منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Doola به دنبال سرمایه جدیدی برای ابزار تجاری خود با هدف بنیانگذاران جهانی است • TechCrunch

Doola به دنبال سرمایه جدیدی برای ابزار تجاری خود با هدف بنیانگذاران جهانی است • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Doola به دنبال سرمایه جدیدی برای ابزار تجاری خود با هدف بنیانگذاران جهانی است • TechCrunch

Doola به دنبال سرمایه جدیدی برای ابزار تجاری خود با هدف بنیانگذاران جهانی است • TechCrunch

دولا، شرکتی که به بنیانگذاران جهانی کمک می کند تا یک شرکت با مسئولیت محدود در ایالات متحده راه اندازی کنند، حتی بدون شماره تامین اجتماعی، 8 میلیون دلار سرمایه جمع آوری کرده است.

سرمایه گذاری جدید کمتر از یک سال پس از آن صورت می گیرد که این شرکت 3 میلیون دلار سرمایه اولیه را تضمین کرد. از زمانی که شرکت توسط آرجون مهادوان و جی پی پینچیرا در سال 2020 تاسیس شد، این مبلغ کمتر از 12 میلیون دلار کل سرمایه به شرکت می دهد.

وقتی قبلاً در سال 2021 درباره doola نوشتیم، این شرکت مستقر در نیویورک به تازگی MVP خود را ساخته بود و با اولین مشتری پرداخت کننده خود کار می کرد و صدها شرکت با استفاده از نرم افزار آن LLC تشکیل داده بودند که مواردی مانند EIN (شماره شناسه کارمند) را ارائه می دهد. ، آدرس و حساب بانکی ایالات متحده، دسترسی به پرداخت های ایالات متحده، مشاوره مالیاتی رایگان، پشتیبانی مالیاتی ایالات متحده و شماره تلفن.

ماهادوان به تک‌کرانچ گفت: امروز هزاران شرکت در بیش از 130 کشور دنیا با doola راه‌اندازی کرده‌اند که به این شرکت کمک کرده است درآمد خود را از سال 2020 تا کنون هفت برابر کند.

Doola در حال ساخت چیزی است که مشتریان آن را “کسب و کار در جعبه” می نامند که به یک راه حل یک مرحله ای برای ایجاد شرکت منطبق تبدیل شده است، از جمله آموزش بیشتر در مورد نحوه راه اندازی یک شرکت، یک پیشنهاد بانکی جدید و یک محصول اعتباری به تازگی وارد شده است. مهدوان گفت که بخش بزرگی از آن کمک به پروژه سرشماری ایالات متحده برای بیش از 5 میلیون درخواست تجاری جدید است که در سال 2021 ساخته شده است.

وی افزود: «اگر بتوانیم به مردم کمک کنیم تا از صفر به یک بروند و کسب‌وکار خود را راه‌اندازی کنند، فکر می‌کنیم می‌توانیم کارآفرینی را در سطح جهانی افزایش دهیم و احتمال موفقیت افراد صاحب کسب‌وکار را افزایش دهیم و به مناسبت و مقیاس بازار محصول برسند».

Nexus Venture Partners بار دیگر سرمایه‌گذاری در doola را رهبری کرد و سرمایه‌گذارانی از جمله Y Combinator، Hustle Fund، Chris Adelsbach، Sahil Blum، Alex Cohen، Bart McDonald و Vibe Capital به آن پیوستند. آنها به گروهی از سرمایه گذاران موجود می پیوندند که شامل ژاکلین رزس، رئیس سابق Square Capital می شود. دارمش شاه، بنیانگذار و CTO در HubSpot. آنکور ناگپال، بنیانگذار Teachable و Vibe Capital؛ روهینی پاندی، مدیر محصول در Square و شریک در Transparent Collective. Arjun Sethi، یکی از بنیانگذاران و سرمایه گذار در Tribe Capital. پراسانا سانکار، یکی از بنیانگذاران ریپلینگ؛ Translink و Psion Capital.

ماهادوان قصد دارد از بودجه جدید برای گسترش تیم دولا، به ویژه در زمینه تولید، مهندسی و تحقیق و توسعه استفاده کند. دفاتری در نیویورک و آلمان دارد و دفاتر جدیدی را گسترش داده و افتتاح خواهد کرد. همچنین بر بازاریابی تمرکز خواهد کرد.

در همین حال، سال گذشته این شرکت خدمات بانکی خود را راه‌اندازی کرد که به مشتریان این امکان را می‌دهد تا با استفاده از کارت‌های اعتباری و نقدی فیزیکی و مجازی و حواله‌های بین‌المللی، یک حساب مستقر در ایالات متحده و بانک از راه دور از هر نقطه جهان داشته باشند.

مهدوان گفت: “هدف نهایی پذیرش پرداخت ها است.” ما همچنین در این گنجینه از داده ها با قابلیت مشاهده شرکت ها و نحوه عملکرد آنها نشسته ایم. ما قادر خواهیم بود به مشتریان فکر کنیم و خدمات مالی ارائه دهیم که هرگز قبلاً نبوده است.»