منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Dragonfly GP درباره وضعیت فعلی و آینده web3 در TC Sessions: Crypto صحبت می‌کند

Dragonfly GP درباره وضعیت فعلی و آینده web3 در TC Sessions: Crypto صحبت می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Dragonfly GP درباره وضعیت فعلی و آینده web3 در TC Sessions: Crypto صحبت می‌کند

Dragonfly GP درباره وضعیت فعلی و آینده web3 در TC Sessions: Crypto صحبت می‌کند

در حالی که بازارهای کریپتو به طور کلی اخیراً در وضعیت وخیمی قرار داشته اند، سرمایه گذاران خطرپذیر وب 3 هرگز اعتقاد بیشتری به حمایت از استارت آپ ها و تیم سازی در این فضا نداشته اند – یا بودجه بیشتری در اختیار دارند. سوال بزرگی که در ذهن آنها وجود دارد این است که آیا ارزش گذاری توکن ها و استارت آپ ها به پایان رسیده است یا اینکه باید کمی بیشتر منتظر بمانند تا بهترین معامله ممکن را به دست آورند.

زمانی که شرط بندی کردن تعادل ظریفی در هر بخش فناوری است، هرگز اهمیت آن را ندارید که به اندازه کریپتو پرشور باشد. این یکی از دلایلی است که ما از اینکه تام اشمیت، شریک عمومی دراگونفلای، به ما روی صحنه می‌پیوندد هیجان زده هستیم. جلسات TC: Crypto در 17 نوامبر در میامی.

ما نمی‌توانیم منتظر بشنویم تا نظر او را در مورد وضعیت فعلی ارزهای دیجیتال و اینکه سرمایه‌گذار در یک شرکت سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز بومی رمزارزی می‌شود، با ورود شرکت‌های خطرپذیر سنتی‌تر به این فضا، چگونه است. ما می‌پرسیم که کدام زیربخش‌های web3 – از DeFi گرفته تا NFT تا لایه 2 اتریوم – در حال حاضر علاقه Dragonfly را برانگیخته‌اند و در مورد اینکه چگونه مقررات می‌تواند بر صنعت در مناطق مختلف جهان تأثیر بگذارد صحبت خواهیم کرد.

ما کنجکاو هستیم که چشم انداز اشمیت را در مورد آینده استارت آپ ها و VCهای رمزنگاری برای سال آینده بشنویم. آیا Dragonfly در بازار کریپتو به اندازه آوریل گذشته که این شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر سومین صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر خود را به مبلغ 650 میلیون دلار (بیش از حد مجاز) بست، صعودی است؟ ذهن های پرسشگر می خواهند بدانند.

از قیمت اولیه ویژه ما استفاده کنید – 250 دلار در کارت های پذیرش عمومی صرفه جویی کنید قبل از منقضی شدن این پیشنهاد پاس خود را بخرید امروز و سپس به جوامع web3، DeFi و NFT بپیوندید جلسات TC: Crypto در 17 نوامبر در میامی.

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا نمایش در TC Sessions: Crypto است؟ با تیم فروش اسپانسر ما از طریق تماس بگیرید پر کردن این فرم.