های متمرکز بر RV همراه شود. این شرکت در مورد اینکه دقیقاً چه چیزی یا چه زمانی عرضه می‌کند صمیمانه صحبت می‌کند، اما جالب است که ببینیم برای پشتیبان‌گیری باتری در اواخر سال چه چیزی ارائه می‌کند.

نیروی پشتیبان

EcoFlow’s Whole Home Backup Power Solution یک سیستم برق پشتیبان است که هدف آن کارکرد خانه بدون ژنراتورهای پر سر و صدا و گاز سوز است. این کیت در سه کیت مقیاس بندی مختلف برای مطابقت با نیاز کاربر عرضه می شود. این شرکت این راه حل را در اطراف نیروگاه قابل حمل دلتا پرو ساخته است.

“ما هیجان زده هستیم که راه حل نوآورانه پشتیبان گیری کل خانه و دستگاه های هوشمند جدید خود را در CES 2023 به نمایش بگذاریم. در سال های اخیر، همه گیری را پشت سر گذاشته ایم، که یک رویداد متحول کننده زندگی بوده است، قبض های برق داریم که بسیار زیاد است. برایان اسنماچر، رئیس توسعه کسب و کار EcoFlow، در کنفرانس مطبوعاتی CES این شرکت گفت: افزایش شدید و شرایط آب و هوایی شدید، وضعیت انرژی را به طور فزاینده‌ای فرار ایجاد می‌کند. به همین دلیل است که EcoFlow انرژی را آسان‌تر از همیشه ارائه می‌کند و به مصرف‌کنندگان کمک می‌کند تا بیشترین بهره را از زندگی ببرند، چه با صرفه‌جویی در وقت و هزینه مصرف‌کنندگان برای تمرکز بر چیزهایی که برایشان مهم‌تر است، چه با لذت‌بخش‌تر کردن زندگی در خانه، خارج از منزل و در فضاهای متحرک.

کیت پیشرفته دو واحد دلتا پرو را از طریق هاب ولتاژ دوگانه این شرکت به هم متصل می‌کند و در نتیجه توان 7200 واتی به دست می‌آید. این برای تقریباً هر دستگاهی که در خانه دارید کافی است. مصرف برق را کم کنید و این شرکت ادعا می کند که می توانید متوسط ​​خانه را برای حدود یک هفته روشن نگه دارید. افرادی که می‌خواهند مهمانی را برای مدت طولانی‌تری ادامه دهند، می‌توانند برای کاهش بیشتر وابستگی به شبکه، یک ژنراتور سوخت دوئل (که توسط مخزن پروپان یا بنزین قدیمی کار می‌کند) وصل کنند.

EcoFlow Wave 2: تهویه مطبوع و بخاری قابل حمل

EcoFlow ماشین چمن زنی، تهویه مطبوع و یخچال مستقل راه اندازی کرد • TechCrunch

موج EcoFlow 2. اعتبار تصویر: EcoFlow

از نظر سرمایش یا گرمایش دقیقاً یک نیروگاه نیست، اما برای یک واحد باتری قابل حمل، EcoFlow Wave 2 بهبود یافته یک تنفس هوای تازه (یا گرم) است. با باتری اضافی می تواند تا 8 ساعت با یک بار شارژ کار کند و با وزن 14 کیلوگرم (33 پوند) نیز نسبتا قابل حمل است.

ماژول گرمایش/سرمایش دارای 5100 BTU برای سرمایش و 6100 BTU برای گرمایش است – همتراز با یک تهویه مطبوع پنجره ای سطح پایه. برای خنک کردن یا گرم کردن یک اتاق یا فضای کوچک مانند RV کافی است – با فرض اینکه خود RV به خوبی عایق بندی شده است.

EcoFlow Glacier: یخچال قابل حمل با یخ ساز

EcoFlow ماشین چمن زنی، تهویه مطبوع و یخچال مستقل راه اندازی کرد • TechCrunch

یخچال EcoFlow با باتری با یخ ساز داخلی همراهی عالی برای ماجراجویی کاروان یا ساحل است. اعتبار تصویر: Haje Kamps / TechCrunch

اگر نتوانید با یک مارگاریتا سرد یخی از آن لذت ببرید، پایان روز یکسان نخواهد بود، بنابراین EcoFlow شما را در این زمینه نیز پوشش می دهد. Glacier دارای دستگاه های یخ با ظرفیت بالا است که این شرکت می گوید 18 مکعب یخ چهار بار در ساعت تولید می کند. یخچال می تواند با یک بار شارژ 24 ساعت کار کند و دارای گزینه شارژ مستقیم خورشیدی است: یک پنل خورشیدی را به برق وصل کنید و تقریباً برای همیشه خوب هستید.

این یخچال دارای یک باتری داخلی 297 وات ساعتی است و دارای مجموعه ای از ویژگی های صرفه جویی در انرژی برای افزایش بیشتر قدرت خنک کننده است.

EcoFlow Blade: ماشین چمن زنی روباتیک

EcoFlow ماشین چمن زنی، تهویه مطبوع و یخچال مستقل راه اندازی کرد • TechCrunch

ماشین چمن زنی خودکار EcoFlow که با باتری کار می کند بیشتر شبیه یک ماشین RC خنک به نظر می رسد تا یک ماشین اصلاح قابل اعتماد. اعتبار تصویر: Haje Kamps / TechCrunch

تاکنون، بازاریابی و پیام‌رسانی EcoFlow بر واکنش در برابر بلایا و قطع برق متمرکز بوده است، با این جمله که “هی، شما می‌خواهید بدون RV زندگی کنید، ما نیروگاه‌هایی برای آن داریم.” ماشین چمن زنی از طریق یک برنامه کنترل می شود و دارای جمع آوری خودکار برگ، ناوبری مرز مجازی و انواع دیگر ویژگی های چمن زنی کاملاً رباتیک شیک است.

این شرکت می‌گوید که این دستگاه دارای برنامه‌ریزی مسیر پیشرفته و برنامه‌ریزی مرز مجازی، بالا رفتن از موانع و اجتناب از آن و محافظت در برابر سرقت است. این دستگاه دارای 4G داخلی است، بنابراین می‌تواند با لذت در اطراف ملک شما خارج از محدوده Wi-Fi پرسه بزند.

این محصولات در فروردین ماه امسال عرضه خواهند شد، هنوز قیمت آن مشخص نشده است.

درباره CES 2023 در TechCrunch بیشتر بخوانید