منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Crypto.com 20٪ مشاغل را در میان رویدادهای صنعتی “غیرقابل پیش بینی” کاهش می دهد • TechCrunch

Crypto.com 20٪ مشاغل را در میان رویدادهای صنعتی “غیرقابل پیش بینی” کاهش می دهد • TechCrunch

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Crypto.com 20٪ مشاغل را در میان رویدادهای صنعتی "غیرقابل پیش بینی" کاهش می دهد • TechCrunch

Crypto.com 20٪ مشاغل را در میان رویدادهای صنعتی "غیرقابل پیش بینی" کاهش می دهد • TechCrunch

صرافی کریپتو Crypto.com در حال کاهش 20 درصدی نیروی کار جهانی خود است، زیرا با مشکلات اقتصادی مداوم و رویدادهای صنعت “غیر قابل پیش بینی” سروکار دارد.

این دومین اخراج عمده در Crypto.com مستقر در سنگاپور است که در اواسط سال گذشته 250 شغل را تعدیل کرد – اگرچه گزارشی حاکی از آن بود که بیش از 2000 نفر به طور داوطلبانه اخراج یا ترک شدند. این شرکت نگفت چه نقشی در دور جدید اخراج ها حذف خواهد شد، اما سقوط FTX را مقصر دانست که سوء استفاده از وجوه مشتریان و ورشکستگی آن “به میزان قابل توجهی به اعتماد به صنعت آسیب زد.”

ما در اوایل سال 2022 بلندپروازانه رشد کرده‌ایم و بر اساس شتاب باورنکردنی خود و همسویی با مسیر صنعت گسترده‌تر هستیم. کریس مارشالک (تصویر بالا)، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Crypto.com، در یک پست وبلاگ گفت: این مسیر به سرعت با تلاقی تحولات منفی اقتصادی تغییر کرده است.

مانند شرکت‌های دیگر صنایع، شرکت‌های ارز دیجیتال به شدت تصمیم‌های مهمی را برای زنده ماندن از رکود گسترده‌تر بازار اتخاذ می‌کنند که بسیاری از دستاوردهای یک رالی 13 ساله را معکوس کرده است. کوین بیس در اوایل این هفته در دور دوم اخراج های عمده در این شرکت حدود 20 درصد از نیروی کار خود را کاهش داد. کراکن در ماه نوامبر اعلام کرد که قصد دارد 1100 نفر یا 30 درصد از نیروی کار خود را اخراج کند.

حتی در آن زمان، Crypto.com سال گذشته بسیار سخت بود. این شرکت به دلیل تبلیغ انتقادی/بیش از حد مشتاق مت دیمون خود انتقاداتی را دریافت کرد. به طور تصادفی بیش از 10 میلیون دلار برای یک مشتری استرالیایی ارسال کرد و با نگرانی های صنعت در مورد سلامت مالی خود مواجه شد.

این شرکت از شرکت حسابرسی Mazars رای اعتماد دریافت کرد که گفت دارایی‌های رمزنگاری کاربران Crypto.com کاملاً یک به یک محافظت می‌شوند. اما چند روز بعد، Mazars که بایننس را نیز حسابرسی کرد، گفت که کار با مشتریان رمزارز را متوقف کرده است.

کاهش‌هایی که در ژوئیه گذشته انجام دادیم به ما کمک کرد تا رکود اقتصاد کلان را پشت سر بگذاریم، اما سقوط اخیر FTX را در نظر نمی‌گیرد که به طور قابل‌توجهی به اعتماد به صنعت آسیب وارد کرده است. به همین دلیل، در حالی که ما همچنان بر مدیریت مالی محتاطانه تمرکز می کنیم، تصمیم دشوار اما ضروری را برای کاهش بیشتر برای موقعیت شرکت برای موفقیت بلندمدت گرفته ایم.