منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Disney Accelerator Alumni Miko افتتاحیه خود را در 140 کشور جشن گرفت – TechCrunch

Disney Accelerator Alumni Miko افتتاحیه خود را در 140 کشور جشن گرفت – TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Disney Accelerator Alumni Miko افتتاحیه خود را در 140 کشور جشن گرفت - TechCrunch

Disney Accelerator Alumni Miko افتتاحیه خود را در 140 کشور جشن گرفت - TechCrunch

به نظر می‌رسد که مشارکت Miko در شتاب‌دهنده دیزنی به‌شدت نتیجه می‌دهد، زیرا این شرکت شخصیت‌های Disney و Pixar را در ربات Miko 3 برای کودکان خود آورده است. این شرکت امروز همکاری خود را با دیزنی آغاز کرد و در بیش از 140 کشور در دسترس مشتریان قرار گرفت.

ربات کوچک بد بو می تواند کتاب داستان های متحرک با داستان هایی با ستارگانی از Moana، Frozen، The Lion King، Toy Game، Big Hero 6، Coco و مجموعه ای از داستان های بسیار دوست داشتنی دیگر بازی کند.

اسنه واسوانی، بنیانگذار و مدیر عامل Miko، در ایمیلی به TechCrunch گفت: آوردن دنیای تخیلی دیزنی و پیکسار به پلتفرم ما نشان دهنده گامی بزرگ در رباتیک کودکان است. “Miko از اینکه اولین پلتفرم روباتیکی است که چنین همکاری خلاقانه ای با دیزنی دارد بسیار هیجان زده است و ما مشتاقانه منتظریم تا سطح مشارکت کودکان را با هم بالا ببریم.”

این شرکت بیش از 170 کارمند در سراسر جهان دارد و دفاتری در مراکز نوآوری سیلیکون ولی و بمبئی دارد. این شرکت در سال 2015 تأسیس شد و تنها شرکت کننده شتاب دهنده دیزنی در آسیا است. شتاب دهنده دیزنی “شرکت های فناوری را با تخصص و منابع شرکت والت دیزنی مرتبط می کند” و هم افزایی های مهم برند و بازاریابی را باز می کند. این شرکت می‌گوید این اولین شرکتی است که یک اپلیکیشن رسمی دیزنی را روی پلتفرم ربات کودکان میزبانی می‌کند.

در زیر یک ویدیوی نمایشی کوچک است که این شرکت قبل از افزودن تمام محتوای دیزنی به پلتفرم ایجاد کرده است. اوه، خیلی دوست داشتنی است – اگر به من نیاز داری، در گوشه کافی شاپ خواهم بود.