منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • DoorDash با Meta برای آزمایش تحویل اقلام Facebook Marketplace – TechCrunch همکاری می کند

DoorDash با Meta برای آزمایش تحویل اقلام Facebook Marketplace – TechCrunch همکاری می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
DoorDash با Meta برای آزمایش تحویل اقلام Facebook Marketplace - TechCrunch همکاری می کند

DoorDash با Meta برای آزمایش تحویل اقلام Facebook Marketplace - TechCrunch همکاری می کند

DoorDash تأیید کرده است که با Facebook Marketplace همکاری می کند تا مبادله نامناسب اقلام با یک غریبه را کمی آسان تر کند. این شرکت گفت DoorDash Drive، سرویس تجارت به کسب و کار آن که رانندگان را از طریق وب سایت یا برنامه شخصی خود به بازرگانان ارائه می دهد، در حال حاضر در مراحل اولیه آزمایش سرویسی است که به رانندگان DoorDash اجازه می دهد اقلام را از Facebook Marketplace تحویل بگیرند و تحویل دهند. به مشتریان.

DoorDash و شرکت مادر فیسبوک متا در حال حاضر این آزمایش را در چندین شهر در سراسر ایالات متحده ارائه می دهند و به بسیاری از رانندگان فرصت دیگری برای کسب درآمد می دهند. اقلام واجد شرایط برای حمل و نقل، اقلام Marketplace هستند که می توانند در صندوق عقب خودرو قرار گیرند و باید در فاصله 15 مایلی قرار گیرند. انتظار می رود رانندگان DoorDash تحویل را در 48 ساعت یا کمتر انجام دهند.

همکاری بین DoorDash و Meta برای دستیابی به ماموریت DoorDash برای گسترش محصولات بیشتر به غیر از غذا است. DoorDash اکنون برای ارائه لوازم آرایش، نسخه، کالاهای خانگی، پوشاک، لوازم آرایشی و غیره گسترش یافته است. این شرکت با Rite Aid، Bed Bath & Beyond، JCPenney و Sephora و سایر خرده فروشان شریک شده است.

DoorDash همیشه به فکر راه‌های جدیدی برای تأمین جوامعی است که ما به آنها خدمت می‌کنیم. این شرکت در بیانیه‌ای گفت: با دسترسی به راحتی و قابلیت‌های بی‌نظیر از طریق یک پلتفرم، ما دائماً در حال بررسی و آزمایش نوآوری‌های جدید هستیم.

این سرویس به نفع فروشنده ای است که ممکن است احساس راحتی نداشته باشد غریبه ای را برای تحویل گرفتن کالا به خانه خود دعوت کند یا برعکس. همچنین برای خریدارانی که نمی توانند سفر کنند، وسیله نقلیه ای به اندازه کافی بزرگ ندارند یا در برداشتن وسایل مشکل دارند، گزینه مفیدی است.

همچنین به DoorDash کمک می کند تا به رقابت با Uber Eats که اخیراً یک پیشنهاد تحویل در سراسر کشور راه اندازی کرده است، ادامه دهد. ماه گذشته، آمازون با Grubhub رقیب DoorDash همکاری کرد تا به اعضای Prime یک عضویت رایگان Grubhub+ را برای یک سال ارائه دهد.

این همکاری جدید با DoorDash به Facebook Marketplace کمک می‌کند تا قابلیت‌های تحویل محلی خود را گسترش دهد. امروزه، Facebook Marketplace امکان تحویل اقلام بزرگتر را فقط از طریق Dolly، یک شرکت تحویل درخواستی، می دهد. نکته جالب دالی این است که به 45 یا بیشتر شهر در ایالات متحده محدود شده است. متا به فروشندگان Marketplace اجازه می دهد تا اقلام را مستقیماً برای خریداران ارسال کنند.

طبق مطالعه اخیر مرکز تحقیقات پیو، متا در تلاش است تا جوانان را به استفاده از فیس بوک سوق دهد، به طوری که تنها 32 درصد از نوجوانان 13 تا 17 ساله از این پلت فرم اجتماعی استفاده می کنند. یک منبع به وال استریت ژورنال گفت: اتحاد با DoorDash می تواند تلاش آن برای دسترسی به مصرف کنندگان جوان تر باشد، زیرا Marketplace یکی از معدود ویژگی های فیس بوک است که در Gen Z محبوب است.

DoorDash همچنین از ماه مارس ویژگی بازگشت بسته را آزمایش کرده است که به مشتریان اجازه می دهد اقلام را به اداره پست، UPS یا FedEx برگردانند.

در اوایل این ماه، DoorDash نتایج سه ماهه دوم خود را اعلام کرد و گزارش داد که در کل سفارش‌های تحویل‌شده سالانه 23 درصد افزایش یافته است و مجموع سفارش‌های تحویل‌شده را به رکورد 426 میلیون رسانده است.

در ژانویه، تونی سو، بنیانگذار و مدیر عامل DoorDash به هیئت مدیره متا پیوست.